X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Suplementy wspomagające
Odpowiedz

Suplementy wspomagające

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KiKo Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 marca 2021, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie polecacie suplementy. Staram się o 3 dziecko. Na USG jajniki drobno torbielowate. Schudłam przez ostatni rok 25kg. Okres w miarę regularny , a przed zrzuceniem wagi nawet pół roku go nie było. W tym cyklu była owulacja w 25dc, ale się nie udało dzisiaj dostałam okres, cykl 37dni. Chciałabym zacząć brać inofem, może pomoże 🙃 poradzicie coś proszę 🙂

  • 3 ciążą Autorytet
    Postów: 368 245

    Wysłany: 17 marca 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ja też się staram o 3 dziecko.
    Ja biorę witaminy dla kobiet w ciąży wcześniej brałam inofem i koenzym q10 brałam też leki na stymulację jajeczkowania przez 6 miesięcy ale nic to nie dalo ognie staramy się już ponad 2 lata.
    Więc przestałam wierzyć w te cudowne wspomagacze.

    Córka 2015r. Córka 2018r. Styczeń 2022r. Ciąża pozamaciczna (usunięcie jajowodu) Wrzesień 2022r. poronienie
    age.png
  • Alicjaa18 Koleżanka
    Postów: 94 16

    Wysłany: 17 marca 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Starmy się o pierwsze dziecko. Od trzech miesiącu brałam kwas foliowy folik. Skończył się i biorę teraz pregna start. Czy to wystarczy czy powinnam coś dodać?

    Od trzech miesiącu nie zabezpieczamy się. W poprzednim miesiącu robiłam testy owulacyjne. Zawsze byłam zdrowa. Nie robiłam specjalisctycznych badań. Cytologie w porządku wyniki krwi i moczu tez ok. Mam nadzieję że nie długo pojawią się dwie kreski.

  • KiKo Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 18 marca 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę Wam powodzenia, my się staramy od stycznia ale ja mialam problemy z okresem i owulacja. Staramy się o 3 dziecko. Dwójka się udała bez problemu 😉 teraz miałam owulację, ale się nie udało. Od wczoraj biorę inofem 2 saszetki.

  • KiKo Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 18 marca 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 ciążą wrote:
    Cześć ja też się staram o 3 dziecko.
    Ja biorę witaminy dla kobiet w ciąży wcześniej brałam inofem i koenzym q10 brałam też leki na stymulację jajeczkowania przez 6 miesięcy ale nic to nie dalo ognie staramy się już ponad 2 lata.
    Więc przestałam wierzyć w te cudowne wspomagacze.
    A powiedz mi co brałaś na stymulację ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ