X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Test ciążowy
Odpowiedz

Test ciążowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • [email protected] Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 23 maja 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu nowa .
    Zrobiłam dziś dwa testy różne i na dwóch taka sama sytuacja. Od razu na punkcie kontrolnym gruba krecha a po około 30 sekundach pojawiła się druga słabo widoczne kreska która za chwilę zniknęła... Szansa na ciążę czy nie ?

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 23 maja 2021, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:28

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Monika321 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 24 maja 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobną sytuację za sobą, ciąży brak...

  • Nuska1910 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dwie kreseczki w okienku kontrolnym na teście clearblue do monitora, z każdym dniem ciemnieja, a monitor uparcie mowi "ciąży brak" 😔 jak myślicie?

  • Mama8latka Autorytet
    Postów: 4619 3079

    Wysłany: 11 czerwca 2021, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska1910 wrote:
    A u mnie dwie kreseczki w okienku kontrolnym na teście clearblue do monitora, z każdym dniem ciemnieja, a monitor uparcie mowi "ciąży brak" 😔 jak myślicie?
    Mi też ostatnio przy widocznej gołym okiem kresce wyświetlił brak ciąży , ale faktycznie jej nie ma bo już zbliżam się do końca cyklu , na innych testach były cienie ale już też ich nie ma także może biochem nie wiem ... a inne testy robiłaś ?

    Edit: a widzę że robiłaś 🥰 gratuluję 🥰. Dla monitorka moze jeszcze była za mała wartość bhcg dla stwierdzenia ciąży 👍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2021, 06:46

    👶 2012r (syn)--> Anty --> 2017r rozpoczęcie starań
    👼 2019r -15tc 💔
    👼 2019r - 9tc 💔
    2 x CB 💔
    06.2023r - CB 💔

    ❌Toczeń [10.2023r Remisja Ana 1:5120-> 1:360]/ Endometrioza ❌
  • karolaEM Ekspertka
    Postów: 207 52

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Dołączam do wątku🙂.
    U mnie jest podobna sytuacja. 3 dni temu robiłam test ciazowy, bo dziwnie zaczęłam się czuć. Bolało mnie podbrzusze i miałam lekkie mdłości. Zrobiłam więc test płytowy BABY QUICK . Na teście wyszła kreska widoczna gołym okiem , ale jednak blada i zaróżowiona lekko. Postanowiłam że na następny dzień zrobię drugi test, test paskowy z facelle. Ta sama sytuacja. Lekko widoczna kreska o różowej barwie. Zrobiłam następnego dnia testy o czułości 10 z Pink test, oraz ten sam z facelle dziś rano , wyszły negatywne, a przynajmniej tak mi się wydaje. Chociaż mam wrażenie że na tym z facelle coś widać. Ale nie chce popadać w paranoję. Na betę nie idę, bo w piątek 18 czerwca mam wizytę u mojego Gin. Wspomnę tylko, że cykle mam nieregularne. Raz 24, a raz 30. Obecnie mam 33 dc. Nie wiem co myśleć. Nie chce się nakręcać, zwłaszcza że już prawie 4 lata staramy się z mężem o dzidzie. Ale jak tu się nie cieszyć kiedy widzi się kreski nawet te blade na teście.

    Karolina 👩 33
    Krzysiek 🧔 30
    Starania o 👶 od Maja 2017

    PCOS zdiagnozowane

    1 biochem maj 2021

    14.07.2021 Pink Test II
    15.07.2021 Beta ujemna <0,2mlU/ml

    walczymy dalej
  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 15 czerwca 2021, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej jakbyś jednak poszła na betę, w tak wczesnej ciąży ginekolog nie zobaczy raczej jeszcze. Ale możesz poczekać co powie.
    Mogłaś też wyłapać ciążę biochemiczną... Lub wady fabryczne testu.

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ