X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tabletki gynauxil
Odpowiedz

Tabletki gynauxil

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 6 października 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przy stosowaniu tych tabletek dopochwowych odczuwala któras z was lekkie swędzenie w okolicy warg sromowych?? Leczylam się 2 miesiące temu na grzybice teraz w poprzednim cyklu odczuwalam suchość pochwy więc teraz po okresie stwierdziłam że spróbuję je zaaplikowac bo one pomagają odbudować florę bakteryjną, pomagają przy uczuciu suchości pochwy. Wczoraj fakt faktem nie mylam się wieczorem bo padlam i tylko sobie włożyłam jedna. Pytam bo w ulotce nic nie pisze a ostatnio jak stosowałam przy grzybicy to mnie tak piekło że nie mogłam wytrzymać teraz jest to coś innego ale jest no i mam nadzieję że to nie. Oznacza że grzybica mi wraca :/

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ