Forum Starając się - ogólne Szukam ginekologa w okolicy Kościerzyna, Starogard Gdański
Odpowiedz

Szukam ginekologa w okolicy Kościerzyna, Starogard Gdański

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Nisiaczek Nowa
  Postów: 2 8

  Wysłany: 17 października 2017, 17:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej, może któraś z Was umiałaby mi podpowiedzieć jakiegoś "normalnego"ginekologa, który zajmie się mną i moimi kłopotami z zajściem w ciąże. Moja dotychczasowa ginekolog po zwodzeniu mnie - zrobmy badania, poczekajmy itd, stwierdziła, że ona nie bawi się w monitoring ani stymulacje i mam sobie kogoś innego poszukać. Proszę o pomoc

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego