X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTY OWULACYJNE-KTÓRY WYBRAĆ???
Odpowiedz

TESTY OWULACYJNE-KTÓRY WYBRAĆ???

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2012, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia masz rację. Kurczę tylko ja mam problem właśnie ze śluzem(nie wydostaje się na zewnątrz) w ogóle mam wrażenie że jest go zbyt mało...a szyjki nie potrafię obserwować :(

  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 31 grudnia 2012, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti na poprawę śluzu możesz pić siemię lniane.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 1 stycznia 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używałam testów owulacyjnych aptecznych. Polecam LH Vitam.Dla mnie świetne. Używałam również pre-test (nie było LH Vitam w aptece), ale ich nie polecam, bo według tego testu jeden pomiar wyszedł w zasadzie pozytywny, jako że miałam zaufanie do LH Vitam , bo nigdy wcześniej mnie nie zawiodły - sprawdziłam też tym testem i wynik był negatywny. W LH Vitam kreska kontrolna jest bardzo intensywna , w pre-test kontrolna jest słaba. Za każdym razem jak LH Vitam wychodzi pozytywny dokładnie 24h później mam owulację, bo boli mnie jajnik. Ja w swojej aptece kupuję lh vitam za 15zł (5 szt), ostatnio w superfarmie była promocja i kupiłam za ok. 10zł.

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja od tego cyklu używam testów owu z Allegro kasetkowych, robiłam je od 29.12 (11dc) i kontrolna była słaba (negatywy) aż do wczoraj 3.01.gdzie była identyczna jak testowa (16dc -pozytyw) a dziś sprawdziłam i już jedna krecha testowa tylko ...także ok :) kurcze ,jedynie śluzu deficyt ale wiem ze i tak można doczekać się fasolki ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2013, 21:06

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ja od tego cyklu używam testów owu z Allegro kasetkowych, robiłam je od 29.12 (11dc) i kontrolna była słaba (negatywy) aż do wczoraj 3.01.gdzie była identyczna jak testowa (16dc -pozytyw) a dziś sprawdziłam i już jedna krecha testowa tylko ...także ok :) kurcze ,jedynie śluzu deficyt ale wiem ze i tak można doczekać się fasolki ...

    Samira o jakie dokładnie testy chodzi? Czy kreska w tych testach (ta która pojawia się jako pierwsza do kontroli) jest bardzo wyraźna? Potrzebuję opini, bo np. w testach pre-test z apteki ta kreska która pojawia się jako pierwsza wychodzi mało intensywna, więc jeśli kreska testowa wyjdzie też słabo intensywna można taki wynik testu przyjąć przez pomyłkę za pozytywny. Z tego względu mi odpowiadają LH Vitam, tylko że ostatnio wydałam na te testy fortunę, tak często ich używałam w poprzednim cyklu, że te 5 szt w opakowaniu to dla mnie za mało. Ostatnio zużyłam 3 opakowania, czyli 15 testów :(.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2013, 09:48

    samira lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę sprostować ,przez przypadek wczoraj zamiast owu zrobiłam ciążowy i chyba dlatego mega wyraźna jedna krecha wyszła (podobne opakowania)ale wtedy co wyszedł pozytyw to robiłam owu bo ciążowy miałam tylko jeden...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    samira wrote:
    a ja od tego cyklu używam testów owu z Allegro kasetkowych, robiłam je od 29.12 (11dc) i kontrolna była słaba (negatywy) aż do wczoraj 3.01.gdzie była identyczna jak testowa (16dc -pozytyw) a dziś sprawdziłam i już jedna krecha testowa tylko ...także ok :) kurcze ,jedynie śluzu deficyt ale wiem ze i tak można doczekać się fasolki ...

    Samira o jakie dokładnie testy chodzi? Czy kreska w tych testach (ta która pojawia się jako pierwsza do kontroli) jest bardzo wyraźna? Potrzebuję opini, bo np. w testach pre-test z apteki ta kreska która pojawia się jako pierwsza wychodzi mało intensywna, więc jeśli kreska testowa wyjdzie też słabo intensywna można taki wynik testu przyjąć przez pomyłkę za pozytywny. Z tego względu mi odpowiadają LH Vitam, tylko że ostatnio wydałam na te testy fortunę, tak często ich używałam w poprzednim cyklu, że te 5 szt w opakowaniu to dla mnie za mało. Ostatnio zużyłam 3 opakowania, czyli 15 testów :(.

    zaraz podam link o jakie chodzi ,a ten mój pozytywny jest w galerii testów jest kasetkowy na pewno znajdziesz bo taki jest tam tyko jeden wstawiony ,możesz tez powiększyć obrazek ,ta kontrolna bardzo wyraźna nie jest ale na tyle ze łatwo odczytać a jak jest pozytyw to nawet wyraźniej widać
    http://allegro.pl/10-x-kasetowe-testy-owulacyjne-1-ciazowy-gratis-i2862385849.html i odczyt po 10min jak na opakowaniu ...ale można i później odczytać tak do 30min bo potem bledną ...z przesyłką zapłaciłam 22,50 10owu i 1 ciążowy.:) najważniejsze to nie pić wody mineralnej na 2h przed testem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2013, 12:34

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kupilam na ebay testy i bylam zadowolona,niestety chcialam teraz dokupic i juz nie moglam ich znalezc.Kupilam inne i lipa.. Ale sprobowalam z Clearblue i sa po prostu zafajane.. te z usmieszkiem,wykryly mi owulacje na dwa dni przed wedlug kalendarzyka(diagramu) ovufriend :-)

    samira lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vivien wrote:
    Ja z kupilam na ebay testy i bylam zadowolona,niestety chcialam teraz dokupic i juz nie moglam ich znalezc.Kupilam inne i lipa.. Ale sprobowalam z Clearblue i sa po prostu zafajane.. te z usmieszkiem,wykryly mi owulacje na dwa dni przed wedlug kalendarzyka(diagramu) ovufriend :-)

    o, a kiedy dokładnie miałaś owulację?
    też się zastanwiałam nad tym testem z buźką.Czyli ten test wykrył ci owu za wcześnie??

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    vivien wrote:
    Ja z kupilam na ebay testy i bylam zadowolona,niestety chcialam teraz dokupic i juz nie moglam ich znalezc.Kupilam inne i lipa.. Ale sprobowalam z Clearblue i sa po prostu zafajane.. te z usmieszkiem,wykryly mi owulacje na dwa dni przed wedlug kalendarzyka(diagramu) ovufriend :-)

    o, a kiedy dokładnie miałaś owulację?
    też się zastanwiałam nad tym testem z buźką.Czyli ten test wykrył ci owu za wcześnie??

    a zaglądałaś tu na galerię testów owu ,jak pisałam tam jest ten mój kasetkowy ,luknij jak na nim widać,a te z buźka może dobre ale drogie

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    vivien wrote:
    Ja z kupilam na ebay testy i bylam zadowolona,niestety chcialam teraz dokupic i juz nie moglam ich znalezc.Kupilam inne i lipa.. Ale sprobowalam z Clearblue i sa po prostu zafajane.. te z usmieszkiem,wykryly mi owulacje na dwa dni przed wedlug kalendarzyka(diagramu) ovufriend :-)

    o, a kiedy dokładnie miałaś owulację?
    też się zastanwiałam nad tym testem z buźką.Czyli ten test wykrył ci owu za wcześnie??

    a zaglądałaś tu na galerię testów owu ,jak pisałam tam jest ten mój kasetkowy ,luknij jak na nim widać,a te z buźka może dobre ale drogie

    samira jak mogę wejść do twojej galerii testów, żeby zobaczyć ten twój? estem tu od niedawna i nie bardzo się tu potrafię odnaleźć ;)

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądałam do galerii widziałam jakieś 2 z bużkami!!!
    Ja osobiście w tym cyklu testy z alegro mam i też moim zdaniem są dobre!!!

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zaglądałam do galerii :)
    widziałam :). No ja też prawdopodobnie nabędę te z allegro, albo ostatecznie jeszcze w tym cyklu zostanę przy lh vitam.

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    ja też zaglądałam do galerii :)
    widziałam :). No ja też prawdopodobnie nabędę te z allegro, albo ostatecznie jeszcze w tym cyklu zostanę przy lh vitam.

    a to widziałaś ten mój kasetkowy tak ?? jeszcze raz daję link takie kupiłam
    http://allegro.pl/10-x-kasetowe-testy-owulacyjne-1-ciazowy-gratis-i2862385849.html i odczyt po 10min jak na opakowaniu z przesyłką 22,50 miałam paskowe ale dla mnie były nie teges a te apteczne są drogie...a te co mam teraz pierwszy raz pokazały pozytywy...

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    ja też zaglądałam do galerii :)
    widziałam :). No ja też prawdopodobnie nabędę te z allegro, albo ostatecznie jeszcze w tym cyklu zostanę przy lh vitam.

    a to widziałaś ten mój kasetkowy tak ?? jeszcze raz daję link takie kupiłam
    http://allegro.pl/10-x-kasetowe-testy-owulacyjne-1-ciazowy-gratis-i2862385849.html i odczyt po 10min jak na opakowaniu z przesyłką 22,50 miałam paskowe ale dla mnie były nie teges a te apteczne są drogie...a te co mam teraz pierwszy raz pokazały pozytywy...

    tak widziałam kasetkowy :), chyba to był twój, bo te zdjęcia nie są chyba opisane przez kogo zostały dodane :).


    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te z apteki faktycznie drogo wychodzą więc szkoda przepłacać!!! ja z alegroo to na 4 cykle będe miała no chyba ze nie będą potrzebne to którejś oddam he he!!!;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Te z apteki faktycznie drogo wychodzą więc szkoda przepłacać!!! ja z alegroo to na 4 cykle będe miała no chyba ze nie będą potrzebne to którejś oddam he he!!!;-)

    oj życzę żeby już nie były potrzebne,żadnej z nas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2013, 20:18

  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 5 stycznia 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    AGA 30 wrote:
    Te z apteki faktycznie drogo wychodzą więc szkoda przepłacać!!! ja z alegroo to na 4 cykle będe miała no chyba ze nie będą potrzebne to którejś oddam he he!!!;-)

    oj życzę żeby już nie były potrzebne,żadnej z nas :)

    oby :)
    ja również sobie tego życzę dla wszystkich NAS!

    samira, vivien lubią tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    vivien wrote:
    Ja z kupilam na ebay testy i bylam zadowolona,niestety chcialam teraz dokupic i juz nie moglam ich znalezc.Kupilam inne i lipa.. Ale sprobowalam z Clearblue i sa po prostu zafajane.. te z usmieszkiem,wykryly mi owulacje na dwa dni przed wedlug kalendarzyka(diagramu) ovufriend :-)

    o, a kiedy dokładnie miałaś owulację?
    też się zastanwiałam nad tym testem z buźką.Czyli ten test wykrył ci owu za wcześnie??

    a wiec tak testy z clerblue wykazaly mi na 31.12 i na 01.02.13 owulacje ale kalenarz ovufriend wyznaczyl mi owulacje na 02.01 bo wtedy temperatura mi spadla..czyli testy wykazaly mi na dwa dni wczesniej owulacje.

    fakt sa drogie dlatego uzywam je wtedy jak na tych tnaszych testach pojawia sie lekka druga kreska tak dla potwierdzenia ;)
    Kupilam te testy wczesniej przed piersza ciaza a teraz je zuzywam ;)

    Jak mi podpowiecie jak sie wstawia diagram z ovufrien pod posty to chetnie udostepnie ;)

    samira lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vivien wrote:
    иιєиσямαℓиα wrote:
    vivien wrote:
    Ja z kupilam na ebay testy i bylam zadowolona,niestety chcialam teraz dokupic i juz nie moglam ich znalezc.Kupilam inne i lipa.. Ale sprobowalam z Clearblue i sa po prostu zafajane.. te z usmieszkiem,wykryly mi owulacje na dwa dni przed wedlug kalendarzyka(diagramu) ovufriend :-)

    o, a kiedy dokładnie miałaś owulację?
    też się zastanwiałam nad tym testem z buźką.Czyli ten test wykrył ci owu za wcześnie??

    a wiec tak testy z clerblue wykazaly mi na 31.12 i na 01.02.13 owulacje ale kalenarz ovufriend wyznaczyl mi owulacje na 02.01 bo wtedy temperatura mi spadla..czyli testy wykazaly mi na dwa dni wczesniej owulacje.

    fakt sa drogie dlatego uzywam je wtedy jak na tych tnaszych testach pojawia sie lekka druga kreska tak dla potwierdzenia ;)
    Kupilam te testy wczesniej przed piersza ciaza a teraz je zuzywam ;)

    Jak mi podpowiecie jak sie wstawia diagram z ovufrien pod posty to chetnie udostepnie ;)

    jeżeli dobrze rozumiem co chcesz zrobić :), to:
    wchodzisz na bieżący wykres, na dole pod wykresem klikasz "udostępnij wykres" -> przechodzisz na zakładkę miniaturka , kopiujesz kod URL, a potem wchodzisz na swoje ustawienia i podpis i tam to wklejasz, zapisujesz i gotowe :)

    dokładniej: ustawienia -> społeczność -> twój podpis na forum-> i tu wklejasz ten kod URL skopiowany z wykresem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2013, 12:41

    vivien lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ