X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tabletki gynauxil
Odpowiedz

Tabletki gynauxil

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 października 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przy stosowaniu tych tabletek dopochwowych odczuwala któras z was lekkie swędzenie w okolicy warg sromowych?? Leczylam się 2 miesiące temu na grzybice teraz w poprzednim cyklu odczuwalam suchość pochwy więc teraz po okresie stwierdziłam że spróbuję je zaaplikowac bo one pomagają odbudować florę bakteryjną, pomagają przy uczuciu suchości pochwy. Wczoraj fakt faktem nie mylam się wieczorem bo padlam i tylko sobie włożyłam jedna. Pytam bo w ulotce nic nie pisze a ostatnio jak stosowałam przy grzybicy to mnie tak piekło że nie mogłam wytrzymać teraz jest to coś innego ale jest no i mam nadzieję że to nie. Oznacza że grzybica mi wraca :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ