X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testy owulacyjne clearblue
Odpowiedz

Testy owulacyjne clearblue

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, test owulacyjny klasyczny wskazuje, że do owulki daleko, natomiast clearblue cyfrowy pokazuje uśmiechniętą buźkę...Nic nie rozumiem, którym testom wierzyć? Jak jest u Was?

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłaś je w tym samym czasie?
    I jak wyciągniesz test z cyfrowego, sam ten paseczek, to druga kreska jest u Ciebie taka jak kontrolna?
    Ja stosuję te cyfrowe i póki co sprawdzają mi się super. Zawsze tak z ciekawości sprawdzam jak się zakolorowuje pasek, nawet jak jest samo kółeczko. Jak jest uśmiechnięta buźka, to ta testowa kreska zawsze u mniej jest bardzo mocna.

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, nie wiem ktora na tym teście jest kreską testowa a ktora kontrolna. Dzis trzeci dzień pod rząd pojawiła się migająca buzka (czyli, ze to jeszcze nie pik ale poziom lh jest wysoki), chwile pozniej wykonałam test owulacyjny apteczny, zwykly paskowy i w ogóle nie ma kreski testowej. Podobnie mialam w ostatnich trzech miesiącach, ze te paskowe w ogole nie pokazywały owulacji. Dlatego kupiłam clearblue.

    Wcześniej mialam monitoringi i owulki byly potwierdzane, natomiast teraz ze względu na to, ze mamy trzy miesiące czekać na poprawę nasienia (po zabiegu żylakow) z ciekawości robie testy owu i ani razu nie bylo piku...

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    df25abd66e03.jpg

    Któremu wierzyć...? Ten clearblue stosuje od czterech dni, pierwszego dnia bylo puste kolo, a od trzech dni jest migająca buzka.

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta ciemna kreska obok tego większego kolka to kreska kontrolna na teście clear blue, testowa to ta bladsza u Ciebie. Coś musi Cię oszukiwać sam ten elektroniczny przyrząd. Ten test nie wygląda jeszcze na pozytywny. Dziwne, że w ogóle miga buźka. Jak będzie pozytywny, to obie kreski będą mieć przynajmniej takie samo zabarwienie, a testowa może być nawet ciemniejsza.
    Jeśli zbliża Ci się owulacja, to najlepiej rób testy dwa razy dziennie, rano i wieczorem, żeby nie przegapić piku 🙂

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 8 lutego 2021, 02:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekoniecznie. W instrukcji jest napisane że kresek się nie sprawdza. On bada dwa hormony. Liczy się tylko wynik z czytnika, a nie intensywność pasków na tescie - tak to jest skonstruowane ;). Miałam ta sama sytuację dwa miesiące temu - clearblue pokazywał owulacje z zwykły test ledwo widoczna kreskę. Jednak bardziej ufam clearblue.

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ