Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Męska płodność - jakie składniki naprawdę warto suplementować w czasie starań o dziecko?
SPRAWDŹ
Partner Akcji

AKCJA "SUPLEMENTY Z SENSEM"

Dziewczyny, czas zadbać o męską płodność!
1 saszetka pełna mocy dla wsparcia jakości nasienia 🔥
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Test ciążąwy
Odpowiedz

Test ciążąwy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sabaaka777 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 lipca 2025, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ostatnio miałam miesiaczke 1.07-06.07. współżyłam 11.07 w dni płodne. Od 15.07 zaczęłam odczuwać mocny ból piersi i napięcie w brzuchu. 14.07 zrobiło mi się bardzo słabo i od tamtego dnia mam zawroty głowy. 21.07 robiłam test który był negatywny 22.07 miałam betę ale jeszcze nie znam wyniku ale później zaczal mnie kluć brzuch na dole przez jakieś 10 min. Dziś 23.07 test dalej negatywny test tkliwość piersi dalej jest i temperatura 36,7 pod językiem. Za dwa dni ma być miesiączka niby. Czy to możliwe że test wyjdzie jeszcze pozytywny.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ