X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Test czy mikroskop owulacyjny?
Odpowiedz

Test czy mikroskop owulacyjny?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się co może być lepsze jako,że są tutaj kobietki z "wieloletnim doświadczeniem" które stosują przyrządy do wykrycia owulacji.Może doradzicie co lepsze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam mikroskop owulacyjny donna-u mnie się nie sprawdził, zawsze widziałam paprotki :)

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobnie jak Bea- starciłam 100 zł ;) Testy są wg mnie najlepsze :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ