X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Szybkie pytanie szybka odpowiedz
Odpowiedz

Szybkie pytanie szybka odpowiedz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 20 lutego 2023, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzę z szybkim pytaniem
    Zażyłam tabletkę anty 2 dnia cyklu nie pierwszego i tego samego dnia czyli 2 dnia cyklu podczas okresu doszło do zbliżenia między mną a partnerem wiec nasuwa się pytanie czy jest szansa że do czegoś doszło czy tabletka chroni mnie odrazu po wzięciu jej ,czy mam się obawiać czegoś jak mówie to miało miejsce 2 dnia cyklu podczas okresu oraz w ten dzień zażłam 1 swoją tabletkę anty

  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 20 lutego 2023, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest szansa ze do czegoś doszło czy nie ? Jak był ten stosunek 2 dnia cyklu i tego samego dnia wzięłam pierwsza tabletkę

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 20 lutego 2023, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytaj ulotkę od swoich tabletek.
    I po raz nie wiem który z dobrego serca Ci radzę, napij się melisy.

    #Aleksandra, Kasiooola, Andelulla lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 20 lutego 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Przeczytaj ulotkę od swoich tabletek.
    I po raz nie wiem który z dobrego serca Ci radzę, napij się melisy.

    Ale chodzi mi o to czy jest jakaś szansa jeśli stosunek był podczas okresu i czy jest ryzyko ciąży ?

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 20 lutego 2023, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIAK wrote:
    Ale chodzi mi o to czy jest jakaś szansa jeśli stosunek był podczas okresu i czy jest ryzyko ciąży ?

    Ryzyko ciąży to niefortunne określenie na tym forum.

    Możesz być w ciąży. To, że masz okres nie jest "ochroną" Wystarczy, że owulacja się przesunie i będzie dosyć szybko. Tabletki też nigdy nie dadzą 100% antykoncepcji, a z tego co piszesz nie zażyłaś ich zgodnie z ulotką więc tym bardziej. Podsumowując istnieje szansa, że zajdziesz w tej sytuacji w ciążę ale jest ona na prawdę bardzo, bardzo mała. Spokojnie czekaj na okres a jak się zacznie spóźniać testuj.

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 20 lutego 2023, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli rozpoczęłaś przyjmowanie tabletek nie od 1 dc, tylko od 2 tc to należy przez kolejnych 7 dni stosować dodatkowe zabezpieczenie. Jeśli tego nie zrobiłaś to należy brać pod uwagę możliwość zajścia w ciaze.

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 1736 1698

    Wysłany: 20 lutego 2023, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ta sama osoba, która się pytała, czy od wsadzenia palca do pochwy można zajść w ciążę. 😵‍💫

    emdar, Kasiooola, Andelulla, rozalaa, MalaEw lubią tę wiadomość

  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 21 lutego 2023, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Ryzyko ciąży to niefortunne określenie na tym forum.

    Możesz być w ciąży. To, że masz okres nie jest "ochroną" Wystarczy, że owulacja się przesunie i będzie dosyć szybko. Tabletki też nigdy nie dadzą 100% antykoncepcji, a z tego co piszesz nie zażyłaś ich zgodnie z ulotką więc tym bardziej. Podsumowując istnieje szansa, że zajdziesz w tej sytuacji w ciążę ale jest ona na prawdę bardzo, bardzo mała. Spokojnie czekaj na okres a jak się zacznie spóźniać testuj.

    Stosunek był podczas drugiego dnia cyklu i tym samym tabletkę tez wzięłam w tym dniu . Jakbym wykonała betę po 14 dniach to będzie wiarygodny wynik ?

  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 21 lutego 2023, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilka1298 wrote:
    Jeśli rozpoczęłaś przyjmowanie tabletek nie od 1 dc, tylko od 2 tc to należy przez kolejnych 7 dni stosować dodatkowe zabezpieczenie. Jeśli tego nie zrobiłaś to należy brać pod uwagę możliwość zajścia w ciaze.

    Czytałam na internecie ze jak się weźmie do 5 dnia cyklu tabletkę to jest się chronionym odrazu

  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 21 lutego 2023, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Ryzyko ciąży to niefortunne określenie na tym forum.

    Możesz być w ciąży. To, że masz okres nie jest "ochroną" Wystarczy, że owulacja się przesunie i będzie dosyć szybko. Tabletki też nigdy nie dadzą 100% antykoncepcji, a z tego co piszesz nie zażyłaś ich zgodnie z ulotką więc tym bardziej. Podsumowując istnieje szansa, że zajdziesz w tej sytuacji w ciążę ale jest ona na prawdę bardzo, bardzo mała. Spokojnie czekaj na okres a jak się zacznie spóźniać testuj.

    A jak to nie był pełny stosunek tylko bardziej zabawy i nie za pomocą penisa przeniósł tylko za pomocą czegoś innego ? To nadal są szansy ?

  • Andelulla Autorytet
    Postów: 835 1495

    Wysłany: 21 lutego 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję nie karmić trolla bo coraz to żenujące tematy są zakładane 🙄

    MalaEw, emdar lubią tę wiadomość

    Mam obustronny niedosłuch (aparat+implant)🦻
    06.2017 - synek 🧒<3 (udało się w 3 cyklu starań)

    22.11 - ⏸ 🍀(7/8cykl)
    23.11 - Beta - 403,9 mIU/ml✊
    28.11 - II beta - 3478,00 mIU/ml✊(przyrost 130.3%)
    02.12 - III beta - 9768,00 mIU/ml ✊(przyrost 67.6%)
    06.12 - mamy pęcherzyk z ❤️
    16.01 - I USG prenatalne🤞🙏🏻 pomiary w normie + Pappa - ryzyka chorób niskie, jedynie ryzyko preeklampsji i porodu przedwczesnego wysokie ➡️ Acard 150 mg💊na noc, 💙?
    27.02 - (19+4) - ✅USG, 200g
    28.02-06.03 - (19+5)🏥, USG, krwinkomocz i białko w moczu.
    20.03 - (21+4) II USG, 430g dziewczynki 🧚‍♀️🌸
    22.05 - (30+4) - III USG, 1750g 🌸
    19.06 - (34+4) - ✅, 2800g 🌸
    29.06 - (36+0) - ✅, 3300g 🌸
    05.07 - (37+0) - 🏥, 3500g KTG, monitoring cukrów itp.
    17.07 - (38+4) - 🌸 Laura, 53 cm, 3750g🌸

    age.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 21 lutego 2023, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanse, to są głównie na to,że tak zamęczysz wszystkich na forum,że jak przyjdzie tu ktoś z realnym problemem to nie uzyska odpowiedzi.

    Udzielę Ci gratisowej porady w ramach edukacji seksualnej, bo ewidentnie Cię takowa ominęła. Każdy stosunek może dać ciążę. Nie ma 100% metody antykoncepcyjnej. Nie dziękuj, weź do serca. Ergo, nie jesteś gotowa na ewentualną ciążę, nie rozpoczynaj współżycia.

    Andelulla lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 21 lutego 2023, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Szanse, to są głównie na to,że tak zamęczysz wszystkich na forum,że jak przyjdzie tu ktoś z realnym problemem to nie uzyska odpowiedzi.

    Udzielę Ci gratisowej porady w ramach edukacji seksualnej, bo ewidentnie Cię takowa ominęła. Każdy stosunek może dać ciążę. Nie ma 100% metody antykoncepcyjnej. Nie dziękuj, weź do serca. Ergo, nie jesteś gotowa na ewentualną ciążę, nie rozpoczynaj współżycia.

    A zabawy palcem na ktorych może być nasienie ?

  • MONIAK Znajoma
    Postów: 29 2

    Wysłany: 21 lutego 2023, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytoczę cała sytuacje : Na początku spóźniał się okres wiec poszłam do ginekologa aby przepisał mi tabletki na wywołanie okresu, zazylam dwie tabletki i dostałam okres, jednak nie byłam pewna czy to okres i wzięłam tabletkę anty drugiego dnia cyklu, w ten sam dzień doszło do zbliżenia pomiędzy mną a chłopakiem, lecz to nie był seks tylko petting, używał do tego palca, przed włożeniem poszedł umyć dokładnie ręce ciepła woda z mydłem, jak wrócił dałam mu jeszcze płyn do dezynfekcji, i dopiero włożył tam palca, po okresie zaczęło się na początku brązowe plamienie, i z dnia na dzień kolor tego plamienia zmienił się na różowy, lecz teraz jak prowadzę obserwacje tego to zauważyłam ze pojawiły się skrzepy krwi i to plamienie jest coraz intensywniejsze i mocniejsze niż wcześniej, i pytanie moje jest takie, czy to plamienie jest spowodowane tabletkami anty czy ciąża?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ