X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne test ciążowy pozytywny?? foto
Odpowiedz

test ciążowy pozytywny?? foto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje cykle sa 30 dniowe dzis jest 27 dc i zrobilam test po poludniu widac slabo widoczna druga kreske wstawiam zdjecie ( na zdjeciu widac ja mniej niż w rzeczywistosci
    http://ifotos.pl/zobacz/SAM3725JP_wherqpe.JPG
    test jest firmy vitam, od razu zrobilam drugi test quixx ale na nim juz sie druga kreska nie pojawila dlaczego???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz test jutro z rana albo za dwa dni !!Na drugim teście moze nie wyszła druga kreska bo może nie bym zbyt czuły i nie wykrył jeszcze ciazy!!

    Powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obys miala racje oba testy sa czulosci 25 mlu, moze kupic w tesco ten co ma 10 mlu/?

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup, ale poczekaj do jutra. Ja mam słaby wzrok, ale widzę tę kreskę :)) Jeśli masz cykle 30 dniowe to spokojnie jeszcze mogą wychodzić takie dwuznaczności, ale z dnia na dzień powinna być wyraźniejsza.

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1sarenka111 wrote:
    obys miala racje oba testy sa czulosci 25 mlu, moze kupic w tesco ten co ma 10 mlu/?

    Test testowi nie równy !!
    Ja zrobiłam chyba 8 testów w 3 dni i każdy pokazał inną kreskę !!

    Największą pewnośc da oczywiście badanie krwi !!

  • PrezesGąska Ekspertka
    Postów: 212 70

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka! mam tego samego typu test choc pod inna firma, i tak samo mi pokazalo taka kreche...uradowana za 2 dni polecialam na bete... choc inny test nic mi nie pokazal...beta <2,0 .... 2 dni pozniej czyli dzis znow podobny test choc innej firmy pokazal mi takie wlasnie II kreski! takze ja ni ewiem....chyba niemozliwe zeby az tyle testow bylo wadliwych?? i to nie z allegro czy cos za grosze tylko normalnie z apteki...

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenko, bladzioch faktycznie jest. Spróbuj zrobić jutro z pierwszego moczu test o czułości 10 mlU/ml. Trzymam kciuki żeby to była ciąża :)

    PrezesGąska a ilo dniowe masz cykle? Który masz teraz dzień cyklu, który dzień po owulacji? Jeśli beta tak Ci wyszła to niestety to raczej nie ciąża, chyba, że zbyt wcześnie ją wykonałaś.

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ