Forum Starając się - ogólne Test negatywny a mimo to ciąża!!!
Odpowiedz

Test negatywny a mimo to ciąża!!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malamia Ekspertka

Wysłany: 22 grudnia 2018, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobietki!
    Pierwszy raz wypowiadam się gdziekolwiek na ten temat, ale chyba zaczynam wariować. Ostatnią miesiaczkę miałam 16 listopada. Zwykle cykle 28 dniowe, zdarzało się jeden dzień opóźnienia. Z narzeczonym staramy się o dzidzię od sierpnia. Nie jest to wcale długo, mimo to, w tym miesiącu byłam już zrezygnowana, problemy w pracy, wszystko nie tak jak powinno być. Nadszedł dzień miesiączki - 28dc, uznalam ze zrobie test. Kupiłam 2, jechałam do pracy na nocną zmianę, jeden zrobiłam pod wieczor przed wyjazdem - negatywny. Wzięłam go ze sobą, drugi zrobiłam w pracy z rana, zaraz po przebudzeniu. Tego byłam nie pewna... czy to urojenia czy druga kreseczka... a w zasadzie jej cień. Jak już było widno to druga kreseczka byla bardziej widoczna, ale nie robiłam sobie specjalnych nadziei. W końcu test mógł być nie ważny. Kolejny test dwa dni później - poniedziałek. Cień cienia który znikł
    Test wyrzuciłam i czekam na okres. W środę rano zrobiłam kolejny tym razem w domu, zaraz po przebudzeniu. Dziwne rozmycie, jakby cień, wzięłam go na szafkę nocną, niestety zasnęłam... później cień oczywiście się pojawił, ale nie mam pewności czy to nie jakaś reakcja testu, czy ten cień rzeczywiście był od razu czy nie. Dodam że nie miałam żadnych objawów miesiączki. Zawsze potworny ból piersi i brzucha. Tym razem nic. Od czasu do czasu lekkie napięcie w dole. Bardziej wrażliwe sutki niż zwykle. Nudności, już nawet zdarzyły się wymioty 3 razy. Ale to być może z nerwów. Minął już tydzień od planowanej miesiączki. Jeśli nie nadejdzie to zrobię test w poniedziałek, a po świętach od razu udam się do lekarza. Coś musi być przyczyną spóźnienia jeśli nie ciąża. Powiedzcie mi kochane, co wy o tym sądzicie?

hchyyx8dg3wwttob.png

25.04.19 - 3,6 mm szczęścia i ❤
    7cs szczęśliwy
    01.2019 cb
  • Drobinka91 Autorytet

Wysłany: 22 grudnia 2018, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sądzę, że to ciąża. :) też miałam podobny przypadek ze znikającą 2 kreską, sądziłam że coś zaskoczyło ale widać się nie utrzymało, a dziś jestem w 3 miesiącu ;) być może test robiłaś za wcześnie, tak jak ja, ale myślę że spokojnie możesz teraz powtórzyć :)

16udgox1d1mc1lrv.png
    Przewidywany termin porodu 19.07.2019 ❤Aleksander ❤
  • Żanetka93 Autorytet

Wysłany: 22 grudnia 2018, 15:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta i wszystko bedzie jasne ;)

f2w3qqmzux5osrml.png

23cs<3
    Luty 2020
  • Malamia Ekspertka

Wysłany: 22 grudnia 2018, 15:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta nadzieja nie daje mi spokoju. Chciałabym mieć już jasną sytuację. Co by nie było, niech już będzie wiadomo... A Tobie Drobinka91 gratuluję Z całego serduszka :) mam nadzieję że i ja niedługo będę mogła być tak szczęśliwa :)

hchyyx8dg3wwttob.png

7cs szczęśliwy
    01.2019 cb
  • Drobinka91 Autorytet

Wysłany: 22 grudnia 2018, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia napisała:
    Ta nadzieja nie daje mi spokoju. Chciałabym mieć już jasną sytuację. Co by nie było, niech już będzie wiadomo... A Tobie Drobinka91 gratuluję Z całego serduszka :) mam nadzieję że i ja niedługo będę mogła być tak szczęśliwa :)

Dziękuję bardzo :D choć nadal to do mnie nie dochodzi ;)

Kup test i zrób z porannego moczu :) I koniecznie daj znać, powodzenia :)

16udgox1d1mc1lrv.png
    Przewidywany termin porodu 19.07.2019 ❤Aleksander ❤
  • Selina Autorytet

Wysłany: 22 grudnia 2018, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za te pieniądze wydane na testy już dawno zrobiłabyś betę i miała pewność zamiast dopatrywać się cieni. Czemu nie zrobisz badania z krwi?

Żanetka93 lubi tę wiadomość

Koniec starań
  • Malamia Ekspertka

Wysłany: 28 grudnia 2018, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u gin. To 43 dzień cyklu. Nie ma nawet najmniejszego plamienia. Żadnych przyczyn spóźnienia nie znalazła. USG nic nie pokazało. Skierowała mnie na bete. Nie chce dawać nic na wywołanie bo stwierdziła że to najprostsza droga do narobienia sobie schodow, A już nie raz miała takie przypadki gdzie ciąża była tak wczesna że nie było jej widać. Dlatego mówi że lepiej poczekać, A beta na pewno wszystko pokaże i wtedy będziemy myśleć co dalej... nadal pozostaje tylko nadzieja...

hchyyx8dg3wwttob.png

7cs szczęśliwy
    01.2019 cb
  • Selina Autorytet

Wysłany: 30 grudnia 2018, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia napisała:
    Jestem po wizycie u gin. To 43 dzień cyklu. Nie ma nawet najmniejszego plamienia. Żadnych przyczyn spóźnienia nie znalazła. USG nic nie pokazało. Skierowała mnie na bete. Nie chce dawać nic na wywołanie bo stwierdziła że to najprostsza droga do narobienia sobie schodow, A już nie raz miała takie przypadki gdzie ciąża była tak wczesna że nie było jej widać. Dlatego mówi że lepiej poczekać, A beta na pewno wszystko pokaże i wtedy będziemy myśleć co dalej... nadal pozostaje tylko nadzieja...
    O matko wydałaś kasę na wizytę u gin zamiast pierwsze to co sprawdzić betę?? Przecież tak wczesna ciąża zwykle nie jest jeszcze widoczna na usg. Zapłaciłaś kobiecie za to co my Ci tutaj napisalysmy czyli Beta.
    Zrobiłaś ją?

Beti82, Aishha lubią tę wiadomość

Koniec starań
  • Malamia Ekspertka

Wysłany: 3 stycznia, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta 10.700

Aishha lubi tę wiadomość

hchyyx8dg3wwttob.png

7cs szczęśliwy
    01.2019 cb
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 stycznia, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamia napisała:
    beta 10.700
    Opcje są dwie , albo niestety biochemiczna albo bardzo wczesna ciąża ( być może owulacje miałaś późnej)
    Napewno to ciąża- powtórz bete jutro zobacz czy przyrasta. Trzymam kciuki

• Malamia Ekspertka

Wysłany: 4 stycznia, 13:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 napisała:
    Opcje są dwie , albo niestety biochemiczna albo bardzo wczesna ciąża ( być może owulacje miałaś późnej)
    Napewno to ciąża- powtórz bete jutro zobacz czy przyrasta. Trzymam kciuki

Jutro powtórzę, ale dziś zauważyłam lekkie plamienie na papierze takze chyba nie ma nadziei niestety. Mimo wszystko dziękuję :)

hchyyx8dg3wwttob.png

7cs szczęśliwy
    01.2019 cb
  • Malamia Ekspertka

Wysłany: 5 stycznia, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i niestety, wróciłam z bety i dostałam mocnego krwawienia. Nie miałam złudzeń...Po godzinie był juz wynik 0,100

hchyyx8dg3wwttob.png

7cs szczęśliwy
    01.2019 cb
  • Ani0nka Autorytet

Wysłany: 5 stycznia, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jak nie teraz to następnym razem. Skoro to była cisza biochemiczna w następnym cyklu masz OGROMNE szanse na zajście w ciąże! <3

Malamia lubi tę wiadomość

ROŚNIJ ZDROWO SKARBIE
    0d1y3e3kpovkhwkn.png
    😍😍😍 Kochamy Cię najmocniej ma świecie Synciu ❤️
  • Malamia Ekspertka

Wysłany: 5 stycznia, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka napisała:
    Kochana jak nie teraz to następnym razem. Skoro to była cisza biochemiczna w następnym cyklu masz OGROMNE szanse na zajście w ciąże! <3
    Oby tak było, dziękuję za dobre słowo! :) chociaż nie daje mi spokoju myśl że prawie się udało i zastanawiam się czy na pewno nie mogłam nic zrobić... mam nadzieję że następny raz będzie szczęśliwy :)

hchyyx8dg3wwttob.png

7cs szczęśliwy
    01.2019 cb

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)