X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)
Odpowiedz

SZAMPAŃSKIE BĄBELKI czyli lista testujących w grudniu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez dzis przeszlo mi to przez mysl ale jakim cudem man tak pozno owulke skoro zawsze mialam cykle 29dniowe a nawet krotsze..?
    We wtorek mam wizyte u gina... Zobaczymy co powie, ale to jakam anomalia dla mnie...:(
    Jejku juz mialam tak pelba nadzieje na ten cykl...

    Ale u Ciebie widze piekne skoki w gore!:)
    Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 09:41

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia marta może mieć racje.

    Dziewczyny od dzis biore przyklad z lipcowek na belly. Bedzie lista obecnosci i jak kogos nie ma tydzien to wywalam z listy ;D chyba ze wczesniej mnie poinformuje ;D

    Marta.83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksosia wrote:
    Tez dzis przeszlo mi to przez mysl ale jakim cudem man tak pozno owulke skoro zawsze mialam cykle 29dniowe a nawet krotsze..?
    We wtorek mam wizyte u gina... Zobaczymy co powie, ale to jakam anomalia dla mnie...:(
    Jejku juz mialam tak pelba nadzieje na ten cykl...
    co cykl mamy nadzieje...
    a wszystko się zdarza, owulacja jak najbardziej mogła się przesunać. Nie trać nadziei ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i racja ! Bo potem nie wiadomo, czy nie ma tych bąbelków, czy są, ale się nie ujawniły, i sttystykę nam psuja co miesiąc takie nieobecne zaciążone :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze we wtorek sie wszystko wyjasni.
    Dzieki dziewczyny.
    Przez to wszystko nie mialam sil wchodzic na forum...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 09:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka, nei wiem jak tam mają dzieczyny - ale mozesz ałożyć jeden post o treści Sprawdzam obecnosć :) a my obecne będziemy lajkowac, boooże jak ja uwielbiam słowo lajkować :D no ale ta, lajków dostaniesz tyle, ile nas obecnych :)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martus ja zartuje. Uwazam ze to bez sensu. Jak trzeba bedzie to po wykresach Zobaczę co sie dzieje.
    Forum jest ogólnodostępne. Nie bede go tak katowac.

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może prościej będzie tak : jak osoba wpisana na dany dzień na testowanie przez tydzień nie da znać czy zaciążyła czy dostała @ to wtedy ją po prostu usunąć z listy.

    Nie wszystkie dziewczyny udostępniają wykresy.

    A wiecie, że naszej koleżance od brudnych majcioch się udało? Podejrzałam jej wykres wczoraj. Wychodzi na to, że to było plamienie implantacyjne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 09:50


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Martus ja zartuje. Uwazam ze to bez sensu. Jak trzeba bedzie to po wykresach Zobaczę co sie dzieje.
    Forum jest ogólnodostępne. Nie bede go tak katowac.
    kurde ja juz system wymyśliłam !! :D a weź, idę po kapustę, będzie kapusniak na obiad :) na wędzonce.
    Cytrynka, jak ja mam do wtorku z testowaniem wytrzymać? :(

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta no najlepiej poczekac. Bo teraz to jeszcze moze negatyw wyjsc. A jak maaz ochote szczac na patol to szczaj na lh ;D

  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    możecie mnie dopisać na 20 grudnia ? :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze lepiej na zużyte lh :D trening to trening, szczam na lh, kreska testowa jest jasna ;)

    Bobby29 lubi tę wiadomość

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 21 listopada 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam na kolejnym wątku. Poproszę o wpisanie na 21 grudnia. :) oby się sprawdziło, ze miesiąc w którym się urodziłam jest najpłodniejszy. ;) trzymam kciuki za wszystkie! Zaraz będę nadrabiać czytanie.

    Vesper lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 21 listopada 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja starania zaczęłam w urodzinowym miesiącu i jakoś się nie sprawdziło :( tylko wtedy nie wiedziałam o tym :P chyba że to zaskoczy po pełnym cyklu rocznym ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 21 listopada 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nie będę się udzielać bo chce się oderwać od forum... Może to mi pomoże się zresetować chociaż ciężko może być bo i tak będę mieć monitoring... Musze się odblokować jakoś a forum mi w tym nie pomoże. Staram się myśleć sceptycznie... Ale jak tylko mi się uda to dam znać

    Vesper lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl wiecej wina potrzebujesz :)

    Wpisze wszystkie nowe panienki pozniej ;)

    Kattalinna bo za pierwszym podejściem to szanse sa mniej niz 30%. Zaskoczysz do następnych urodzin ;)

  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    del

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 11:59

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka - no właśnie, cholibka jasna, biorę ;)
    Na Euthyroxie jestem od wakacji.
    Jeśli chodzi o PRL - brałam Bromergon przez dobre 1,5 roku. Moja obecna ginka stwierdziła, że poziom podwyższony wynika pewnie z podwyższonego TSH i w sumie już mi B. nie wypisywała, więc po drodze sama sobie dokupiłam. Ale że nie lubię tego świństwa i kiepsko się po nim czuję, (a do tego ostatnio przewijała się info o negatywnym wpływie Bromka na rezerwę jajnikową, choć tego akurat nie sprawdziłam ;) ), to stwierdziłam, że może faktycznie czas spróbować odstawić? Siedziałam od jakiegoś czasu ma 1/2 tabl. Spróbowałam raz drugi zrobić przerwę 1-dniową, aż odstawiłam kilka dni temu. Czytałam, że nieraz ginowie odstawiają już po kilku miesiącach, a nawet, jak coś, to 1,5-roczna kuracja jest już całkiem sensowna.
    Echhhh, no to chyba jednak nie u mnie.... wrrrrr.....

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 21 listopada 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 19:16

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 21 listopada 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj, czemu, pytanie super :) Próbowałam, ale ten z Herbapolu. Nie pomógł, a jeszcze doczytałam, że w małej dawce, to on prędzej może podnieść PRL ;)
    Teraz chcę zamówić w weekend Castagnus ze Swansona - jest mocniejszy :) Może nawet 2 tabletki - dziewczyny wspominały, że brały w takiej ilości i było ok :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ