X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Świnka w ciazy
Odpowiedz

Świnka w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agatha Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 listopada 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy jestem w 5 tyg ciąży i mam świnkę. Umieram że strachu

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 25 listopada 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatha wrote:
    Dziewczyny pomocy jestem w 5 tyg ciąży i mam świnkę. Umieram że strachu
    Kurde, nie pomogę, nic nie wiem... A co lekarz mówi? Byłaś już u ginekologa w ogole?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ