Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE 14 STYCZEN!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz

TESTOWANIE 14 STYCZEN!!!!!!!!!!!!!!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nataszka2200 Autorytet

Wysłany: 5 stycznia 2015, 13:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestm 9 dni przed terminem @ ale bym chciała aby jej nie było:( Nie mam żadnych objawów jedynie sie zdziwiłam ze wczoraj mnie zaczęly piersi bolec od strony wewnetrzej jak sa pachy a tak nie ma żadnych objawów;/ Rok temu też mnie tak bolały jak sie udało( tyle że miałam pusty pecherzyk płodowy)8 lat temu poroniłam w 9 tyg i czulam zagnezdzenie a rok temu nic tak wiec miałam przeczucia ze cos jest nie tak...moze styczen sie uda~!!

iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 stycznia 2015, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataszka2200 wrote:
    Jestm 9 dni przed terminem @ ale bym chciała aby jej nie było:( Nie mam żadnych objawów jedynie sie zdziwiłam ze wczoraj mnie zaczęly piersi bolec od strony wewnetrzej jak sa pachy a tak nie ma żadnych objawów;/ Rok temu też mnie tak bolały jak sie udało( tyle że miałam pusty pecherzyk płodowy)8 lat temu poroniłam w 9 tyg i czulam zagnezdzenie a rok temu nic tak wiec miałam przeczucia ze cos jest nie tak...moze styczen sie uda~!!
    oby

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego