X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szpital....
Odpowiedz

Szpital....

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 28 lutego 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Pierwsza moja ciąża.
    4 testy pozytywne, 25.02 beta 2834, 26.02 beta 3545, 28.02 beta 4557 - zadnych bóli, krwawień.
    Cykle miałam nieregularne.
    Leżę w szpitalu od 26.02 aby wykluczyć ciążę pozamaciczną.
    Dziewczyny czy taki poziom bety swiadczy że mały bobek się rozwilja??
    Na usg moja pani prowadząca nic nie widziała i dlatego skierowała mnie do szpitala. Na usg w szpitalu lekarz powiedział że coś małego widać....
    Martwię się....

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 28 lutego 2021, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertoshka, przykro mi, że już na starcie znalazłaś się w szpitalu. Jeśli lekarz widział podstawy do przyjęcia to znaczy, że coś mu się nie podoba. Ja lekarzem nie jestem, życzę Ci, żeby się wszystko szybko wyjaśniło. Beta rośnie, ale rzeczywiście wolno, prawidłowe przyrosty to około 66% co 48h.
    Jeśli to pozamaciczna, czego nie życzę, to czym szybciej ją znajdą tym lepiej. Powodzenia.

  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 28 lutego 2021, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam, że lekarz na wczorajszej wizycie powiedział, że coś widać w macicy.
    Mam bardzo nieregularne cykle.
    Lekarz lekarzowi nie równy.
    Skierowała mnie moja gin bo na usg nic nie widziała bo okazało się że za wcześnie. Coś rośnie....
    Lekarz mówi , że dobrze że nic nie boli ani nie ma krwawienia.

  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 28 lutego 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie pozostaje Ci czekać cierpliwie i myśleć pozytywnie.

  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 28 lutego 2021, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innych myśli nie mam. I nie można się załamywać!
    Chociaż człowiek by chciał jak najlepiej.

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 28 lutego 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takiej becie musi być już chociaż pęcherzyk w macicy. Może mają słaby sprzęt , ze widzą „coś” 😐
    A z przyrostem to różnie jest.. były tu na forum przypadki ze przyrost był mały a wszystko było ok

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 28 lutego 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    Przy takiej becie musi być już chociaż pęcherzyk w macicy. Może mają słaby sprzęt , ze widzą „coś” 😐
    A z przyrostem to różnie jest.. były tu na forum przypadki ze przyrost był mały a wszystko było ok

    Zgadza się. Ja już różne cuda na forum widziałam. Dlatego na chwilę obecną nie pozostaje dziewczynie nic poza czekaniem, aż beta albo ruszy z kopyta i w macicy pojawi się pecherzyk... Albo beta się zatrzyma...

    Martyna, co u Ciebie?

  • Martyna33 Autorytet
    Postów: 5176 5892

    Wysłany: 28 lutego 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa Mama wrote:
    Zgadza się. Ja już różne cuda na forum widziałam. Dlatego na chwilę obecną nie pozostaje dziewczynie nic poza czekaniem, aż beta albo ruszy z kopyta i w macicy pojawi się pecherzyk... Albo beta się zatrzyma...

    Martyna, co u Ciebie?

    A dziękuje, ze pytasz. U mnie po staremu :) 11dc, mam nadzieje ze owu będzie wkrótce. Co u Ciebie nie pytam, bo czytam na bieżąco ☺️

    Jagodowa Mama lubi tę wiadomość

    25.12.2020 (8cs)- 8tc [*]
    10.05.2021-⏸🥰 ➡️14dpo bhcg 467➡️ 18dpo bhcg 2523
    19.01.2022- synek na Świecie 💙 55 cm i 3600g szczęścia
  • Jagodowa Mama Autorytet
    Postów: 1093 936

    Wysłany: 28 lutego 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna33 wrote:
    A dziękuje, ze pytasz. U mnie po staremu :) 11dc, mam nadzieje ze owu będzie wkrótce. Co u Ciebie nie pytam, bo czytam na bieżąco ☺️

    No to wpadnij na wątek na kawę i ploteczki, dziewczyny się ucieszą!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ