Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Tabletki Anty ...
Odpowiedz

Tabletki Anty ...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anijka Przyjaciółka

Wysłany: 30 października 2013, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne brałam przez miesąc później zrobiłam przerwę 7 dni @ zaczęłam nowe opakowanie zjadłam 3 tabletki strasznie się zle zaczęłam czuć było mi nie dobrze bolały i spuchły mi nogi :/ Odstawiłam po 2 dniach znowu pojawiła się @ 7 dni. Moje pytanie kiedy następuję w takich sytuacjach ovulacja i czy wogole występuje szybko ... Kiedy dostanę @ bo dziś 35 dzien cyklu i nic :/ Dodam że robiłam 2 testy i nic jeden nawet przed chwilką :)

"najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • Olgenek Ekspertka

Wysłany: 31 października 2013, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok to podsumujmy.

1. 1 zżarte całe opakowanie. Z drugiego trzy tablety, źle się poczułaś- złe tabletki.
    2. teoretycznie owulacja może byc, praktycznie zalezy od organizmu. 35 dni cyklu po tabletkach to nic strasznego ja miałam 40-45 dni pierwszy cykl po, nie pamietam dokładnie.
    3. Jak za 5 dni nie dostaniesz okresu, idz do ginekologa, monitoruj swoje samopoczucie.

Po co była ta przerwa miedzy opakowaniami?

1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Anijka Przyjaciółka

Wysłany: 2 listopada 2013, 23:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem :/ zle zrozumialam lekarza bo rozmawial po Holendersku na paczce wyraznie napisane ze mam zrobic przerwe ... Po tych tabsach wszystko jest zle :/

"najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego