X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tak bardzo pragnę kolejne dziecko.
Odpowiedz

Tak bardzo pragnę kolejne dziecko.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Klvv Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 września 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, opadam dosłownie z sił. W Grudniu 2020 wyjelam wkładkę mirena by starać się o drugie dziecko, staramy sie od tamtego czasu lecz kończy się to niepowodzeniem. I zauważyłam że moja miesiączka to już nawet nie można jej tak nazwać. Mam brązowe plamienia z 2 dni i 2 dni skapego bardzo krwawienia. Byłam u ginekologow, nie widzą w tym problemu, cytologia wyszła dobrze, zapalenia również nie mam. Robiłam test negatywny... Przepisali mi jakieś leki które i tak nie pomogły. Z tarczyca mam wszystko ok.. Czy ktoś miał tak podobnie? Mam 21 lat. 1 dziecko rodziłam krótko przed 19 urodzinami

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 1 października 2021, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałaś monitoring żeby potwierdzić, że występują owulacje? Bo może tu jest problem. I resztę podstawowych badań hormonów? Plus badanie nasienia?

    Jak coś jest comiesięczny wątek, dziewczyny mają dużą wiedzę, ale też bardzo się wspierają.
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/w-pazdzierniku-fiku-miku-latem-bobas-na-kocyku,22389.html

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • Flovers Autorytet
    Postów: 286 146

    Wysłany: 1 października 2021, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klvv wrote:
    Witajcie, opadam dosłownie z sił. W Grudniu 2020 wyjelam wkładkę mirena by starać się o drugie dziecko, staramy sie od tamtego czasu lecz kończy się to niepowodzeniem. I zauważyłam że moja miesiączka to już nawet nie można jej tak nazwać. Mam brązowe plamienia z 2 dni i 2 dni skapego bardzo krwawienia. Byłam u ginekologow, nie widzą w tym problemu, cytologia wyszła dobrze, zapalenia również nie mam. Robiłam test negatywny... Przepisali mi jakieś leki które i tak nie pomogły. Z tarczyca mam wszystko ok.. Czy ktoś miał tak podobnie? Mam 21 lat. 1 dziecko rodziłam krótko przed 19 urodzinami

    Tez tak czasem mam, ze zdarzają się słabsze brązowe krwawienia. Czytałam ze może być to nadmiar estrogenów a niedobór progesteronu w drugiej fazie cyklu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ