X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne test owulacyjny a ovu
Odpowiedz

test owulacyjny a ovu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sweetmalenka Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, spójrzcie na mój wykres. Dodam że śluz płodny i otwarcie szyjki miałam sob i ndz(co potwierdza sie w testach owu kiedy to dwie kreski były od soboty ok 22 do ndz do ok 15, czyli owulacja powinna wystapic w poniedziałek). Ovu jednak wyznacza ją na środę. Już sama zgłupiałam komu wierzyć. Macie jakies pomysły?
    77288ee55adda02c79af13fd37237af0.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 23:16

8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Letitbe Autorytet

Wysłany: 29 czerwca 2017, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres masz niedostępny. Ovu często mylnie ocenia sytuację na podstawie wypadkowych takich jak śluz, temperatura, testy owu. U mnie 2 cykle na 2 są źle wyznaczone

'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

thumb.png
    My Ovulation Chart
  • sweetmalenka Autorytet

Wysłany: 30 czerwca 2017, 23:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    juæ poprawione

8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 czerwca 2017, 23:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    dziewczyny, spójrzcie na mój wykres. Dodam że śluz płodny i otwarcie szyjki miałam sob i ndz(co potwierdza sie w testach owu kiedy to dwie kreski były od soboty ok 22 do ndz do ok 15, czyli owulacja powinna wystapic w poniedziałek). Ovu jednak wyznacza ją na środę. Już sama zgłupiałam komu wierzyć. Macie jakies pomysły?
    77288ee55adda02c79af13fd37237af0.png
    Po teście owu 24-36 h jest owulacja, u mnie natomiast pojawia się już w dzień pozytywnego testu, myślę, że zawszyczaj 6-12 h (monitoringi) więc warto sie obserwować :)

• Letitbe Autorytet

Wysłany: 1 lipca 2017, 01:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak pisze Susanna. U każdej z nas inaczej wychodzą testy w stosunku do odstępu czasu od owulacji. W każdym razie, jeżeli test miałaś we wtorek pozytywny to owulacja mogła być właśnie w środę. Trudno dojść po objawach co do dnia bo i właśnie testy, i podwyższona temperatura moga pojawiać się chwilę przed i chwilę po owulacji.
    W skrócie napiszę UFAJ SOBIE i swojej intuicji :-)

'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

thumb.png
    My Ovulation Chart
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ