X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Termometr
Odpowiedz

Termometr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny

    Kupiłam dziś w końcu nowy termometr ;)
    Elektroniczny, rtęciowych w aptece nie mieli. Problem jest taki że pod pachą ani razu nie pokazał mi ponad 36 stopni, cały czas około 35,2 a raz nawet 33,4! Później przetestowałam pod językiem - ponad 37 a na końcu w pochwie kilka razy - cały czas 37,3.
    Czy jest to wina termometru czy mogą być takie duże rozbieżności?

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura w pochwie i pod jezykiem zawsze jest wyzsza nic temp ciala:-)

    Zajsonek lubi tę wiadomość


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ