X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testy ? Które testy najlepsze ?
Odpowiedz

Testy ? Które testy najlepsze ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 176 23

    Wysłany: 10 września 2022, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Jako że nie wiedziałam do której grupy umieścić post z zapytaniem ..
    To stworzyłam własny :)
    I mam do was pytanie :
    Czy mieliście już w użyciu test ciążowy z krwi? Baby check? Jestem ciekawa waszych opini czy warto go zakupic bo jak wiadomo badanie bety kosztuje 40 zl a za ten test płaci sie 20 zł , tak więc jest różnica :) pozdrawiam

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 639 265

    Wysłany: 10 września 2022, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten test ciążowy z krwi bardzo często oszukuje, więc nikt go nie poleca. Także polecam jednak dać 40 zł i mieć pewność;)

    siesiepy, Sheelie lubią tę wiadomość

  • Sheelie Przyjaciółka
    Postów: 176 23

    Wysłany: 10 września 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O super dzięki za informację , widzisz gdybym nie zapytała to kupiłabym:) tak teraz już wiem :)

    #Aleksandra lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 31.10.2021 - 9 tyd.

    Synuś 40 tyd.+4 - czekamy na ciebie- luty 2024🤱
    💪Starania na nowo - od 2023
    🩺Diagnoza : PCOS ❗️
    💊Stymulacja:Luteina,CLO.
    🩸Suplementy: fertistim, omega , sanprobi super formuła.
    🥚Drożność jajowodów: oba drożne ✅️
  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 293 52

    Wysłany: 17 września 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też oszukał ten test ciążowy z krwi, uważam że nie warto. Ale polecam test strumieniowy facelle, w jeden wieczór pokazał bladą drugą kreskę a na drugi dzień beta wynosiła 14.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ