X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTY OWULACYJNE-KTÓRY WYBRAĆ???
Odpowiedz

TESTY OWULACYJNE-KTÓRY WYBRAĆ???

Oceń ten wątek:
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα dziekuje ci slicznie za wytlumaczenie :D

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2801

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vivien wrote:
    иιєиσямαℓиα dziekuje ci slicznie za wytlumaczenie :D

    nie ma sprawy ;D
    widzę, że się udało :)

    vivien lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    vivien wrote:
    иιєиσямαℓиα dziekuje ci slicznie za wytlumaczenie :D

    nie ma sprawy ;D
    widzę, że się udało :)

    tak dziekuje :D

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • Dodi Autorytet
    Postów: 2995 10236

    Wysłany: 2 lutego 2013, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    chcialam tylko zapytać czy miałyście już podobną sytuacje, ze testy owu dwukrotnie byly pozytywne tzn. pierwszy pozytywny miałam 20 stycznia i taki wynik utrzymywał się przez 3 dni a kolejny jakoś z głupot zrobiłam 1 lutego i znowu pozytywny, nie wiem co jest grane a jeśli dobrze pamiętam to w poprzednim cyklu miałam podobną sytuację :( ja już wariuję od tego wszystkiego a testy kupuję albo w aptece albo w rossmanie ale to te same 5szt. za 20 zł, bo na allegro kupiłam i wyniki były bardzo nieczytelne :/


    b671370e32233dfbef121ec46c3b951e.png

    Shagga_80 lubi tę wiadomość

    29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 2 lutego 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    No właśnie, słusznie piszesz, Dora. u niektórych dziewczyn w ogóle nie wykrywa owulacji, bo mają za niski poziom piku LH na takie testy, ale do owulacji dochodzi. Więc z drugiej strony - jeżeli się chce serduchować celując dokładnie w owulację, tzn. kierując się tylko testami, można się maksymalnie przejechać! Dlatego ważne, żeby robić jak najwięcej obserwacji, pomiar temperatury itp... I nie celować tylko w "owulację" (której, na marginesie, nie da się wyznaczyć metodami domowymi), ale serduchować w okresie najwiekszej płodności, na które wskazuje właśnie śluz, temperatura i szyjka. Testy owu to tylko jako dodatkowe wsparcie, w ramach ciekawostki... Albo w przypadku megarozregulowanych cykli.

    heyka wszystkim ja z moim narzeczonym staramy sie o dzidzie juz 11 miesiecy bylam u ginekologa i po badaniach powiedzial ze jestem zdrowa oraz zdolna by zajsc w ciaze tylko ze co 27dni ciagle dostaje miesiaczke:(((nie wiem juz co zrobic zeby wkoncu sie udalo:(((mojej mlodszej siostrze sie udalo za 1 razem i 29.01.2013r urodzila zdrowego slicnego dzidziusia a ja prawie rok staran i nici:((((

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991 wrote:
    mauysia wrote:
    No właśnie, słusznie piszesz, Dora. u niektórych dziewczyn w ogóle nie wykrywa owulacji, bo mają za niski poziom piku LH na takie testy, ale do owulacji dochodzi. Więc z drugiej strony - jeżeli się chce serduchować celując dokładnie w owulację, tzn. kierując się tylko testami, można się maksymalnie przejechać! Dlatego ważne, żeby robić jak najwięcej obserwacji, pomiar temperatury itp... I nie celować tylko w "owulację" (której, na marginesie, nie da się wyznaczyć metodami domowymi), ale serduchować w okresie najwiekszej płodności, na które wskazuje właśnie śluz, temperatura i szyjka. Testy owu to tylko jako dodatkowe wsparcie, w ramach ciekawostki... Albo w przypadku megarozregulowanych cykli.

    heyka wszystkim ja z moim narzeczonym staramy sie o dzidzie juz 11 miesiecy bylam u ginekologa i po badaniach powiedzial ze jestem zdrowa oraz zdolna by zajsc w ciaze tylko ze co 27dni ciagle dostaje miesiaczke:(((nie wiem juz co zrobic zeby wkoncu sie udalo:(((mojej mlodszej siostrze sie udalo za 1 razem i 29.01.2013r urodzila zdrowego slicnego dzidziusia a ja prawie rok staran i nici:((((

    Tak mnie gin powiedział , żebym sobie dała spokój z testami bo mi nic nie dadza po za tym one pokazuja skok LH a nie owulacje , podobno może dojść do skoku a owulacji nie będzie ...
    ale jak sie staramy to wszystkie chwyty dozwolone :-))

  • kwiatek2004 Koleżanka
    Postów: 57 7

    Wysłany: 5 marca 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam taką sytuację mam testy owulacyjne dwóch firm, jeden mi pokazuje owulację, a drugi nie. Nie rozumiem tego.

    oncf7ddlzcuroo8c.png

    f2wl3e5epqqifoai.png
  • Gosiren83 Koleżanka
    Postów: 46 22

    Wysłany: 6 marca 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatek2004 wrote:
    Dziewczyny mam taką sytuację mam testy owulacyjne dwóch firm, jeden mi pokazuje owulację, a drugi nie. Nie rozumiem tego.

    tak, miałam tak i szybko z nich zrezygnowałam. Testy nie są miarodajne, świadczą o tym, że organizm przygotowuje się do owulacji, a to czy ona nastąpi to już inna bajka...
    Ale kupiłam raz w rossmanie testy (5 sztuk za ok 30zł) i pokazywały jeden wynik (taka sama intensywność) przez 4 dni. Potem kupiłam na allegro większą ilość i użyłam je w dwóch cyklach. I tu już wyniki nie były takie wyraźne. Ale ja jestem w trakcie diagnozy, moje wyniki nie są najlepsze więc to może też przez to...

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 24 listopada 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat. Jakie testy owu są dobre? Chodzi mi o takie z allegro. Bo moje są chyba nic nie warte...

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 24 listopada 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka ale nie każde są dobre... Tylko potrzebuję takich ,,sprawdzonych''. Bo te co mam są do niczego

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Monia19*** Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 lipca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim ostatnim odkryciem jest test owulacyjny Clearblue - elektroniczny, który dostosowuje się do indywidualnego cyklu kobiety. W końcu technika zawitała do Polski :)
    Już miałam serdecznie dosyć tych papierków lakmusowych, które pokazywały mi zwykle inny wynik z tej samej próbki w zależności od firmy.

    Monika2019
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ