X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 8 lutego 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie. jak robię test ow zawsze wychodzę mi dwie kreski. czasem jedna jest bardziej intensywna ale jakiegoś szału nie ma. nie wiem kiedy jest ta ow. Wy też tak macie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana test owu pozytywny jest tylko wtedy gdy dwie kreski sa identycznie zabarwione badz testowa jest mocniejsza od kontrolnej
    23c17f8796f0cf2dm.jpg
    tu masz w 16dc test pozyt.

    pola4 lubi tę wiadomość

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 8 lutego 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kreska testowa musi byc tego samego koloru co kontrolna lub ciepmniejsza - wtedy test owu jest pozytywny. jesli jest jasniejsza, to wunik jest negatywny.

    jesli test owu wychodzi caly czas pozytywny, zalecaja wizyte u lekarza, by sprawdzic tego przyczyny.

    porobowalas inne testy? innej marki?

    pola4 lubi tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • pola4 Koleżanka
    Postów: 45 11

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp. robiłam w sumie 5 testów z jednej firmy. i one nie są dla mnie aż tak czytelne bo ja już nie wiem czy ta kreską jest podobna do tej drugiej, czy nie taka to cienka granica jest :) mogłoby tak być jak w teście ciążowy jest druga kreska to ciąża jest nie ma jej to ciąży też nie ma. a tak to, to takie dopatrywanie się jest straszne, zwłaszcza że one po pewnym czasie ciemnieją/

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola4 wrote:
    Dzięki za odp. robiłam w sumie 5 testów z jednej firmy. i one nie są dla mnie aż tak czytelne bo ja już nie wiem czy ta kreską jest podobna do tej drugiej, czy nie taka to cienka granica jest :) mogłoby tak być jak w teście ciążowy jest druga kreska to ciąża jest nie ma jej to ciąży też nie ma. a tak to, to takie dopatrywanie się jest straszne, zwłaszcza że one po pewnym czasie ciemnieją/
    Mam dokladnie takie same wątpliwości.Jak kupiłam pierwszy komplet testów to nie miałam problemu bo kreska kontrolna była ciemno-różowa i testowa też jeżeli była owulka a teraz zmieniłam na inne testy i mam problem z interpretacją...kreska kontrolna w tych jest jasno-fioletowa więc się zastanawiałam w tym cyklu czy był pozytyw czy nie :p ehh z tymi testami ...liczę jak zwykle na szczęście że owulacja była jak powinna :)

    relgh371ssmqv4f3.png
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 14 września 2015, 19:27

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • aneczka1 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 8 lipca 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 14 września 2015, 19:28

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ