X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne test owulacyjny a ovu
Odpowiedz

test owulacyjny a ovu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, spójrzcie na mój wykres. Dodam że śluz płodny i otwarcie szyjki miałam sob i ndz(co potwierdza sie w testach owu kiedy to dwie kreski były od soboty ok 22 do ndz do ok 15, czyli owulacja powinna wystapic w poniedziałek). Ovu jednak wyznacza ją na środę. Już sama zgłupiałam komu wierzyć. Macie jakies pomysły?
    77288ee55adda02c79af13fd37237af0.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 23:16

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres masz niedostępny. Ovu często mylnie ocenia sytuację na podstawie wypadkowych takich jak śluz, temperatura, testy owu. U mnie 2 cykle na 2 są źle wyznaczone

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • sweetmalenka Autorytet
    Postów: 2567 1181

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juæ poprawione

    8p3o9jcgldbg45l0.png
    lprk3e5esrf55xps.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sweetmalenka wrote:
    dziewczyny, spójrzcie na mój wykres. Dodam że śluz płodny i otwarcie szyjki miałam sob i ndz(co potwierdza sie w testach owu kiedy to dwie kreski były od soboty ok 22 do ndz do ok 15, czyli owulacja powinna wystapic w poniedziałek). Ovu jednak wyznacza ją na środę. Już sama zgłupiałam komu wierzyć. Macie jakies pomysły?
    77288ee55adda02c79af13fd37237af0.png
    Po teście owu 24-36 h jest owulacja, u mnie natomiast pojawia się już w dzień pozytywnego testu, myślę, że zawszyczaj 6-12 h (monitoringi) więc warto sie obserwować :)

  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 1 lipca 2017, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak pisze Susanna. U każdej z nas inaczej wychodzą testy w stosunku do odstępu czasu od owulacji. W każdym razie, jeżeli test miałaś we wtorek pozytywny to owulacja mogła być właśnie w środę. Trudno dojść po objawach co do dnia bo i właśnie testy, i podwyższona temperatura moga pojawiać się chwilę przed i chwilę po owulacji.
    W skrócie napiszę UFAJ SOBIE i swojej intuicji :-)

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ