X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Temperatura temperaturze nie równa
Odpowiedz

Temperatura temperaturze nie równa

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 września 2019, 07:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, w tym miesiącu dopiero od 18dc zaczęłam mierzyć temperaturę (wcześniej urlop i nie zabrałam termometra). Nie mam określonej temperatury wyjściowej ale gdy prowadziłam kalendarz dwa lata temu (tak, prowadzę wykres dopiero drugi raz a pierwszy zakończył się ciążą) to wahała się ona na poziomie 36.2 a po owulacji wzrosła tak jak teraz do 36.9 - 37.2. Czy możliwe że znów jestem w 🤰? Chyba, że takie temperatury są normalne w cyklu bezciażowym.. ? 🤔 Czy mogę brać tamtą temperaturę jako wyjściową? Ehh..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 07:30

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 12 września 2019, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy organizm jest inny. Ba nawet każdy cykl jest inny. Ja bym się nie sugerowała tym co było. Tym bardziej że w międzyczasie był poród. Nie jesteś już w tym samym wieku, warunki życia się zmieniły. Pozostaje ci czekać.

Ignissa lubi tę wiadomość

hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ