Forum Starając się - ogólne Tabletki gynauxil
Odpowiedz

Tabletki gynauxil

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 6 października 2019, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przy stosowaniu tych tabletek dopochwowych odczuwala któras z was lekkie swędzenie w okolicy warg sromowych?? Leczylam się 2 miesiące temu na grzybice teraz w poprzednim cyklu odczuwalam suchość pochwy więc teraz po okresie stwierdziłam że spróbuję je zaaplikowac bo one pomagają odbudować florę bakteryjną, pomagają przy uczuciu suchości pochwy. Wczoraj fakt faktem nie mylam się wieczorem bo padlam i tylko sobie włożyłam jedna. Pytam bo w ulotce nic nie pisze a ostatnio jak stosowałam przy grzybicy to mnie tak piekło że nie mogłam wytrzymać teraz jest to coś innego ale jest no i mam nadzieję że to nie. Oznacza że grzybica mi wraca :/

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

dxomanli5dlutv4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego