X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Trójmiasto
Odpowiedz

Trójmiasto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jeśli są tu dziewczyny z okolic trójmiasta chciałabym się dowiedzieć jakiego lekarza odwiedzić,jakie macie doświadczenie i opinie

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • karola1986 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 lutego 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z Gdyni chodzę od niedawna do dr Stasiak, super kobieta. Gdy byłam u niej na pierwszej wizycie siedziałam w gabinecie ponad godzinę. Wreszcie czułam że płacę pieniądze nie na marne (niestety pani ginekolog przyjmuje już tylko prywatnie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 14:34

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola a gdzie ta pani dr Stasiak przyjmuje? ja mieszkam w uk, ale jestem z gdyni i tez sie rozgladam za lekarzem :)

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • karola1986 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 27 lutego 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ul. Żwirki i Wigury 14 w poradni dla kobiet :)rejestracja 58 660-88-37
    poniedziałek - piątek w godz. 8-18

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 27 lutego 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje slicznie :) napewno sie przyda jak bede w pl

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodze do Tomczyk-Małyjasiak (w gdyni) byłam narazie 2 razy po zmianie gina i jak narazie jestem zadowolona, konkretne działania, bez owijania w bawełne i kompleksowe badanie.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie w Gdyni przyjmuje?a gdzie prędzej chodziłaś, pytam bo już też mam jakieś doświadczenie z lekarzami jestem na etapie zmiany

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 28 lutego 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Ja chodze do Tomczyk-Małyjasiak (w gdyni) byłam narazie 2 razy po zmianie gina i jak narazie jestem zadowolona, konkretne działania, bez owijania w bawełne i kompleksowe badanie.

    a to prywatnie jest?

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 1 marca 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak niestety lub stety prywatnie. Chodziłam wcześniej na nfz w przychodni w osowie (baaaardzo rozczarowana). Wróciłabym do poprzedniej na nfz,ale na każdą wizyte trzeba czekać min miesiąc a raczej 2 miesiące :] ja mam nieregularne miesiączki więc musze chodzić teraz w 7,8 dc więc na nfz nie byłoby szans, a tak to się umawiam jak dostane @ i bez problemu ide w terminie.
    Przyjmuje na dąbrowie na szafranowej, wpisz w wyszukiwarke jej nazwisko to znajdziesz.

    agula lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 1 marca 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak a propo, już jedna dziewczyna z mojego polecenia do niej chodzi i tez poki co mówi,że jest zadowolona. Musze chyba przestać ją polecac bo będzie trudniej o termin :p ;)

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 1 marca 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a któraś z Was ma jakieś doświadczenia z dr Piątkowskim z Gdyni?albo coś słyszałyście?

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 1 marca 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Tak niestety lub stety prywatnie. Chodziłam wcześniej na nfz w przychodni w osowie (baaaardzo rozczarowana). Wróciłabym do poprzedniej na nfz,ale na każdą wizyte trzeba czekać min miesiąc a raczej 2 miesiące :] ja mam nieregularne miesiączki więc musze chodzić teraz w 7,8 dc więc na nfz nie byłoby szans, a tak to się umawiam jak dostane @ i bez problemu ide w terminie.
    Przyjmuje na dąbrowie na szafranowej, wpisz w wyszukiwarke jej nazwisko to znajdziesz.

    dla mnie raczej stety, bo mieszkam w uk, wiec latwiej mi bedzie prywatnie :) a juz szukalam i znalazlam stronke i obejrzalam zdjecia gabinetu. szukalam raczej czegos w centrum gdyni, ale skoro tak zachwalasz to moge sie skusic tez na dabrowe :) a tak apropo to dzisiaj dzwonilam sie umowic tutaj do gina i dostalam termin na koniec maja :/ porazka normalnie

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 4 marca 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie z tymi terminami jest masakra :/
    Mi ona odpowiada :p bylam 2 razy więc narazie mam dobre doświadczenia :p żeby później nie było na mnie ;)

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ