X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Trójmiasto
Odpowiedz

Trójmiasto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jeśli są tu dziewczyny z okolic trójmiasta chciałabym się dowiedzieć jakiego lekarza odwiedzić,jakie macie doświadczenie i opinie

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • karola1986 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 lutego 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Gdyni chodzę od niedawna do dr Stasiak, super kobieta. Gdy byłam u niej na pierwszej wizycie siedziałam w gabinecie ponad godzinę. Wreszcie czułam że płacę pieniądze nie na marne (niestety pani ginekolog przyjmuje już tylko prywatnie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 14:34

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola a gdzie ta pani dr Stasiak przyjmuje? ja mieszkam w uk, ale jestem z gdyni i tez sie rozgladam za lekarzem :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • karola1986 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 lutego 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ul. Żwirki i Wigury 14 w poradni dla kobiet :)rejestracja 58 660-88-37
    poniedziałek - piątek w godz. 8-18

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje slicznie :) napewno sie przyda jak bede w pl

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do Tomczyk-Małyjasiak (w gdyni) byłam narazie 2 razy po zmianie gina i jak narazie jestem zadowolona, konkretne działania, bez owijania w bawełne i kompleksowe badanie.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie w Gdyni przyjmuje?a gdzie prędzej chodziłaś, pytam bo już też mam jakieś doświadczenie z lekarzami jestem na etapie zmiany

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Ja chodze do Tomczyk-Małyjasiak (w gdyni) byłam narazie 2 razy po zmianie gina i jak narazie jestem zadowolona, konkretne działania, bez owijania w bawełne i kompleksowe badanie.

    a to prywatnie jest?

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 1 marca 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak niestety lub stety prywatnie. Chodziłam wcześniej na nfz w przychodni w osowie (baaaardzo rozczarowana). Wróciłabym do poprzedniej na nfz,ale na każdą wizyte trzeba czekać min miesiąc a raczej 2 miesiące :] ja mam nieregularne miesiączki więc musze chodzić teraz w 7,8 dc więc na nfz nie byłoby szans, a tak to się umawiam jak dostane @ i bez problemu ide w terminie.
    Przyjmuje na dąbrowie na szafranowej, wpisz w wyszukiwarke jej nazwisko to znajdziesz.

    agula lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 1 marca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak a propo, już jedna dziewczyna z mojego polecenia do niej chodzi i tez poki co mówi,że jest zadowolona. Musze chyba przestać ją polecac bo będzie trudniej o termin :p ;)

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 1 marca 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a któraś z Was ma jakieś doświadczenia z dr Piątkowskim z Gdyni?albo coś słyszałyście?

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 1 marca 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Tak niestety lub stety prywatnie. Chodziłam wcześniej na nfz w przychodni w osowie (baaaardzo rozczarowana). Wróciłabym do poprzedniej na nfz,ale na każdą wizyte trzeba czekać min miesiąc a raczej 2 miesiące :] ja mam nieregularne miesiączki więc musze chodzić teraz w 7,8 dc więc na nfz nie byłoby szans, a tak to się umawiam jak dostane @ i bez problemu ide w terminie.
    Przyjmuje na dąbrowie na szafranowej, wpisz w wyszukiwarke jej nazwisko to znajdziesz.

    dla mnie raczej stety, bo mieszkam w uk, wiec latwiej mi bedzie prywatnie :) a juz szukalam i znalazlam stronke i obejrzalam zdjecia gabinetu. szukalam raczej czegos w centrum gdyni, ale skoro tak zachwalasz to moge sie skusic tez na dabrowe :) a tak apropo to dzisiaj dzwonilam sie umowic tutaj do gina i dostalam termin na koniec maja :/ porazka normalnie

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 4 marca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie z tymi terminami jest masakra :/
    Mi ona odpowiada :p bylam 2 razy więc narazie mam dobre doświadczenia :p żeby później nie było na mnie ;)

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ