Forum Starając się - ogólne szyjka po współżyciu
Odpowiedz

szyjka po współżyciu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • katdud Przyjaciółka
  Postów: 315 37

  Wysłany: 11 kwietnia 2015, 16:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  mam pytanie, czy warto badać szyjkę współżyjąc codziennie? w moim przypadku jest tak i nie wiem czy to czysty przypadek ale często zdarza sie ze dzien po wieczornym wspołzyciu szyjkę mam mega miękką i bardzo otwartą , cały opuszek palca wchodzi we wgłębienie. I teraz nie wiem, czy to objaw płodności i po prostu dobrze trafilśmy, czy wynik współzycia i podniecenia , ale tak długo by była otwarta wówczas???? pomóżcie prosze

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 11 kwietnia 2015, 19:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Sperma zmiękcza, rozpulchnia szujkę. Dlatego też np. niektóre kobiety w ostatnim trymestrze ciąży, mające przedwcześnie skróconą szyjkę lub rozwarcie mają zakaz współżycia.
  Za to dla kobiet "po terminie" porodu, współżycie jest polecane właśnie w celu zmiękczenia szyjki.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego