X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne szyjka po współżyciu
Odpowiedz

szyjka po współżyciu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie, czy warto badać szyjkę współżyjąc codziennie? w moim przypadku jest tak i nie wiem czy to czysty przypadek ale często zdarza sie ze dzien po wieczornym wspołzyciu szyjkę mam mega miękką i bardzo otwartą , cały opuszek palca wchodzi we wgłębienie. I teraz nie wiem, czy to objaw płodności i po prostu dobrze trafilśmy, czy wynik współzycia i podniecenia , ale tak długo by była otwarta wówczas???? pomóżcie prosze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sperma zmiękcza, rozpulchnia szujkę. Dlatego też np. niektóre kobiety w ostatnim trymestrze ciąży, mające przedwcześnie skróconą szyjkę lub rozwarcie mają zakaz współżycia.
    Za to dla kobiet "po terminie" porodu, współżycie jest polecane właśnie w celu zmiękczenia szyjki.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ