X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szukam dziewzcyn które chodzą do gin.we Wrocławiu !!!
Odpowiedz

Szukam dziewzcyn które chodzą do gin.we Wrocławiu !!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane szukam dziewczyn które pochodzą z Wrocławia bądź tutaj chodzą do lekarzy. Błagam może ktoś polecić lekarza, klinikę która z sercem podejdzie do starań o ciążę i ich straty?

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 18 marca 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu, ja chodzę do EMC przy Łowieckiej, do dr Agnieszki Pajtasz, nie powiem na razie ani niczego złego, ani niczego dobrego. Jest ok, dr miła, delikatna ale jakiejś przebojowości w szukaniu problemów na razie u niej nie zauważyłam.

    Dobre wrażenie zrobiła na mnie klinika Invimed przy Dąbrowskiego, tam badaliśmy męża. To jest klinika nastawiona na leczenie niepłodności , tania nie jest ale wydaje się solidna.

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja moge polecic dr.Jacka Hodere
    http://www.znanylekarz.pl/jacek-hodera/ginekolog/wysoka

    Jak wybierałam sie na pierwsza wizyte opisalam mu problem w mailu, odpisal jakie badania mam zrobic i dopiero do niego przyjsc aby nie naciagac mnie na koszty wizyty na ktorej dal by ten sam wykaz badan:)
    W internecie mozesz sobie o nim poczytac:)

    Po poronieniu strasznie mi sie cykle rozjechaly,doktor stwierdzil ze nie bedzie mi przepisywal anty tylko zastosuje odrazu stymulacje aby wspomoc i doprowadzic do porzadku cykle, jestem 2 miesiac po odstawieniu clo(bralam 2 cykle) i moje cykle wrocily do nomy, piekne 2 fazowe wykresy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2014, 17:19

  • Emily83 Autorytet
    Postów: 489 446

    Wysłany: 7 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tu jeszcze jakieś dziewczyny z Wrocławia, które mogą polecić dobrych, sprawdzonych ginekologów wrocławskich?

    17u9p07w6b9w1pie.png
    3jgxskjosmphwb2l.png
  • babeczka Znajoma
    Postów: 21 46

    Wysłany: 8 maja 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo polecam mediconcept na Krzyckiej. Ja chodzę do dr Halamy, ale o pozostałych też słyszałam same dobre opinie. Przeprowadził mnie przez donoszoną ciążę i 2 poronienia. Zleca kompleksową diagnostykę, spokojny, delikatny i doświadczony. Na miejscu są też inni specjaliści i laboratorium.

    Emily83 lubi tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Dariusza Belkę przyjmuje w Lux med na swobodnej i w Oleśnicy
    delikatny,taktowny,miły i rzeczowo odpowiada na pytanie, nie czuje się u niego skrępowania
    kolejną ciążę będę prowadzić u niego

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • aganieta Znajoma
    Postów: 30 11

    Wysłany: 21 października 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A któraś z Was ma opinie o Pani doktor Małgorzacie Winiarskiej ?

    .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Stanisław Zosik !!! Rewelacja bynajmniej dla mnie! konkretny, kompetentny bardzo dokładny,specjalista!! nie pomija niczego, nie bagatelizuj nie daje w ciemno leków. przeszłam chyba tysiące lekarzy 2 lata ponad staram się o dziecko Zosik jest świetny!! pracuje w klinice niepłodności Polmedis ...ja chodze do niego prywatnie do Zgorzelca bo mieszkam niedaleko ale wiem, że wrocław to jego obszary:) polecam!!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ