Forum Starając się - ogólne Suplementy diety wspomagające płodnośc
Odpowiedz

Suplementy diety wspomagające płodnośc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Dori1982 Nowa

Wysłany: 18 kwietnia 2017, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. ja też niebawem zaczynam starania. na ten moment biorę kwas i witaminę D 2000. Mąż tez bierze kwas foliowy.

Do tego oboje lepsza dieta, ograniczenie winka, więcej ruchu (zaczelismy biegac). Też rozglądalam się za suplementami, którymi mogłabym się jeszcze wspomoc. Moja aptekarka poleciła mi na ten moment zioła wspierające oczyszczanie organizmu: Ferti Herbal. Kosztują ok. 15 pln i kupione w zeszłym tygodniu, więc na ten moment za wiele nie mogę napisac. Ale samopoczucie ogólnie lepsze - za sprawą też pewnie diety i ruchu. Dam znac za jakis czas - ziółek mam na miesiąc. Potem zobaczę czy dalej to czy coś innego na przygotowania do ciąży.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego