Forum Starając się - ogólne Suplementacja witamin przed ciążą
Odpowiedz

Suplementacja witamin przed ciążą

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • worldbyme Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2016, 21:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JAkie witaminy brałyście?
    Ja biorę magnez+B6, witaminę C, K+E, olej z wiesiołka, Omega3, Kwas Foliowy. Zastanawiam się czy powinnam coś jeszcze?!

07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 kwietnia 2016, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2016, 18:10

Alexiaa lubi tę wiadomość

• Alexiaa Autorytet

Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zaszłam w pierwsza ciąże to brałam tylko
    Kwas foliowy ,a teraz biorę zamiast kwasu foliowego actifolin bo lepiej sie przyswaja wiec polecam poczytać o tym :-) pije inofolic-juz od roku odkąd zaczęliśmy sie starać, wit D w kropelkach -bo wyszedł mi niedobór ,łykałam rownież wit B6 z magnezem ,E ,ale odstawiłam,moj bral wit C i D teraz zrobił sobie przerwę . Wydaje mi sie dziewczyny ,ze nie ma co za dużo przesadzać bo jak ma sie udać to i bez tego sie uda ;-) mój gin kazał tylko actifolin i infolic brać no i ta wit D.

rfxgvfxmlhof5yo3.png
    km5stv73t4xzfb4j.png
    ......
    Moje bliźniaczki Liwia <3 :-* i Adrianna (35 tc [*] :-( Nasz Aniołek...) - Z miłości powstałaś miłością pozostaniesz ... ;-( Dozobaczenia córeczko ...

• worldbyme Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2016, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexiaa wrote:
    Jak zaszłam w pierwsza ciąże to brałam tylko
    Kwas foliowy ,a teraz biorę zamiast kwasu foliowego actifolin bo lepiej sie przyswaja wiec polecam poczytać o tym :-) pije inofolic-juz od roku odkąd zaczęliśmy sie starać, wit D w kropelkach -bo wyszedł mi niedobór ,łykałam rownież wit B6 z magnezem ,E ,ale odstawiłam,moj bral wit C i D teraz zrobił sobie przerwę . Wydaje mi sie dziewczyny ,ze nie ma co za dużo przesadzać bo jak ma sie udać to i bez tego sie uda ;-) mój gin kazał tylko actifolin i infolic brać no i ta wit D.

W sumie racja Dzięki :D <3

07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • Basha Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2016, 11:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz kazał łykać kwas foliowy, witaminę D i jod.

f2w3ugpjqs7gupgd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego