X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne test ciazowy
Odpowiedz

test ciazowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • anja83 Przyjaciółka
    Postów: 101 54

    Wysłany: 28 lutego 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Gratulacje!!! wedlug mnie ewidetnie pozytyw duzo zdrowka zycze :)

  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anja83 wrote:
    Gratulacje!!! wedlug mnie ewidetnie pozytyw duzo zdrowka zycze :)
    jeszcze poprawie jutro i pojutrze test i w poniedzialek umawiam sie do lekarza ;)

    anja83 lubi tę wiadomość

    monisia881
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monisia881 wrote:
    jeszcze poprawie jutro i pojutrze test i w poniedzialek umawiam sie do lekarza ;)


    Na lekarza jest jeszcze za wcześnie, bo nic nie zobaczy na USG ..
    Przejdź się na betę Ona prawdę Ci powie :D

    rah lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest pozytyw jak nic ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje <3


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomoże mi ktoś? Zrobilam rano test i druga kreska wyszła biala:-/ po 2 godzinach jakby sie rozmazalo i krzywa różowa jasna wyszla, po poludniu zrobilam drugi test i niby też biala kreske widziałam pod światło i też 2 godziny pozniej zrobil się różowy jasniutki kolor. Czy ktoś tak miał i okazało się ze to ciąża?

    Anka88
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu za wcześnie na testowanie. Jesteś dopiero w 9dpo. Poczekaj jeszcze 2-3 dni i zrób test z porannego moczu.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Ania88 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem niecierpliwa:-) więc jutro rano powtorze a potem w czwartek. Zobaczymy czy się udało.Ale według mojego wykresu mam szanse?

    Anka88
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ