X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świętokrzyskie staraczki ! Kielce i okolice :)
Odpowiedz

Świętokrzyskie staraczki ! Kielce i okolice :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate88:) wrote:
    Chodziłam do Wrzoskiewicz-Kaniowskiej na fundusz, poronieniu byłam na kontroli u Piwonskiego ale teraz gdybym miała gdzieś iść to się zastanawiam nad Wolderem albo Wydrzynskim :)

    Ja obecnie do doktora Malmura chodzę....nie jest tani ale ponoć skuteczny a to dla mnie najważniejsze :)

  • wera 12 Przyjaciółka
    Postów: 288 23

    Wysłany: 3 lutego 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny ja jestem z okolic kielc, ale w kielcach zaczelam leczenie bo moj gin juz niestety rozlozyl rece i powiedzial ze on juz nie wie jak mi pomoc. Zapisalam sie do Gamety... ma ktoras z was jakies doswiadczenia z ta klinika? Ja prawde mowiac mam dosc mieszane uczucia i odnioslam wrazenie ze lekarz jest bardzo olewkowy, i nie pomaga tylko wylacznie zacheca do in vitro jakby to bylo jedyne rozwiazanie.

    START 2014 ;(
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 6 lutego 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja nie pomoge w tym temacie :(

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez z Kielc :) zaczęłam chodzić do dr Lepiarczyka . Miałyście z nim do czynienia? Jakieś opinie? Minus to bardzo duże kolejki przynajmniej godzina opóźnienia i jego małomówność.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 20 lutego 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) dołączam i ja, okolice Kielc takie trochę dalsze. Ale świętokrzyskie :)
    Jak tam dziewczyny starania? Długo sie staracie? Ja 5 miesiecy. W kwietniu idę do Kielc do szpitala na Endokrynologie. Na badania właśnie pod kątem płodności, no chyba że zaciążę do tego czasu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą z osobna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 18:47

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 20 lutego 2017, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się ok 2 lat (oficjalnie, nieoficjalnie dużo dłużej ;) )
    Jestem już rok po badaniach na Prostej. Stwierdzili, że wszystko ok, ale jakoś w to wątpie...Co gorsza żaden lekarz nie jest chętny, żeby to sprawdzić i zlecić dodatkowe badania (ze względu na wyniki mojego M. wszyscy odsyłają mnie z kwitkiem), a chciałabym sprawdzić, żeby później tuż przed samym ivf nie wyszło, że i ja jestem do leczenia, a samo ivf trzeba będzie przekładać w nieskończoność.

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko trafić na dobrego lekarza, mi się chyba udało. Oczywiście prywatnie ale to nie ważne, jak trzeba to trzeba. Ogólnie to wcześnie poszłam do ginekologa bo od samego początku starania robie testy owulacyjne i do tej pory żaden nie wyszedł pozytywny. Trochę się przestraszyłam że nie mam owulacji ale w styczniu byłam na monitoringu i owulka została potwierdzona. Natomiast lekarz powiedział że jak za 2 miesiące nie zajdę w ciążę to mam przyjść do niego i będziemy wspomagać farmakologicznie płodność. Także fajnie że nie każe mi czekać rok, bo chyba bym tyle nie wytrzymała. Badania nasienia jeszcze nie robiliśmy bo cały czas coś wypada takiego że nie możemy zrobić.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 5 marca 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Ciężko trafić na dobrego lekarza, mi się chyba udało. Oczywiście prywatnie ale to nie ważne, jak trzeba to trzeba. Ogólnie to wcześnie poszłam do ginekologa bo od samego początku starania robie testy owulacyjne i do tej pory żaden nie wyszedł pozytywny. Trochę się przestraszyłam że nie mam owulacji ale w styczniu byłam na monitoringu i owulka została potwierdzona. Natomiast lekarz powiedział że jak za 2 miesiące nie zajdę w ciążę to mam przyjść do niego i będziemy wspomagać farmakologicznie płodność. Także fajnie że nie każe mi czekać rok, bo chyba bym tyle nie wytrzymała. Badania nasienia jeszcze nie robiliśmy bo cały czas coś wypada takiego że nie możemy zrobić.
    warto zbadać nasienie, nic nie boli i koszty nie duże, tyle co wizyta prywatna u gina. Przed wspomaganiem farmakologicznym radziłabym wykonać hsg. Bo cóż z tego ze będziesz brać clo przez 6 miesięcy jak może się okazać na końcu ze jajowód niedrozny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 14:58

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 5 marca 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    warto zbadać nasienie, nic nie boli i koszty nie duże, tyle co wizyta prywatna u gina. Przed wspomaganiem farmakologicznym radziłabym wykonać hsg. Bo cóż z tego ze będziesz brać clo przez 6 miesięcy jak może się okazać na końcu ze jajowód niedrozny.
    Badanie nasienia zrobimy chyba w kwietniu jak będę w szpitalu to od razu dwie sprawy załatwimy. Mogłabyś mi polecić gdzie w Kielcach zrobić takie badanie?

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 5 marca 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiliśmy w witamed na al. Legionów mieści sie w budynkach stadionu. Wyniki na maila i można dzwonić to wszystko telefonicznie omawiają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2017, 19:54

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 5 marca 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Robiliśmy w witamed na al. Legionów mieści sie w budynkach stadionu. Wyniki na maila i można dzwonić to wszystko telefonicznie omawiają :)
    O to fajnie że telefonicznie :) dzięki :)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 15 września 2017, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy ktoś tu jeszcze żyje????

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 18 września 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:48

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 18 września 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam zapytać gdzie zrobić badanie nasienia ale już zapisałam męża na jutro ale do Radomia bo mieszkam pomiędzy. Jeszcze chciałam zapytać o gin najlepiej też Endo jaki najlepszy bo na internetach różne opinie. Na razie wybrałam radom bo moja siostra zaszła tam w 3 cyklu po poronieniu

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 20 września 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:48

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • loteria Przyjaciółka
    Postów: 109 21

    Wysłany: 20 września 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę właśnie po suwaczku i zazdraszczam : -D my dopiero zaczynamy chodzić do różnych specjalistów więc pytam co i jak zwłaszcza że mąż pracuje za granicą i nie zawsze w dni płodne udaje mu sie przyjechać

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2720 3914

    Wysłany: 20 września 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:48

    zpbndf9htl70ulh2.png
    atdc3e5eyux9ywss.png
  • milunniaaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki. Czy jeszcze ktoś tu czasem wpada? Napisze coś o sobie i naszych staraniach a wiec tak po około 9 miesiacach bezowocnych starań rozpoczeliśmy starania pod opieka gin wybrałam Grelewskiego diagnoza PCO stymulacja clo jajnki ładnie zareagowały niestety w 2 cyklu ciąża pozamaciczna to było w styczniu 2016 naszczeście wcześnie wykryta i obeszło się bez zabiegu tylko farmakologicznie została usunieta ale ponad 2 tygodnie spedziłam w szpitalu. Po wszystkim musieliśmy odczekac z wznowieniem starań bo podany lek to jakieś świństwo i musiał się w całości wydalić w organizmu. A wiec w maju dostaliśmy znów zielone światełko i od nowa stymulacja Clo do tego zastrzyki z ovitrella intak przez 3 cylke bez efektu w sierpniu pęcherzyl nie urósł we wrześniu zrobiliśmy przerwe bo clo można 4 cykle pod rzad i październik listopad znów piekne pecherzyki na USG jednak na tym się kończyło dodam ze w 7 dniu po owulacji progesteron 14 mg i teraz w grudniu gdy poszłam na monitoring cyklu mój gin wypalił ze daje nam jeszcze 2 cykle i jak nie to in vitro. Po ciązy pozamacicznej nie zlecił hsg meza tez nie wysłał na badania sami poszliśmy w końcu i teraz czekamy na wyniki. Dodam ze hormony miałam robione rok temu w październiku wszystko ok oprócz nieznacznie podwyższonego testosteronu. Podjeliśmy decyzje o zmianie gin prosze polećcie kogoś.

    Nadzieja umiera ostatnia
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1174 1389

    Wysłany: 2 listopada 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ktoś tu jeszcze zagląda?

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ