X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne test ciążowy negatywny a ciąża
Odpowiedz

test ciążowy negatywny a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze jak kupowalam to clearblue albo clearblue digital ale w pl one chyba sa dosc drogie z tego co dziewczyny pizza Pepino jest chyba dobry .mysle,ze rodzajem testow sie nie powinnas zamartwiac,jak ciaza bedzie to kazdy test ja pokaze wiadomo zdarzaja sie wypadki ,ze nie pokaze nawet taki dobry ale to raczej rzedkosc :)

    <3
  • Mistica Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, pomożecie?

    Po raz pierwszy w życiu mój cykl trwa aż 43 dni, robiłam co prawda 4 testy ciążowe, wszystkie wyszły negatywne. Od 5 dni jestem na antybiotyku, bo mam anginę, ale okres już wcześniej sporo się opóźniał... Czy gdybym wybrała się na betę to antybiotyk może zafałszować wynik? Miałyście kiedyś podobny przypadek, że domowy test ciążowy wychodził negatywnie, a okazało się, że ciąża jest/była? Proszę o opinię...

    f3a78f9bc95dea54aa882cb051727bdc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile twój cykl trwa normalnie?
    Ja bym na twoim miejscu poszła do gina

  • Mistica Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cykl normalnie trwa 25-28 dni... Nigdy nie trwał on aż tak długo (43) i nic się nie zapowiada na to, że przyjdzie okres... Co prawda w międzyczasie miałam delikatne plamienie, które trwało pół dnia i poleciało dosłownie kilka jasnoczerwonych kropelek i tyle. Zastanawiam się czy jeszcze poczekać aż się podleczę i dopiero pójść do ginekologa...? Bardziej zastanawia mnie to, czy domowe testy ciążowe mogłyby się aż tak mylić?

    f3a78f9bc95dea54aa882cb051727bdc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie idź na bete,to przedewszystkim. I nie zależnie o jej wyniku musisz iść do gina bo albo jesteś w ciąży albo da ci lutke na wywołanie okresu.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ