Forum Starając się - ogólne TESTY OWULACYJNE-KTÓRY WYBRAĆ???
Odpowiedz

TESTY OWULACYJNE-KTÓRY WYBRAĆ???

Oceń ten wątek:
  • vivien Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα dziekuje ci slicznie za wytlumaczenie :D

wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    vivien wrote:

nie ma sprawy ;D
    widzę, że się udało :)

vivien lubi tę wiadomość

<3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • vivien Autorytet

Wysłany: 6 stycznia 2013, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα wrote:
    vivien wrote:

nie ma sprawy ;D
    widzę, że się udało :)

tak dziekuje :D

wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • Dodi Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2013, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    chcialam tylko zapytać czy miałyście już podobną sytuacje, ze testy owu dwukrotnie byly pozytywne tzn. pierwszy pozytywny miałam 20 stycznia i taki wynik utrzymywał się przez 3 dni a kolejny jakoś z głupot zrobiłam 1 lutego i znowu pozytywny, nie wiem co jest grane a jeśli dobrze pamiętam to w poprzednim cyklu miałam podobną sytuację :( ja już wariuję od tego wszystkiego a testy kupuję albo w aptece albo w rossmanie ale to te same 5szt. za 20 zł, bo na allegro kupiłam i wyniki były bardzo nieczytelne :/

b671370e32233dfbef121ec46c3b951e.png

Shagga_80 lubi tę wiadomość

29.04.13(8t 2d) [*]/kolejna szansa 24.11.13relgh371jzp75q9n.png
    1995fd7a4d57bc6e.png
  • maia1991 Autorytet

Wysłany: 2 lutego 2013, 22:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mauysia wrote:
    No właśnie, słusznie piszesz, Dora. u niektórych dziewczyn w ogóle nie wykrywa owulacji, bo mają za niski poziom piku LH na takie testy, ale do owulacji dochodzi. Więc z drugiej strony - jeżeli się chce serduchować celując dokładnie w owulację, tzn. kierując się tylko testami, można się maksymalnie przejechać! Dlatego ważne, żeby robić jak najwięcej obserwacji, pomiar temperatury itp... I nie celować tylko w "owulację" (której, na marginesie, nie da się wyznaczyć metodami domowymi), ale serduchować w okresie najwiekszej płodności, na które wskazuje właśnie śluz, temperatura i szyjka. Testy owu to tylko jako dodatkowe wsparcie, w ramach ciekawostki... Albo w przypadku megarozregulowanych cykli.

heyka wszystkim ja z moim narzeczonym staramy sie o dzidzie juz 11 miesiecy bylam u ginekologa i po badaniach powiedzial ze jestem zdrowa oraz zdolna by zajsc w ciaze tylko ze co 27dni ciagle dostaje miesiaczke:(((nie wiem juz co zrobic zeby wkoncu sie udalo:(((mojej mlodszej siostrze sie udalo za 1 razem i 29.01.2013r urodzila zdrowego slicnego dzidziusia a ja prawie rok staran i nici:((((

kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    maia1991 wrote:
    mauysia wrote:
    No właśnie, słusznie piszesz, Dora. u niektórych dziewczyn w ogóle nie wykrywa owulacji, bo mają za niski poziom piku LH na takie testy, ale do owulacji dochodzi. Więc z drugiej strony - jeżeli się chce serduchować celując dokładnie w owulację, tzn. kierując się tylko testami, można się maksymalnie przejechać! Dlatego ważne, żeby robić jak najwięcej obserwacji, pomiar temperatury itp... I nie celować tylko w "owulację" (której, na marginesie, nie da się wyznaczyć metodami domowymi), ale serduchować w okresie najwiekszej płodności, na które wskazuje właśnie śluz, temperatura i szyjka. Testy owu to tylko jako dodatkowe wsparcie, w ramach ciekawostki... Albo w przypadku megarozregulowanych cykli.

heyka wszystkim ja z moim narzeczonym staramy sie o dzidzie juz 11 miesiecy bylam u ginekologa i po badaniach powiedzial ze jestem zdrowa oraz zdolna by zajsc w ciaze tylko ze co 27dni ciagle dostaje miesiaczke:(((nie wiem juz co zrobic zeby wkoncu sie udalo:(((mojej mlodszej siostrze sie udalo za 1 razem i 29.01.2013r urodzila zdrowego slicnego dzidziusia a ja prawie rok staran i nici:((((

Tak mnie gin powiedział , żebym sobie dała spokój z testami bo mi nic nie dadza po za tym one pokazuja skok LH a nie owulacje , podobno może dojść do skoku a owulacji nie będzie ...
    ale jak sie staramy to wszystkie chwyty dozwolone :-))

• kwiatek2004 Koleżanka

Wysłany: 5 marca 2013, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam taką sytuację mam testy owulacyjne dwóch firm, jeden mi pokazuje owulację, a drugi nie. Nie rozumiem tego.

oncf7ddlzcuroo8c.png

f2wl3e5epqqifoai.png
  • Gosiren83 Koleżanka

Wysłany: 6 marca 2013, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatek2004 wrote:
    Dziewczyny mam taką sytuację mam testy owulacyjne dwóch firm, jeden mi pokazuje owulację, a drugi nie. Nie rozumiem tego.

tak, miałam tak i szybko z nich zrezygnowałam. Testy nie są miarodajne, świadczą o tym, że organizm przygotowuje się do owulacji, a to czy ona nastąpi to już inna bajka...
    Ale kupiłam raz w rossmanie testy (5 sztuk za ok 30zł) i pokazywały jeden wynik (taka sama intensywność) przez 4 dni. Potem kupiłam na allegro większą ilość i użyłam je w dwóch cyklach. I tu już wyniki nie były takie wyraźne. Ale ja jestem w trakcie diagnozy, moje wyniki nie są najlepsze więc to może też przez to...

• Paula222 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat. Jakie testy owu są dobre? Chodzi mi o takie z allegro. Bo moje są chyba nic nie warte...

17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Paula222 Autorytet

Wysłany: 24 listopada 2014, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka ale nie każde są dobre... Tylko potrzebuję takich ,,sprawdzonych''. Bo te co mam są do niczego

17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Monia19*** Nowa

Wysłany: 5 lipca 2018, 11:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim ostatnim odkryciem jest test owulacyjny Clearblue - elektroniczny, który dostosowuje się do indywidualnego cyklu kobiety. W końcu technika zawitała do Polski :)
    Już miałam serdecznie dosyć tych papierków lakmusowych, które pokazywały mi zwykle inny wynik z tej samej próbki w zależności od firmy.

Monika2019
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego