X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Temperatura i nieregularny sen
Odpowiedz

Temperatura i nieregularny sen

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Haneczka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 20 stycznia 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czy któraś z was ma taki problem jak ja? Mój sen jest często nieregularny. Czasem budzę się o 7 czasem o 9, czasem o 4 i później znów zasypiam na 3 godziny. Jak radzicie sobie z zapisywaniem temperatury? Staram się nie zakłamywać w aplikacji, ale ciągle pokazuje mi, że powinnam zapisywać temperaturę zawsze o tej samej godzinie. Jak to pogodzić?

  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 8 lutego 2021, 02:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustaw budzik np na 5 albo 6, zmierz tempke i idź spać dalej. Ja tak robię ;).

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 3674 3418

    Wysłany: 15 lutego 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem 🙄 z tym, że mnie budzą koty lub córka, wstanę na chwile i idę spać dalej bo zwykle jest to środek nocy gdy mnie obudzą. Czasami jest tez tak że się nie budzę i wstaje dopiero na budzik o 6 rano, ale nie wiem co w sytuacji gdy budzę się w środku nocy czy mierzyć temp od razu czy dopiero po drugim przebudzeniu 🤷🏻‍♀️

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021

    ♀ 90’
    ✖️ AMH 9,89 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | podwyższony czynnik krzepnięcia VIII 169% | cienkie endometrium
    ✔️histeroskopia | CD138 poniżej 1/10 HPF

    ♂87’
    ✖️ Teratozoospermia morfo 0%
    ✔️ Ilość, ruch, fragmentacja DNA 11% , USG prawidłowe

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🍀 03/2024 IVF protokół krótki
    pobrano 31 🥚 zapłodniono 24, mamy 18 ❄️
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 15 lutego 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w związku z takim nieregularnym snem wybrałam mierzenie temperatury wieczorem, po odpowiednio długim spoczynku. Jestem w stanie wtedy zapanować nad tym i wynik jest zdecydowanie bardziej wiarygodny, aniżeli jakbym miała to robić rano 😊

    Dodam, że wszystko się na wykresie zgadza - owulacja itd. Nie mam problemu z aplikacją.

    jo_ana lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ