X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne testy ciążowe o czułości 10
Odpowiedz

testy ciążowe o czułości 10

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jutro będzie 10 dni od owulacji czy wyjdzie mi test ciążowy o czułości 10???
    I najważniejsze pytanie znacie jakieś testy (nazwy) o czułosci 10mlu/ml??

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 lipca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że taki test może wyjść, ale dla własnego dobra lepiej zrobić hCg albo w dniu @ normalny test o czuł. 25. Te o czuł. 10 to pepino paskowe albo płytkowe z czego ostrzegam przed tymi paskowymi bo mi w ubiegłym cyklu dwa takie pokazały II kreski a hCg z krwi wynosiło tylko 3,04 no i możliwe, że ciąża była biochemiczna... z paskowych o czuł. 10 dziewczyny jeszcze pisały kiedyś o bobo-teście...
    ale wg. mnie (nie chcę się wymądrzać) najlepiej zrobić hCg jednak albo jak pisałam ww. w dniu @ test o czuł. 25. To jest tak, że w laboratorium ciąża jest uznawana od hCg 5 a dla większości lekarzy dopiero od 25 więc jak test o czuł 25 wyjdzie pozytywny to już jest dobrze :)
    A te o czuł 10. wykrywają czasem małą ilość hCg (ale podwyższoną tak jak u mnie) i dają niepotrzebnie nadzieję, a jak pojawia się później @ jest smutek.
    Powodzenia :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 10 lipca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to prawda słyszałam chyba właśnie o pepini 10 że bardzo często pokazują złudne II kreski i dziewczyny sie cieszą a potem okazuje się że niestety nic nie ma :(

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 10 lipca 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    A to prawda słyszałam chyba właśnie o pepini 10 że bardzo często pokazują złudne II kreski i dziewczyny sie cieszą a potem okazuje się że niestety nic nie ma :(
    no właśnie chyba z tymi paskowymi pepino to jakaś lipa, kiedyś była akcja, że były wadliwe i je wycofali a później niby było ok..no i mi w sumie jak ciąży nie było (potwierdzone hCg) no to były z I kreską, pierwszy raz tak miałam w ubiegłym cyklu, że był dodatni a hCg małociążowe :| no ale jak ostatnio byłam kilka razy w sklepie to widziałam (bo testy mieli przy kasach), że od dłuższego czasu są tylko pepino o czuł. 10 ale płytkowe może wycofali te paskowe bo coś z nimi nie tak było ... kto ich tam wie. Ja wiem jedno, że teraz test będzie jak mi się @ spóźni dzień albo dwa i taki o czuł.25 :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:43

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm... tak czytam wasze wypowiedzi... Ja mam test pepino kupiony niedawno i boję się użyć jak takie opinie ;( ale wiecie co ja od samego początku używam testów pepino czasami bobo... chociaż teraz 3 razy miałam inny test z apteki,ogólnie na początku stosowałam paskowe pepino i zawsze pokazywało mi dobrze czyli I krecha :/ płytkowe tak samo więc jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń :) ale skoro mówicie że pepino jest do tyłka to będę używała innych ;)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1sarenka111 wrote:
    witam jutro będzie 10 dni od owulacji czy wyjdzie mi test ciążowy o czułości 10???
    I najważniejsze pytanie znacie jakieś testy (nazwy) o czułosci 10mlu/ml??
    pepino, znajdziesz w kauflandzie :)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wam nie polecam tych testów. Test wykonany w 13dpo pepino pokazał mi bladą drugą kreskę, chociaż ciąży nie ma. W 10,11,12dpo pokazywał jedną kreskę. Jeżeli nie chcecie przeżyć takiego rozczarowania jak ja tydz temu, wybierzcie porządny test apteczny.

    Anutka lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miscelle wrote:
    a ja wam nie polecam tych testów. Test wykonany w 13dpo pepino pokazał mi bladą drugą kreskę, chociaż ciąży nie ma. W 10,11,12dpo pokazywał jedną kreskę. Jeżeli nie chcecie przeżyć takiego rozczarowania jak ja tydz temu, wybierzcie porządny test apteczny.
    A ja sprawdzilam 10 jak mi wyszly dwa raxy blade drugie kreski na 25, a na 10 wyszla wyrazna :-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ