X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szukam ginekologa w okolicy Kościerzyna, Starogard Gdański
Odpowiedz

Szukam ginekologa w okolicy Kościerzyna, Starogard Gdański

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nisiaczek Nowa
    Postów: 2 8

    Wysłany: 17 października 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, może któraś z Was umiałaby mi podpowiedzieć jakiegoś "normalnego"ginekologa, który zajmie się mną i moimi kłopotami z zajściem w ciąże. Moja dotychczasowa ginekolog po zwodzeniu mnie - zrobmy badania, poczekajmy itd, stwierdziła, że ona nie bawi się w monitoring ani stymulacje i mam sobie kogoś innego poszukać. Proszę o pomoc

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ