X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Test owulacyjny lekka kreska 5dpo
Odpowiedz

Test owulacyjny lekka kreska 5dpo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 27 maja, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Jestem 5 dpo, od wczoraj czuję lekkie pokłuwanie w lewym jajniku, lekkie skurcze w podbrzuszu raz na jakiś czas. Nie wiem co mnie natknęło, lub co we mnie wstąpiło ale zrobiłam test owulacyjny, który pokazał lekką kreskę i drugą ciemną (wiem, negatywny) jednak 1dpo nie było żadnej jasnej kreski tylko ciemna.
    Czy jest to normalne że kreska się pojawiła? Jestem 5 dni przed @

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 534 793

    Wysłany: 27 maja, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    Hej.

    Jestem 5 dpo, od wczoraj czuję lekkie pokłuwanie w lewym jajniku, lekkie skurcze w podbrzuszu raz na jakiś czas. Nie wiem co mnie natknęło, lub co we mnie wstąpiło ale zrobiłam test owulacyjny, który pokazał lekką kreskę i drugą ciemną (wiem, negatywny) jednak 1dpo nie było żadnej jasnej kreski tylko ciemna.
    Czy jest to normalne że kreska się pojawiła? Jestem 5 dni przed @

    Tak może być, bo testy owulacyjne wykrywają LH, które jest obecne w całym cyklu a ma swój szczyt przed owulacją. Testy owulacyjne powinno przestać się robić po pierwszym piku.
    Czy łączysz testy owulacyjne z inną metodą obserwacji cyklu np. obserwacją śluzu lub temperatur?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 17:39

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 27 maja, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz jest rozciągliwy, wodnisty koloru białego, temperatury nie badam ze względu na to, że 2 miesiące temu próbowałam badać i wyszły mi same kwiatki, temperatura ani nie rosła ani nie malała i tak dwa miesiące z rzędu.

    W październiku miałam poród przedwczesny w 17 tc, w listopadzie miałam czyszczenie macicy, ze względu na pozostałości łożyska, w marcu straciłam kolejną ciążę w 5 tc. Badania krwi idealne, nie jesteśmy z mężem nosicielami wadliwych genow( badania genetyczne wykonane ze względu na wadę serca u syna, którego straciliśmy), czekam jeszcze na wynik testu mutacji trombofilii niskiego ryzyka.

  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 27 maja, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aplikacja wyznaczyła 17 dzień cyklu na owulację, test owulacyjny pozytywny pierwszy 15 dnia cyklu, 16 dnia ❤️, śluz zanikł a od dwóch dni jest rozrzedzony rozciągliwy. Dzisiaj mam 22 dzień cyklu.

  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 534 793

    Wysłany: 29 maja, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    Śluz jest rozciągliwy, wodnisty koloru białego, temperatury nie badam ze względu na to, że 2 miesiące temu próbowałam badać i wyszły mi same kwiatki, temperatura ani nie rosła ani nie malała i tak dwa miesiące z rzędu.

    Jeżeli temperatura ani rosła ani malała to zastanów się nad zmianą termometru, ponieważ nawet w cyklach bezowulacyjnych temperatura się zmienia.

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 534 793

    Wysłany: 29 maja, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    Aplikacja wyznaczyła 17 dzień cyklu na owulację, test owulacyjny pozytywny pierwszy 15 dnia cyklu, 16 dnia ❤️, śluz zanikł a od dwóch dni jest rozrzedzony rozciągliwy. Dzisiaj mam 22 dzień cyklu.

    Ja bym zaufała aplikacji i nie przyjmowała się kolejnymi testami owulacyjnymi. Zrobiłaś co trzeba a teraz tylko czekać na wynik. 😉

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 30 maja, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, teraz tylko pozostaje czekać na wynik :)

    Po dwudniowym kłuciu z lewej strony, od 3 dni mam bóle miesiączkowe, od wczoraj czuję lekki bol piersi i swędzenie, za dwa dni @

    Zobaczymy co oznaczają te bóle :)

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ