X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Temperatura temperaturze nie równa
Odpowiedz

Temperatura temperaturze nie równa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, w tym miesiącu dopiero od 18dc zaczęłam mierzyć temperaturę (wcześniej urlop i nie zabrałam termometra). Nie mam określonej temperatury wyjściowej ale gdy prowadziłam kalendarz dwa lata temu (tak, prowadzę wykres dopiero drugi raz a pierwszy zakończył się ciążą) to wahała się ona na poziomie 36.2 a po owulacji wzrosła tak jak teraz do 36.9 - 37.2. Czy możliwe że znów jestem w 🤰? Chyba, że takie temperatury są normalne w cyklu bezciażowym.. ? 🤔 Czy mogę brać tamtą temperaturę jako wyjściową? Ehh..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 07:30

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 12 września 2019, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy organizm jest inny. Ba nawet każdy cykl jest inny. Ja bym się nie sugerowała tym co było. Tym bardziej że w międzyczasie był poród. Nie jesteś już w tym samym wieku, warunki życia się zmieniły. Pozostaje ci czekać.

    Ignissa lubi tę wiadomość

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ