Forum Starając się - ogólne Torbiel jajnika
Odpowiedz

Torbiel jajnika

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia1808 Przyjaciółka

Wysłany: 23 grudnia 2013, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie w tamtym miesiacu wykryto u mnie tprbirl jajnika, po lekach okazalo sie ze jeszcze urosla do wymiarow 5 na6cm bede miala ja usuwana lapatoskopowo po nowym roku jednak jak na złosc spoznia mi sie miesiaczka ostatnio cykle mialam 28 dniowe dzisiaj jest 30 dzien cyklu. Od 16 do 25 dnia bralam duphaston jak zwykle jednak od 8 dni mam ból sutkow i dzisiaj rano zmiezylam sobie temp z ciekawosci czy @ w koncu przyjdzie i mialam 36,95 stopnia a zawsze mialam nizsże temp w kazdym cyklu. Czy ktos moze spotkala sie z takimi objawami przy torbirli jajnika?

sylwia1808
  • schola Znajoma

Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też wykryto torbiel 4 cm, lekarz kazał mi łykać duphaston przez 3 m-c, przy tym potwornie bolą mnie jajniki i w ogóle całe podbrzusze a w tym cyklu zaobserwowałam silny ból piersi, moja temperaturka również jest wysoka. zastanawiam się czy udać sie z powrotem do lekarza czy jeszcze poczekać

ptak-dziecko.gif
  • Unlike Autorytet

Wysłany: 8 stycznia 2014, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekiedy torbiel blokuje miesiączkę, mi w ten sposób opóźniła o dobry miesiąc i wykryli ją tylko dzięki temu spóźnieniu. Biorę luteinę 3 cykl i póki co usg są prawidłowe, torbiel się wchłonęła.

48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.