Forum Starając się - ogólne Tachykardia i Betaloc, niedoczynność tarczycy.
Odpowiedz

Tachykardia i Betaloc, niedoczynność tarczycy.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marta Sz. Debiutantka

Wysłany: 28 kwietnia 2017, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Zakładam nowy wątek, bo takiego nie znalazłam .
    Jest tu jakaś Staraczka z tachykardia i z lekiem Betaloc? Co mówi Wam lekarz?
    U mnie lek nie będzie mógł być odstawiony w ciąży i trochę się tego boję, bo opinie na temat betablokerow sa różne. U mnie problem z sercem zaczął się w pierwszej ciąży. Do tego rok temu stwierdzono u mnie niedoczynność i też mam leki. Może któraś ma podobnie?

Marta Sz.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 maja 2017, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę betabloker Metocard. Do tego też mam leki na niedoczynność.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego