Forum Starając się - ogólne Tabletki Anty ...
Odpowiedz

Tabletki Anty ...

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anijka Przyjaciółka

Wysłany: 30 października 2013, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne brałam przez miesąc później zrobiłam przerwę 7 dni @ zaczęłam nowe opakowanie zjadłam 3 tabletki strasznie się zle zaczęłam czuć było mi nie dobrze bolały i spuchły mi nogi :/ Odstawiłam po 2 dniach znowu pojawiła się @ 7 dni. Moje pytanie kiedy następuję w takich sytuacjach ovulacja i czy wogole występuje szybko ... Kiedy dostanę @ bo dziś 35 dzien cyklu i nic :/ Dodam że robiłam 2 testy i nic jeden nawet przed chwilką :)

"najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • Olgenek Ekspertka

Wysłany: 31 października 2013, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok to podsumujmy.

1. 1 zżarte całe opakowanie. Z drugiego trzy tablety, źle się poczułaś- złe tabletki.
    2. teoretycznie owulacja może byc, praktycznie zalezy od organizmu. 35 dni cyklu po tabletkach to nic strasznego ja miałam 40-45 dni pierwszy cykl po, nie pamietam dokładnie.
    3. Jak za 5 dni nie dostaniesz okresu, idz do ginekologa, monitoruj swoje samopoczucie.

Po co była ta przerwa miedzy opakowaniami?

1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • Anijka Przyjaciółka

Wysłany: 2 listopada 2013, 23:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem :/ zle zrozumialam lekarza bo rozmawial po Holendersku na paczce wyraznie napisane ze mam zrobic przerwe ... Po tych tabsach wszystko jest zle :/

"najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego