X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Suplementacja - czy jest ok ?
Odpowiedz

Suplementacja - czy jest ok ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasienka1188 wrote:
    Ja od roku biorę femibion natal 1. A czy mężczyzna powinien też brać jakieś suplementy w trakcie starań? Jeśli mój mąż ma 37 lat (nie ma dzieci) to powinien zrobić jakieś badania? Czy bariera wieku nie dotyczy facetów?
    Dodam, że zaczynamy drugi cykl starań. Dać sobie po prostu czas?

    Wedlug mnie, jesli np pali, ma niezdrową dietę czy zupelny brak ruchu to rzucic, zmienic diete i zaczac sie ruszac. Moze na spokojnie brac folik i d3 - ulatwia zajscie. Wydaje mi sie, ze facectow wiek nie dotyczy. Moze jedynie dotyczyc nieplodnosci lub slabej jakosci spermy, ale to tylko badania mogą potwierdzic.

    kasienka1188 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 listopada 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blumchen30 wrote:
    wydaje mi sie ze bez sensu juz wiecej..zapytaj najlepiej lekarza.
    ja nie jestem zwoleniczka przyjmowania tysiaca suplementow i witamin

    Dokladnie. Im mniej chemii tym lepiej.

    kasienka1188 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • kasienka1188 Przyjaciółka
    Postów: 80 23

    Wysłany: 3 listopada 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Wedlug mnie, jesli np pali, ma niezdrową dietę czy zupelny brak ruchu to rzucic, zmienic diete i zaczac sie ruszac. Moze na spokojnie brac folik i d3 - ulatwia zajscie. Wydaje mi sie, ze facectow wiek nie dotyczy. Moze jedynie dotyczyc nieplodnosci lub slabej jakosci spermy, ale to tylko badania mogą potwierdzic.

    Palenie rzucił w zeszłym roku, ale zmiana diety i ruch się przyda, bo ma sporą nadwagę :(
    Zresztą ja też powinnam trochę zgubić, bo mam lekką nadwagę...

    29 lat, starania wstrzymane na kilka miesięcy

    fc6fd5c0d922ecc4903d1293fd003df1.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 3 listopada 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasienka1188 wrote:
    Palenie rzucił w zeszłym roku, ale zmiana diety i ruch się przyda, bo ma sporą nadwagę :(
    Zresztą ja też powinnam trochę zgubić, bo mam lekką nadwagę...
    No to mąz powinien trochę schudnąc.

    Natomiast jesli chodzi o nas, to ja mialam 10kg nadwagi - bmi 25,2. Czytalam, ze wlasnie kobiety z lekka nadwaga są najplodniejsze. Ja przytylam przez niedoczynnosc i nie moglam nic a nic schudnac, a probowalam 2 lata wszelkimi sposobami. Wiec jesli u Ciebie nadwaga jest np przez slodycze ;p to warto poodzywiac sie zdrowiej :)

    kasienka1188 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 4 listopada 2017, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blumchen30 wrote:
    Powodzenia!!!!

    Dziękuje :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    No to mąz powinien trochę schudnąc.

    Natomiast jesli chodzi o nas, to ja mialam 10kg nadwagi - bmi 25,2. Czytalam, ze wlasnie kobiety z lekka nadwaga są najplodniejsze. Ja przytylam przez niedoczynnosc i nie moglam nic a nic schudnac, a probowalam 2 lata wszelkimi sposobami. Wiec jesli u Ciebie nadwaga jest np przez slodycze ;p to warto poodzywiac sie zdrowiej :)

    Zgadzam sie z toba tez tak slyszlam zreszta moja znajoma miala nadwade niby nie duza pare kilo i lekarz przed rozpczeciem procedury in vitro kazal jej schudnac bo nie miescila sie w normach

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ