X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE STARANIA
Odpowiedz

STYCZNIOWE STARANIA

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    Mała wrote:
    Meginka wrote:
    hej dziewczynki :) mam problem... już kilka dni z rzędu robię testy owulacyjne, i cały czas negatywne wychodzą... niby mam objawy owulki, jajniki bolą, tempka troszkę skoczyła, śluz jakiś tam jest, piersi wrażliwe no i detektor mówi że mam dni płodne, tylko czemu te testy ciągle negatywne, już nie wiem czy jest ta owulka czy jej nie ma...

    Oooo Ja ma teraz bardzo podobnie...;-/dziwne to, myślałam, że Ja jedna :-/

    dziewczyny ja tez tak mam, od 5 dni robie testy i kazdy negatywny, a zielone swiatlo jest...

    no ja już nie wiem co o tym myśleć, może w ogóle nie mam owulki??? Pojutrze wizyta u gina, oczywiście już stresik malutki mnie dopada, ciekawe co on powie. Tak sobie ostatnio myślałam czy to że mam bardzo krótkie cykle, może mieć wpływ na to że jeszcze nie zaciążyłam. Niektóre dziewuszki brały coś tam na wydłużenie fl. Może ja tez powinnam, zobaczymy co mi powie dr. Idę teraz do innego bo poprzedni mnie wkurzył. Taki mruk że masakra, nic mi sam nie powiedział, wszystko musiałam od niego wyciągać, o wszystko pytać, i z wielką łaską mi odp. Sam dorzucił tylko żebym brała kwas foliowy... też mi nowość :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i dziś mija równiutkie 9 miesięcy od naszego ślubu, gdybym zaciążyła w noc poślubną...... ehhh :):):)

    agula, Mała, samira lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meginka owu raczej jeszcze nie miałaś, poczekaj może ci się trochę przesunie (tak jak mi)przeważ przed skokiem jest spadek (choć nie zawsze) ty masz teraz spadek, więc jutro może będziesz miała skok :)

    Meginka lubi tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam nadzieję kochana :) wiesz jestem strasznie niecierpliwa :)
    a Ty jaki masz piękny wykresik :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    agula wrote:
    Mała wrote:
    Meginka wrote:
    hej dziewczynki :) mam problem... już kilka dni z rzędu robię testy owulacyjne, i cały czas negatywne wychodzą... niby mam objawy owulki, jajniki bolą, tempka troszkę skoczyła, śluz jakiś tam jest, piersi wrażliwe no i detektor mówi że mam dni płodne, tylko czemu te testy ciągle negatywne, już nie wiem czy jest ta owulka czy jej nie ma...

    Oooo Ja ma teraz bardzo podobnie...;-/dziwne to, myślałam, że Ja jedna :-/

    dziewczyny ja tez tak mam, od 5 dni robie testy i kazdy negatywny, a zielone swiatlo jest...

    no ja już nie wiem co o tym myśleć, może w ogóle nie mam owulki??? Pojutrze wizyta u gina, oczywiście już stresik malutki mnie dopada, ciekawe co on powie. Tak sobie ostatnio myślałam czy to że mam bardzo krótkie cykle, może mieć wpływ na to że jeszcze nie zaciążyłam. Niektóre dziewuszki brały coś tam na wydłużenie fl. Może ja tez powinnam, zobaczymy co mi powie dr. Idę teraz do innego bo poprzedni mnie wkurzył. Taki mruk że masakra, nic mi sam nie powiedział, wszystko musiałam od niego wyciągać, o wszystko pytać, i z wielką łaską mi odp. Sam dorzucił tylko żebym brała kwas foliowy... też mi nowość :)

    takich lekarzy to najlepiej kopnac w 4 litery hihi :P ja za tydzien mam badania hormonow i tez jestem ciekawa co to bedzie...ale jakos optymistycznie jestem nastawiona w tym cyklu :)

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak też zrobiłam agulka i zapisałam się do innego :) podobno jest bardzo miły a to dla mnie ważne i mam nadzieje że mi pomoże. Ja do tej pory nie robiłam żadnych badań pod kątem płodności, bo myślałam że jeszcze za wcześnie, no ale teraz postanowiłam się zebrać i iść, zobaczymy co powie. Trochę się boję ale to chyba jak każda z nas przed taką wizytą ;)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka1980 wrote:
    Witam ja również mam problemik bo zbliżają mi się dni płodne i chyba z tych moich chęci się zakręciłam i nie wiem jak wyznaczyć przybliżony termin owulacji. Miałam zakupić testy ale mój M powiedział ze narazie spróbujemy bez tego bo chce żeby było"naturalnie" ;) ok niech mu będzie ale ja i tak chce uprawdopodobnić te starania o dzidzie. wiec tak : przez ostatnie miesiace dostawałam @ w nast. dniach cyklu 31,30,28,31,28,28,a ostatnio 11.01.2013 r również w 31. i tu zgłupiałam.......pomóżcie.....

    kurcze ale robienie testów owu to tez jest naturalna sprawa szczególnie właśnie w staraniach o dziecko a ty możesz robić a twój M nie musi o tym wiedzieć,może on ma na myśli ze wtedy będzie musiał sprostać bo są te dni a to źle wpływa ,to się zgodzę :P ja tez robię ale stwierdzam ze jak teraz nie wyszło to w kolejnym cyklu mu nie powiem ze robię owu testy i jaki wynik !!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli chodzi o testy owu robiłam od 10 do 20 dnia cyklu ale dopiero od 16dc były pozytywne i tak przez 4dni czyli do 19dc a ten ostatni najbardziej wyraźny bo tak były C=T a ten ostatni w 19dc T mocniejsza od C(controlnej) a już w 20dc wieczorem był negatyw czyli w tym dniu prawdopodobnie wystąpiła owulka ...:)

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirko i kiedy robisz test ciążowy kochana?czekamy z niecierpliwością na wynik:)

    samira, Meginka lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Effcia28 wrote:
    samirko i kiedy robisz test ciążowy kochana?czekamy z niecierpliwością na wynik:)

    nie wiem bo się stracham :p ,chyba jak nie przylezie @ to zrobię pod koniec tego tygodnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2013, 12:26

    Meginka lubi tę wiadomość

  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira - piękny masz wykresik, trzymam kciuki :)

    Meginka - nie ma się co stresować, jak rozpoznasz wroga to będziesz mogła z nim walczyć :)

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio skorzystałam ze strony alegro którą mi tu poleciłyscie i za 28 zł zakupiłam 55 testów owul + 5 ciążowych teraz musze troche poczekac żeby je wypróbowac:)

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    event.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma sie czego strachać lepiej wiedzieć niz się zastanawiać ale oczywiście to Twoja decyzja i Ty zdecydujesz kiedy już czas -trzymam kciuki

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    jesli chodzi o testy owu robiłam od 10 do 20 dnia cyklu ale dopiero od 16dc były pozytywne i tak przez 4dni czyli do 19dc a ten ostatni najbardziej wyraźny bo tak były C=T a ten ostatni w 19dc T mocniejsza od C(controlnej) a już w 20dc wieczorem był negatyw czyli w tym dniu prawdopodobnie wystąpiła owulka ...:)

    no to może faktycznie jeszcze za wcześnie te testy robię, bo od 8 dc ale będę kontynuować i może wyskoczą te 2 krechy. Na wczorajszym była druga ale taka prawie niewidoczna, blada, dzisiaj pewnie mocniejsza będzie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2013, 13:32

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    samira wrote:
    jesli chodzi o testy owu robiłam od 10 do 20 dnia cyklu ale dopiero od 16dc były pozytywne i tak przez 4dni czyli do 19dc a ten ostatni najbardziej wyraźny bo tak były C=T a ten ostatni w 19dc T mocniejsza od C(controlnej) a już w 20dc wieczorem był negatyw czyli w tym dniu prawdopodobnie wystąpiła owulka ...:)

    no to może faktycznie jeszcze za wcześnie te testy robię, bo od 8 dc ale będę kontynuować i może wyskoczą te 2 krechy. Na wczorajszym była druga ale taka prawie niewidoczna, blada, dzisiaj pewnie mocniejsza będzie :)

    no też tak miałam jak piszesz najpierw wcale potem delikatna ,a pozytywy to już barwa taka sama no a ten ostatni testowa mocniejsza ,są w galerii testów owu pozytywnych możesz zajrzeć z 16dc i ten z 19dc kasetkowe :P

    Meginka lubi tę wiadomość

  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    ja ostatnio skorzystałam ze strony alegro którą mi tu poleciłyscie i za 28 zł zakupiłam 55 testów owul + 5 ciążowych teraz musze troche poczekac żeby je wypróbowac:)

    oo Ann ja też zamówiłam tylko 50 + 5 za 33zł z dostawą, i czekam na listonosza jak na zbawienie:) dziś nie dotarł ale może jutro będzie.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dziś odebrałam wyniki badań oto one:
    FSH 5,93 mIU/ml
    faza folikularna:3,5-12,5
    faza owulacyjna:4,7-21,5
    faza lutealna:1,7-7,7
    po menopauzie:25,8-134,8
    LH 5,02 mIU/ml
    faza folikularna:2,4-12,6
    faza owulacyjna:14,0-95,6
    faza lutealna:1,0-11,4
    po menopauzie:7,7-58,0
    Estradiol 65,6 pg/ml
    Faza folikularna:12,5 - 166
    Faza owulacji:88,8 - 498
    Faza lutealna:43,8 - 211
    Po menopauzie:0,0 - 54,7
    Ciaza I trymestr:
    215-4300

    5 DZIEŃ CYKLU
    nie znam się widzę że wszystko w normie ale wiadomo że norma to norma a do zajścia w ciążę czasami są inne normy spójrzcie jeśli możecie i napiszcie dziękuję:)

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • sssssss88 Koleżanka
    Postów: 36 21

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche dziś sie zmartwiłam... do południa zaobserwowałam lekkie jasnoczerowne plamienia. kurcze miałam zamiar jutro test zrobic a teraz się boje...

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łoooooj wróciłam właśnie z odśnieżania podwórka, ale się namachałam łopatą :P masakra :) i w dodatku to chyba sensu nie miało bo cały czas pada i jutro wcale nie będzie widać tej mojej pracy :) No ale cóż trochę ruchu nie zaszkodziło :P A co tam u Was Dziewczyneczki ??? :) :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • paulinadorota Znajoma
    Postów: 23 33

    Wysłany: 21 stycznia 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta a ja się i cieszę,że weszłam na fora dla przyszłych mam (i dla tych,które jak ja już są i chcę być "podwójną" mamą),ale tez nie cieszę,bo tyle co sie naczytałam,to raczej nie wpłynęło na mnie dobrze.Mianowicie jakoś tak naiwnie wierzyłam,ze wystarczy się pokochać w dni płodne...i wszystko,chociaż kto wiem,może i tak trzeba-okaże się w sobotę.Ale jestem pełna obaw,przez to czego się naczytałam,aż zamydliłam sobie oczy,i nawet nie piszę o moich objawach i podejrzeniach co do ciąży,bo zaraz okaże się,ze większość dziewcząt to czuje co miesiąc.Chciałąbym bardziej czuć intuicją i sercem niż temperaturą w cip...,ale wiem,ze niektóre z Was muszą to czynić,zeby poznać swój cykl.Wspomagajmy się!

    samira, ann2224 lubią tę wiadomość

    paulinadorota
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ