X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tabletki Pregnacare hia & her conception
Odpowiedz

Tabletki Pregnacare hia & her conception

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 25 lipca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny tak jak w temacie czy ktoś używał tych tabletek i co o nich myślicie czekam na jakieś opinie.

    aniafk lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 25 lipca 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja używałam. To są jedyne wspomagacze w tabletkach jakie łykaliśmy z mężem więc ciężko coś powiedzieć. Udało się po 7 cyklach zażywania więc to raczej nie to :)

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ