Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀
Odpowiedz

Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27202

    Wysłany: 13 marca 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    Dobre podejście. Trzeba walczyć. 💪

    https://www.testdna.pl/mutacja-mthfr-c677t-a1298c/
    To nie ten link, ten jest tylko na MTHFR a nie na trombofilię wrodzoną . Na same MTHFR szkoda kasy


    To Jest dobry link :

    https://www.testdna.pl/trombofilia-wrodzona-badanie/?gclid=EAIaIQobChMIyqfDi-mX6AIVDouyCh2GCg7qEAAYAyAAEgKJ-PD_BwE

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 17:02

    Andzia lubi tę wiadomość

    preg.png
  • TakBardzoCiebieChcę Ekspertka
    Postów: 160 184

    Wysłany: 13 marca 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia bardzo mi przykro 😢 Ale wierze ze te nasze wszystkie straty zostaną w jakiś sposób nam wynagrodzone i już w najbliższym czasie wszystkie będziemy mogły się cieszyć urokami macierzyństwa. Właśnie tego nam Kochane życzę w tym trudnym czasie ❤️✊

    Subkliniczna autoimmunologiczna niedoczynnosc tarczycy - Letrox 50
    ———————————
    *Starania o pierwszego maluszka od 10 2017r.
    - 20.06.2018 (9cs)💔
    - Dwie kreski na teście🤰 15.07. 2018r (10 cs)
    - Córeczka 👧😍 03 2019r.
    *Starania o drugiego maluszka od 12 2019r. (Aktualnie 11 cs) ✊
    ————————————
    Badania 💉💉 (4 dc):
    -FSH 6,7 ✅
    -LH 5,69✅
    -Estradiol 35,10✅
    -Prolaktyna 16,40✅
    -Testosteron 18,90✅
    ————————————-
    Suplementacja: 💊💊
    - olej z wiesiołka do owulacji(3x2)
    -Dong Quai do owulacji 1x1
    - B-kompleks MSE 1x1
    - Duphaston 2x1 (wdrożony od 6 cs)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja94 wrote:
    Kitka czyli jeśli Homocysteina jest ok to oznacza że nie muszę zamieniać wszystkich witamin na metyle?

    Moja homocysteina to 7,21, a mimo to mam mutację. Kwas foliowy na początku 36, teraz 32, a powinien być około 20.

    TestDNA wszystko by wyjaśnił.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja94 wrote:
    Dziewczyny pod jaką nazwa znalezc dokładnie badanie białka c w Diagnostyce co wpisuje to wyskakuje mi aktywność albo całkowite a MMA zbadac jego stężenie

    Aktywność białka C to właśnie to badanie.

  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 13 marca 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaKK wrote:
    Czy to twoja pierwsza inseminacja?
    Tak pierwsza.

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Wrocilam wlasnie z izby. Poronilam

    Współczuję 😔😣

  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 13 marca 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam ten test :) nawet tragedii cenowej nie ma patrzac ile czasem trzeba wydac :) Moj oczywiście smutny ale mowi ze sie nie poddamy :) Kiedys napewno bedziemy miec piekne zdrowe dzidzi :D

    MałaMi90, Lalia, Morwa, Ola_45 lubią tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • AsiaKK Autorytet
    Postów: 582 250

    Wysłany: 13 marca 2020, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolka36l wrote:
    Tak pierwsza.


    I jak nastawienie? Ja idę we wtorek do kliniki... nie wiem czy mamy jakiś problem, czy nie, ale szukam pomocy... psychicznie mi ciężko po prostu. I tak mąż mówi, że może inseminacja jak coś, że warto się zgodzić, że nam się uda wtedy itd. Tylko że też nie ma 100 procent szans... dużo badań musieliscie zrobić? I jak długo się czeka?

    Starania od 06.2019
    3cs - ciąża
    10.2019 - puste jajo
    Cykle 34-36 dni
    5-6 cs - ciąża
    08.2020 - poronienie zatrzymane
    2-3 cs - ciąża biochemiczna
    01.2021
  • Pszczolka36l Autorytet
    Postów: 2148 1503

    Wysłany: 13 marca 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaKK wrote:
    I jak nastawienie? Ja idę we wtorek do kliniki... nie wiem czy mamy jakiś problem, czy nie, ale szukam pomocy... psychicznie mi ciężko po prostu. I tak mąż mówi, że może inseminacja jak coś, że warto się zgodzić, że nam się uda wtedy itd. Tylko że też nie ma 100 procent szans... dużo badań musieliscie zrobić? I jak długo się czeka?
    Badania to z krwii na HIV, amh, fsh, LH, prolaktyna, progesteron, różyczka. Już nie pamiętam wszystkich.
    Mąż badanie nasienia 4 razy, i tu właśnie u nas jest problem. Mimo leczenia mala ilość, i morfologia zzystość. ja czekam od stycznia kiedy to miałam cb. Ale ten cykl stymulowany i w tym iui. Generalnie ja nam małe szanse na ciąże z nasieniem męża. Inseminacja daje troszkę większe ale nie ma 100%. Psychicznie było mi ciezko w styczniu. Podjęcie decyzji nie było od tak. O iui słyszeliśmy od grudnia a w styczniu się zdecydowaliśmy.ale dopiero w lutym zaklepaliśmy ze od nowego cyklu zaczynamy. Dużo badań robiłam w międzyczasie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 17:36

    AsiaKK lubi tę wiadomość

    04.01.2020 💔
    14.03.20 1 IUI 😔
    06.05 IUI 😔
    29.03.21 usunięcie żylaków powrózka u M.
    Biegnij przed siebie, uciekaj, zanim złapie Cię czas.Pewnie przed siebie idź nim zmęczenie da o sobie znać.Świat dla nikogo się nie zatrzyma,Zdradzi Cię nie raz.Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj z wiatrem lub pod wiatr.
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 13 marca 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoleczko, kciuki za Was ✊ wszystkiego co najlepsze i powodzenia! 😘

    Pszczolka36l lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • TakBardzoCiebieChcę Ekspertka
    Postów: 160 184

    Wysłany: 13 marca 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z częstotliwością 🐝 ? Najlepiej co drugi dzień ? 🤔 Tak twierdzi moja gin. Ze wtedy jakoś plemników lepsza. Wczoraj wieczorem 🐝, owulacja dzisiaj w godzinach ok 11-12. Lepiej zaczekać do jutra rana jak zaleciła gin z poprawka czy atakować dzisiaj wieczorem i dodatkowo jutro rano ? 🤔

    Subkliniczna autoimmunologiczna niedoczynnosc tarczycy - Letrox 50
    ———————————
    *Starania o pierwszego maluszka od 10 2017r.
    - 20.06.2018 (9cs)💔
    - Dwie kreski na teście🤰 15.07. 2018r (10 cs)
    - Córeczka 👧😍 03 2019r.
    *Starania o drugiego maluszka od 12 2019r. (Aktualnie 11 cs) ✊
    ————————————
    Badania 💉💉 (4 dc):
    -FSH 6,7 ✅
    -LH 5,69✅
    -Estradiol 35,10✅
    -Prolaktyna 16,40✅
    -Testosteron 18,90✅
    ————————————-
    Suplementacja: 💊💊
    - olej z wiesiołka do owulacji(3x2)
    -Dong Quai do owulacji 1x1
    - B-kompleks MSE 1x1
    - Duphaston 2x1 (wdrożony od 6 cs)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2020, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie orzeizebienie rozbiera... Kicham ciągle, gardło drapie trochę... Nos zawalony pomału i zimno mi chwilami :( o nieee...

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 13 marca 2020, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TakBardzoCiebieChcę wrote:
    Dziewczyny jak to jest z częstotliwością 🐝 ? Najlepiej co drugi dzień ? 🤔 Tak twierdzi moja gin. Ze wtedy jakoś plemników lepsza. Wczoraj wieczorem 🐝, owulacja dzisiaj w godzinach ok 11-12. Lepiej zaczekać do jutra rana jak zaleciła gin z poprawka czy atakować dzisiaj wieczorem i dodatkowo jutro rano ? 🤔

    Na moim przykładzie gdzie owu była ok 9, a seks o 10:30 i o 14:00 doradzam dziś, jeśli owu stwierdzona monitem to jutro już za późno będzie.

    TakBardzoCiebieChcę lubi tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 13 marca 2020, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!! Wlasniw sie dowiedziałam ze mojej siostry chłopaka bratanek jest w szpitalu z podejrzeniem koronawirusa...przyjechali z Niemiec w odwiedziny do mojej siostry chłopaka do Gołdapi i on caly week tanten z nimi przesiedział a ja mialam w niedziele z nim kontakt

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TakBardzoCiebieChcę wrote:
    Dziewczyny jak to jest z częstotliwością 🐝 ? Najlepiej co drugi dzień ? 🤔 Tak twierdzi moja gin. Ze wtedy jakoś plemników lepsza. Wczoraj wieczorem 🐝, owulacja dzisiaj w godzinach ok 11-12. Lepiej zaczekać do jutra rana jak zaleciła gin z poprawka czy atakować dzisiaj wieczorem i dodatkowo jutro rano ? 🤔

    Ja mówię to po raz kolejny mam dziecko z seksu który był co najmniej raz dziennie

    TakBardzoCiebieChcę lubi tę wiadomość

  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 13 marca 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Dziewczyny!!! Wlasniw sie dowiedziałam ze mojej siostry chłopaka bratanek jest w szpitalu z podejrzeniem koronawirusa...przyjechali z Niemiec w odwiedziny do mojej siostry chłopaka do Gołdapi i on caly week tanten z nimi przesiedział a ja mialam w niedziele z nim kontakt

    Evelle spokojnie. To, że ma podejrzenie nie znaczy od razu, że mu potwierdzą.
    Jeżeli masz możliwość to zostań w domu.

  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 13 marca 2020, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Senat przyjął nowelizację specustawy w sprawie zwalczania skutków koronawirusa. Jak podaje Informacyjna Agencja Radiowa, za przyjęciem noweli głosowało 47 senatorów. Przeciwko głosowało 34, od głosu wstrzymał się Jan Maria Jackowski z PiS.

    "Nowela zakłada między innymi, że opiekuńczy zasiłek na czas kwarantanny przysługiwać będzie rodzicowi na cały okres zamknięcia danej placówki szkolno-wychowawczej. Zasiłek miałby też przysługiwać za opiekę nad dziećmi do 15. roku życia, a nie jak przed nowelizacją - do 8. roku życia. Przepisy zawierają także rozwiązania, które miałyby wesprzeć sytuację finansową przedsiębiorców" - podaje IAR.

    Propozycja senatorów trafi teraz do Sejmu.

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 13 marca 2020, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Evelle spokojnie. To, że ma podejrzenie nie znaczy od razu, że mu potwierdzą.
    Jeżeli masz możliwość to zostań w domu.
    Zostaje w domu. Napewno do wyniku testu...

    szona lubi tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 13 marca 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Zostaje w domu. Napewno do wyniku testu...

    Evelle
    Na spokojnie, natomiast zostań w domu przez 2 tygodnie, dla świętego spokoju.
    My tak siedzimy.

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Nadzieja94 Autorytet
    Postów: 2681 2600

    Wysłany: 13 marca 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evvel jeśli stwiedza u niego to zostaniecie objęci kwarantana jeśli mieliciie z nim kontakt

    Starania od2016r.
    11.2018r. 💔👼
    04.2020r.💔👼
    25.07.2022r.💔👼
    9.02. 2021r. Upragnione wyczekane szczęście Synek OLIWIER 💙
    Bozinko miej nas w opiece 🙏


    18.08.2022r beta 4,1 próg 4
    22.08.2022r CUD🤍 beta 44,09 próg 10
    24.08.2022r beta 137 próg 20
    26.08.2022r beta 415 próg 29
    29.08.2022r beta 1529 próg 17,7
    31.08.2022r pęcherzyk 6mm🍀
    9.09.2022r jest okruszek jest 💓
    Rośnij okruszku ❤
    20.10.22r Badania prenatalne zdrowa w 90%dziewczynka💗🎀
    Pappa prawidłowe Niskie ryzyka
    8.12.22r połówkowe będzie Dziewczynka 🎀❤
    16.01.23r 960gram cudu córeczki
    Nadii 🥰
    2.05.2023 Upragniona,wyczekana córeczka Nadusia🩷

    Oliwier💙
    event.png

    Nadia💗
    s-event.png
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ