X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Test negatywny, a 2 dni później pozytywny :)
Odpowiedz

Test negatywny, a 2 dni później pozytywny :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Chętnie poczytam i popatrzę na zdjęcia (jeśli macie) - sytuacji, w której test wyszedł negatywny, a 2 dni później pozytywny :)

    Piszcie z opisem dpo :)

    U mnie dziś 10dpo, test negatywny i tracę nadzieję :/

  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 10 lutego 2020, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak było. W dniu miesiączki test negatywny. Nawet zebrałam badania tego dnia pod inseminację. A dwa czy trzy dni później zrobiłam test jeszcze raz i już była kreska, choć blada. Poszłam do pierwszego lepszego ginekologa w Luxmed, żeby potwierdzić, to mi (przepraszam za wyrażenie) stary dziad powiedział, że to niemożliwe, bo na USG nic nie widać, i test musiał być błędny. Nawet mi nie chciał dać skierowania na betę. Dopiero jak się uparłam, to mi spisał. A na becie już było zdaje się 86 :)

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 lutego 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo na usg widac cokolwiek ok 30 dni od owulacji, czasem pecherzyk na dobrym sprzecie wczesniej... a 10dpo to tez w wielu przypadkach za wczesnie na test. Zagniezdzenie wypada miedzy 7 a 12 dniem. Po zagniezdzeniu wytwarza sie beta hcg.

    Ja 9dpo zrobilam test bo juz mialam objawy, biel wizyra ;p bylam niecierpliwa i tak sie zle czulam, ze tego samego dnia zrobilam bete. Wyszla 2.33. Dwa dni pozniej wyszedl slabo test a beta 28 ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ