Forum Starając się - ogólne Termometr
Odpowiedz

Termometr

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 22 sierpnia 2014, 01:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny

Kupiłam dziś w końcu nowy termometr ;)
    Elektroniczny, rtęciowych w aptece nie mieli. Problem jest taki że pod pachą ani razu nie pokazał mi ponad 36 stopni, cały czas około 35,2 a raz nawet 33,4! Później przetestowałam pod językiem - ponad 37 a na końcu w pochwie kilka razy - cały czas 37,3.
    Czy jest to wina termometru czy mogą być takie duże rozbieżności?

679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Isia93 Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura w pochwie i pod jezykiem zawsze jest wyzsza nic temp ciala:-)

Zajsonek lubi tę wiadomość

ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego