X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tatułaż przed zrobieniem testu
Odpowiedz

Tatułaż przed zrobieniem testu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny test ciążowy będę robić 4 marca. A wizytę na tatulaz mam dużo od dawna umówiona na 25.02 w ten piątek I nie wiem czy mogę zrobić pomóżcie

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5567 6970

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula5 wrote:
    Dziewczyny test ciążowy będę robić 4 marca. A wizytę na tatulaz mam dużo od dawna umówiona na 25.02 w ten piątek I nie wiem czy mogę zrobić pomóżcie
    A dlaczego nie? Nawet jeśli dojdzie do zapłodnienia to jeszcze pewnie będzie przed zagnieżdżeniem. Dużo osób robi tatuaże i potem się o ciąży dowiaduje po terminie 🐵 i nic się nie dzieje

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2022, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się poprostu żeby nic się nie stało dlatego wolałam się dopytać tu 🙈😅

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ