Forum Starając się - ogólne Terapia tkanek dna miednicy i upragniona ciąża
Odpowiedz

Terapia tkanek dna miednicy i upragniona ciąża

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Invisible90 Koleżanka
  Postów: 124 17

  Wysłany: 20 września 2017, 20:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny :)
  Nie wiem czy był tu już taki temat, dlatego dodaje. :)
  Czy któraś z Was była na terapii i normalizacji napięcia tkanek dna miednicy? Czy któraś próbowała i zaszła w ciąże? Sama jestem fizjoterapeutą i robię kurs z terapii manualnej. Będąc na kursie dużo się dowiedziałam na temat napięć w obrębie miednicy i jakie są tego konsekwencje. Bywa, że kobiety, które nie mogą zajść w ciąże lub jej utrzymać lub mają problem z bolesnym miesiączkowaniem i nieregularnym mają duże zaburzenia w obrębie tkanek miednicy. Normalizacja tych tkanek może wpłynąć na to, że miesiączki się uregulują lub kobieta zajdzie w ciąże. Przeprowadzone badania naukowe to potwierdzają. Nie mówię, że daje to 100% gwarancji zajścia w ciąże, ale może to pomóc.
  Pozdrawiam Was

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2017, 21:08

  Laura ❤️
  klz99vvjopfii6xl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego