SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Kwas foliowy to nie wszystko:
Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Dlaczego pierwsze 90 dni przed poczęciem
ma kluczowe znaczenie?
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Pod choinkę polecamy Ci produkt dedykowany etapowi planowania ciąży
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Postaw na dopasowaną formułę i dawkę folianów.
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Transfer 6dni temu a test
Odpowiedz

Transfer 6dni temu a test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasienkaa12 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 21 listopada, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Jestem tutaj nowa, czytam wasze wpisy na forum juz od dawna ale nie moge znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Miałam transfer blastki 5.1 .1 6dniowej mrozony na naturalnym cyklu, dokladnie 6 dni temu. Wszystkie testy jak narazie mialam negatywne. Lekki cien był 3 i 4 dnia (pewnie zastrzyk) I czytalam wasze wpisy ze wszystkim wychodzą cienie juz od 5 dnia na testach ,ja mam 6 dzień i nic 😌czy jest nadzieja ze jeszcze będzie pozytyw ? Któraś z was staraczki miała test pozytywny później ? Jestem juz po jednym transferze blastki 2.2.2 niestety nieudany.
    Wiem ze łatwo sie mówi-czekac ,ale same wiecie jak to jest..
    Wiec moze ktos z was miał test później pozytywny /cien ? Jak bylo u was kiedy zaczęły testy wam wychodzić.?

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8661 17262

    Wysłany: 21 listopada, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz sobie na dział "starając się z pomocą medyczna". Jak przeglądałam statystyki betahcg (jest taki temat) to były tam takie przypadki, że beta zaczęła się wydzielać później.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️34♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,6
    Kubuś 💙
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ