Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀
Odpowiedz

Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    BICAPS B COMPLEX
    Fajny ma skład :)

    nick nieaktualny, Evelle28 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 22:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 22:08

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladyo wrote:
    Joann- hmmm dziwne, wykres mam wypełniany na bieżąco :) na pewno nie do 8 marca. Chciałabym tak wybiec do przodu, np do 14 marca i zaznaczyć już 2 kreseczki 😂 Sussane- to nie wiem dlaczego nie widzisz, jutro jak będę pisać z komputera to spróbuje jakoś inaczej wstawić. Póki co daje link a52652248e10c23a589b04ccab762cd6.png Nona- trzymam kciuki za monit!!!! SzalonaOna- my na zakupy spożywcze wydajemy średnio 200 zł tygodniowo. Zakupy robimy w sobotę a koło czwartku już jest pusta lodówka... to jest dramat, tyle pieniędzy na to idzie...

    Te wykresy z linku zawsze wyswietlaja się tak dziwnie tzn wykres ma inna szerokość niż współrzędne dni i dlatego wydaje się ze jest uzupełniony na zaś, a to po prostu graficznie tylko szwankuje.
    Najlepiej jakbyś zamiast wklejać link zaznaczyła sobie w ustawieniach zeby podglad twojego wykresu byl dostępny dla wszystkich, wtedy będziemy mogly zobaczyć go już w normalnym formacie.

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 5 marca 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystałyście z opcji skanowania stopy w ccc ?

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona spokojnie. masz przeciez fajnego pecherzyka na drugim jajniku jeszcze

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Kochane ponawiam pytanie z wczoraj czy po infolicu czy podobnym preparacie coś się zmieniło w waszych cyklach czy pozostały bez zmian?
    Ja piłam inofem 2 saszetki dziennie. Nic to nie dało. Planuje się przerzucić chyba na Ovarin.

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladySiSi wrote:
    Mam do Was pytanie:
    Czy jak macie dużo śluzu to też ledwo czujecie swojego partnera? Ja mam mniejsze doznania jak w środku chlupie i mokro.
    Też tak mam niestety 😒

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • Myszka91 Autorytet
    Postów: 949 750

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Kochane ponawiam pytanie z wczoraj czy po infolicu czy podobnym preparacie coś się zmieniło w waszych cyklach czy pozostały bez zmian?
    Hej, ja biore Inofolic Combi od 10.02. Cykl mam od 29.01 i nadal trwa. Od 22 dnia cyklu przez 6 dni mialam plamienie. Brak objawów PMS choc przy wcześniejszych cyklach mialam zawsze . Okresu nie mam do teraz- 37 dc . Bylam u gina wczoraj i kazal zrobić bete, choc na USG nic nie widać. Mówił, ze albo mi sie wszystko przesunelo albo ciaza pozamaciczna może być bo w 25 dc mialam progesteron 1 nmol wiec bardzo słabo. Obecnie endometrium pogrubione ale nic poza tym. Temperatury tez skaczą 😑 w dodatku mam śluz plodny a cykle standardowo 28-33 dni.
    Takze sama nie wiem co myśleć i co spowodowalo u mnie te zmiany.

    Starania od: 1.2020

    🖤CB 01.2021
    🖤CP 10.2021( jajowodowa lewostronna, jajowód zachowany)
    💚24.02.2022 naturalny cud
    💚08.10.2022 Ignaś 2920g, 53cm
    💚10.05.2024 Tymek 3400g, 53cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 22:08

  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2222 6124

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, który suplement w końcu będzie najlepszy, z największa ilością witamin? Chodzi mi o jeden, nie lubię brać kilku tabletek tzn zawsze o tym zapominam. Warto kupić Ovarin? Doomi03- dziękuje za info :) udostępniałam swój wykres, mam nadzieje ze teraz widać :) Nona- trzymam kciuki za pecherzyki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
  • anulla91 Autorytet
    Postów: 840 855

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Mam już wszytskie wyniki zlecone przez lekarza:
    - kwas foliowy 18 norma 3,89-26,80
    - D-dimer 80 norma 0,00-500,00
    - Termolabilny wariant MTHFR - mutacja genu MTHFR C677T w obu allelach genu
    - Mutacja genu A1298C - nie stwierdzono
    - Homocysteina 8,30
    - TSH 2,15 norma 0,350-4,940
    -FT3 3,45 norma 1,71-3,71
    -FT4 1,21 norma 0,70-1,48
    - anty TPO 0,26 norma 0,00-5,61
    -anty TG 4,50 norma 0,00-4,11
    - prolaktyna 25,01 norma 5,18-26,53
    - Prolaktyna po MCP 488,21
    - DHEA-SO4 - 311,20
    -SHBG 68,32 norma 32,40-128
    - CA 125 40,50 norma 0,00-35
    -AMH 2,86
    - Wirus różyczki 95,30
    -ANA 3 kontrola ws +++
    -p/c przeciw kardiolipinie <2
    -p/c antygenom jajnika - ujemne
    -p/c plemnikom - ujemne.

    Badania robione w 3 dniu cyklu.
    Co myślicie?

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    04.2024 punkcja nr 2
    3 zdrowe zarodki ❄️❄️❄️
    06.2024 Transfer
    7dp beta 85,00
    9dp beta 205
    13.02.2025 Olaf
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 22:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 22:09

    kic83, Evelle28 lubią tę wiadomość

  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 5 marca 2020, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dziękuję. Faktycznie przyzwyczaiłam się, ze owualki wychodzą mi raczej dwa dni przed owulacją, ale moze te z allegro wyjdą później...

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 5 marca 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Fajny ma skład :)
    Ja Tez lykam ten bicaps b complex.. :) podoba mi się kokor siuskow po nich taki neonowy 😂😂😂

    nick nieaktualny, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 22:09

  • Anet.kaa Autorytet
    Postów: 6339 10484

    Wysłany: 5 marca 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2020, 17:23

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    8cs 👶💚
    Córeczka ur. 30.11.2020r 20:50
    2430g 52 cm


    3i49px9ipvfkmmcw.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 5 marca 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet.kaa wrote:
    Ja mimo tego że wspominałyście co się dzieje po complex B nieco się zdziwiłam na ten żółty sik.

    Nona A może dawaj swojemu wit C Ascorvita. Ma Aspartan ale jest slodsza, ja dosypuje do niej jeszcze tą w proszku. Powiedz, że musi wzmacniać odporność przed wirusem ;)
    Lepiej poslodzic zwykłym cukrem. A jeszcze lepiej stawia albo ksylitolem. Niż kupić coś słodzone aspartamem . Aspartam to zestaw trucizn a źle przechowywany tworzy kolejną. Poczytaj o nim to zobaczysz jakie to złooo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 16:04

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 5 marca 2020, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Hej:)
    Mam już wszytskie wyniki zlecone przez lekarza:
    - kwas foliowy 18 norma 3,89-26,80
    - D-dimer 80 norma 0,00-500,00
    - Termolabilny wariant MTHFR - mutacja genu MTHFR C677T w obu allelach genu
    - Mutacja genu A1298C - nie stwierdzono
    - Homocysteina 8,30
    - TSH 2,15 norma 0,350-4,940
    -FT3 3,45 norma 1,71-3,71
    -FT4 1,21 norma 0,70-1,48
    - anty TPO 0,26 norma 0,00-5,61
    -anty TG 4,50 norma 0,00-4,11
    - prolaktyna 25,01 norma 5,18-26,53
    - Prolaktyna po MCP 488,21
    - DHEA-SO4 - 311,20
    -SHBG 68,32 norma 32,40-128
    - CA 125 40,50 norma 0,00-35
    -AMH 2,86
    - Wirus różyczki 95,30
    -ANA 3 kontrola ws +++
    -p/c przeciw kardiolipinie <2
    -p/c antygenom jajnika - ujemne
    -p/c plemnikom - ujemne.

    Badania robione w 3 dniu cyklu.
    Co myślicie?
    Tsh podwyższone przez prolaktynę. Prolaktyna za duża, ta z obciążeniem także. Bardzo mocno wzrosła , więc jest ewidentny problem . Hormony tarczycy spoko :

    FT4 65.38% [ wynik 1.21, norma (0.7 - 1.48)]

    FT3 87.00% [ wynik 3.45, norma (1.71 - 3.71)]

    Anty TG podwyższone, więc czeka Cię usg tarczycy w celu stwierdzenia bądź wykluczenia hashimoto. Obstawiam ,że będzie jednak stwierdzone. Endo wpisze Ci leki.

    Wyszła Ci mutacja MTHFR C677T i Ana . Więc najprawdopodobniej czekają Cię metylowane witaminy i steryd na dodatnie Ana.
    Shgb mogłoby być wyższe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2020, 15:47

    preg.png
‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ