X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne torbiel a pozytywnie testy ciążowe?
Odpowiedz

torbiel a pozytywnie testy ciążowe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś tak miał? Albo słyszał coś na ten temat ze torbiel może powodować pozytywnie testy ciążowe?

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka torbiel? Napewno nie endometrialna. Hmm ja nie słyszalam, żeby gonadotropina kosmowkowa wzrastała przez torbiel ale raczej nie. .a masz taką sytuację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz tak siedzę i myślę nad tym bo miałam niby 4 ciążę biochemiczne ale tylko 2 potwierdzone beta w tamtych dwóch testy wychodziły z taką samą blada kreska przez parę dni a później w terminie przychodzila @. Tylko ze te testy zaczęły wychodzić od 8-9dpo.A słyszałam o takiej możliwości jak fałszowanie testów przez torbiel, stąd moje pytanie czy ktoś się z takim czymś spotkał.

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Czy ktoś tak miał? Albo słyszał coś na ten temat ze torbiel może powodować pozytywnie testy ciążowe?
    Ja miałam torbiel 30mm lekarz powiedział mi że testy pozytywne były spowodowane torbielem beta 36 pozniej za jakieś kilka dni powtórzyłam bete i była 18 torbiel się wchłonął. W ciąży nie jestem ;( Jedni lekarze mówią , że nie ma takiej możliwości , żeby testy wychodziły pozytywne przez torbiel , inne dziewczyny jak pisałam właśnie o tym że tak mi lekarz powiedział że to przez torbiel to go wyśmiały i powiedziały zmień lekarza. Ale ja już teraz sie nie dowiem czy to była ciąża biochemiczna czy właśnie przez tą torbiel

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam torbiel czynnościową coś takiego... tzn. że nie jest grozna i się szybko wchłonęła...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kochana ja nie sądzę że torbiel by podniosła betę z krwi do 36 raczej to mało prawdopodobne.

  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, też w to nie wierzę... Czuję , że była to ciąża biochemiczna.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam 2 razy:) 2 wielkie rozczarowania. Wyraźne kreski wyszły w ciagu 2 minut....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 18:44

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cocosowa wrote:
    Ja tak miałam 2 razy:) 2 wielkie rozczarowania. Wyraźne kreski wyszły w ciagu 2 minut....
    Ja też piękna krecha , mam ten test do dziś tzn.3 testy pozytywne. Dlatego dziś jak zobaczyłam coś na teście , wcale mnie to nie wzruszyło.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety tez należę co zacnego grona testow pozytywnych przy torbieli. Czytalam ze w niektorych przypadkach może byc tak ze test wyjdzie pozytywny. Lekarz nie potrafił mi odpowiedzieć co sie zadziało. Beta 21,44 a po trzeciej dobie 3, coś tam. Dostalam mega okres i wylecialo ze mnie wszystko...łącznie z torbielem :/

    relgx1hplp93ekbb.png
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gogola wrote:
    Ja niestety tez należę co zacnego grona testow pozytywnych przy torbieli. Czytalam ze w niektorych przypadkach może byc tak ze test wyjdzie pozytywny. Lekarz nie potrafił mi odpowiedzieć co sie zadziało. Beta 21,44 a po trzeciej dobie 3, coś tam. Dostalam mega okres i wylecialo ze mnie wszystko...łącznie z torbielem :/
    Ze mnie tez wszystko wyleciało , pamietam to :/ no cóz mam nauczkę,jezeli zobacze dwie kreski to nie bede szalaec jak głupia...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhhhh szkoda gadać;( nawet testom ciążowym nie można ufać.....

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • karolinka1992 Autorytet
    Postów: 551 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie teraz testy mi szaleją dopiero po jakimś czasie wychodzi cień cienia...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgori773ov.png[/link]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ