X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Terapia tkanek dna miednicy i upragniona ciąża
Odpowiedz

Terapia tkanek dna miednicy i upragniona ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Invisible90 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 20 września 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Nie wiem czy był tu już taki temat, dlatego dodaje. :)
    Czy któraś z Was była na terapii i normalizacji napięcia tkanek dna miednicy? Czy któraś próbowała i zaszła w ciąże? Sama jestem fizjoterapeutą i robię kurs z terapii manualnej. Będąc na kursie dużo się dowiedziałam na temat napięć w obrębie miednicy i jakie są tego konsekwencje. Bywa, że kobiety, które nie mogą zajść w ciąże lub jej utrzymać lub mają problem z bolesnym miesiączkowaniem i nieregularnym mają duże zaburzenia w obrębie tkanek miednicy. Normalizacja tych tkanek może wpłynąć na to, że miesiączki się uregulują lub kobieta zajdzie w ciąże. Przeprowadzone badania naukowe to potwierdzają. Nie mówię, że daje to 100% gwarancji zajścia w ciąże, ale może to pomóc.
    Pozdrawiam Was

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2017, 21:08

    Laura ❤️
    klz99vvjopfii6xl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ