Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀
Odpowiedz

Trzeba wierzyć,że się uda bo to wiara czyni cuda. MARCOWE TESTOWANIE 🍀

Oceń ten wątek:
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 3048 3979

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula moje gratki. Właśnie nie pamiętałam ktora tak narzekała ma te bole...

    Zulugula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔

    05.04.2024 - II ♥️
    11.04.2024- beta 769
    13.04.2024- beta 1772
    15.04.2024- beta 3671
    20.04.2024- 1 wizyta-pęcherzyk ciążowy 14 mm z pęcherzykiem żółtkowym 3mm
    25.04.2024- mamy ♥️ i 2 mm dzidziusia 🥹
    24.05- 2,9 cm dzidziusia , 164/min ♥️
    29.05-4,2 cm dzidziusia , 176/min ♥️
    03.06-NIFTY - NISKIE RYZYKA
    12.06-PRENATALNE-6,5 cm zdrowego dzidziusia ♥️
    20.06- 91 g szczęścia pod sercem ♥️
    14.07- GENDER REAVEL PARTY 🩷🩵🎉
    18.07 - VII USG ⏳
    06.08 - POŁÓWKOWE

    preg.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    ta beta jest chyba taka se, mam nadzieję że pieknie przyrosnie. ale tez możliwe ze implantacje mialam dopiero w 10dc bo na papierze była jakas kropka dziwna ale bralam tez globulki macmiror i nie dopatrywalam się co to 😀
    a patenty...
    owu 14dc
    seksy
    12dc godz 15
    13dc godz 22

    pierwszy raz byly seksy dwa dni pod rząd, zawsze co 2dni.
    przenieslismy się z "czystego seksu" w sypialni do "zdejmuj gacie" i bez upiekszen w salonie 😂
    dorzucilam tez wit C tydzien przed owu jakos i kwas foliowy syntetyk zamienilam na metyl.

    a czy cos z tego mialo rzeczywisty wplyw to same wiecie 😉

    natomiast Mój zaczął pic mace ( i byla roznica) i ma jakies tabsy cynk+magnez (sam se kupil- dumna!)

    O to coś dla mnie, seks w stylu "zdejmij gacie" :)!

    Zapraszamy też na wątek lutowy, tam sobie piszemy trochę ;)

    Zulugula, doomi03 lubią tę wiadomość

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula gratulacje, super!!!!
    Kurcze, mój też od jakichś 2 miesięcy macę łykał no i się udało (u nas raczej kwestia operacji żpn, ale może i ta maca jednak robi swoje)


    koktajlowa, oby to drgnęło lub, jeśli to nie ciąża, oby udało się już w następnym cyklu

    Zulugula lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa i infekcje zlapalam zaraz 2dni po owu, a juz nie mialam 2miesiace co jest rekordem jak na mnie. miewam tez 37stopni i najpierw sie prawie 💩 ze strachu że może się zarazilam ale potem znow bylo normalnie i dzis znów pod 37.

    Ula tak mocno mocno bolalo mnie od 7-8dpo, ja to az bylam na usg ale wszystko ok, tylko przerost gruczolowy jeszcze wiekszy niz zwykle

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💙
    💗
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8511 18607

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula gratulacje 🤩🤩🤩

    Koktajlowa, Ladinola przykro mi bardzo 😣

    Marzenia, mierze już 2 lub 3 cykl w pochwie i są dużo wyższe niż w ustach, ale nie tak wysokie jak u innych 😂 chyba po prostu mam ogólnie niską temperaturę ciała 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2020, 15:25

    Zulugula lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dostalam wyniki mutacji: V Leiden mam ok. Ale pai1 mam homozygote (gen serpine1 4g/4g). Teraz biorę acard, czy heparyna albo clexane pomogą?
    Pomóżcie proszę z interpretacją...

  • Zyzia Autorytet
    Postów: 4478 5863

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po monicie, jajco nie rośnie. Dziś 15,8 mm. Mam przyjść po miesiączce i zobaczymy co się dzieje. Gin tego cyklu jeszcze nie skreślił, mam robić owulaki itd. Czyli znowu coś nie tak...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    lQRGp2.png
    9aXmp2.png

    25.06.2016 - 088 cs Aniołek 10 tc
    27.07.2017 - 100 cs Aniołek 11 tc
    12.07.2018 - 102 cs Łucja ♡
    31.03.2021 - 009 cs Tymon ♡

    Fabryka zamknięta

    Ja: ’83, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Insulinooporność, PAI-1 hetero, MTHFR C677T hetero, MTHFR A1298C hetero

    On: ’81, wyleczona Nekrozoospermia ✓, morfo 31% ✓
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:

    Ula tak mocno mocno bolalo mnie od 7-8dpo, ja to az bylam na usg ale wszystko ok, tylko przerost gruczolowy jeszcze wiekszy niz zwykle

    Hmm 🤔
    Mnie od dzisiaj boli (4dpo), tak że jak schodzę po schodach w domu to czuję ciężar i ból..
    Oczywiście już szukam objawów 😂

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowe wrote:
    Wlasnie dostalam wyniki mutacji: V Leiden mam ok. Ale pai1 mam homozygote (gen serpine1 4g/4g). Teraz biorę acard, czy heparyna albo clexane pomogą?
    Pomóżcie proszę z interpretacją...

    heparyna to clexane. To i tak na receptę. Ale tak, przy PAI homo -> acard plus od pozytywnego testu albo owulacji heparyna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2020, 15:35

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    równo rok temu poronilam, po roku pozytyw. tak bardzo chcę żeby bylo dobrze tym razem ✊

    ladySiSi, Ulaa, Morwa, nick nieaktualny, kic83, Joan, Susanne, nick nieaktualny, Lalia, dmg111, Ola_45, Koteczka82, TakBardzoCiebieChcę lubią tę wiadomość

    💙
    💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Beta negatywna.
    :(

  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6806 9567

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    równo rok temu poronilam, po roku pozytyw. tak bardzo chcę żeby bylo dobrze tym razem ✊

    Będzie, nie ma innej opcji 🥰❤️✊

    Zulugula, doomi03 lubią tę wiadomość

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • ladySiSi Autorytet
    Postów: 1008 915

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    równo rok temu poronilam, po roku pozytyw. tak bardzo chcę żeby bylo dobrze tym razem ✊

    Będzie dobrze, musi być :) będę trzymać kciuki

    Zulugula lubi tę wiadomość

    01.2017 - rozpoczęcie starań
    2x - CB (04.2019; 01.2020) ♡
    11.04 (11dpo) ⏸️
    12.04 beta 39, prog 24
    14.04 beta 160
    23.04 beta 5837, prog 45
    29.04 jest ❤

    👽 Niedoczynność tarczycy, hashimoto, częstoskurcz komorowy, PAI-1 4G homo

    "Nienawidzę czekania, ale jeśli dzięki temu będę miała szansę być z tobą, będę czekała tak długo jak trzeba."
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    można od tak założyć sobie konto?
    bo mi niby miala założyć w recepcji a potem tylko kazała dac nr tel i adres email i teraz nie wiem co to za link mi wyśle, czy do wynikow czy do rejestracji online

    Nie jestem sto procent pewna ale chybs powinno się dać założyć, a jeśli nie przez apke to przez przeglądarkę (bo pamiętam ze ja właśnie przez przeglądarkę się logowałam pierwszy raz, a potem babka w recepcji mi poleciła ta aplikację), spróbuj może.

    https://portalpacjenta.luxmed.pl/PatientPortal/Users/Account/Create

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Beta negatywna.

    Nie lubię tego 😒

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    Wychodzi na to, że oba testy mnie oszukały.

    https://naforum.zapodaj.net/5867b1318617.jpg.html
    Progesteron tragiczny?
    Może nie oszukały, może jesteś w tym momencie co Doomi? I za 2 dni beta będzie już mocno pozytywna :)

    doomi03 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    heparyna to clexane. To i tak na receptę. Ale tak, przy PAI homo -> acard plus od pozytywnego testu albo owulacji heparyna.

    Dziekuje! Nie wiedziałam że heparyna to clexane, jak widać raczkuje w temacie..biore Acard od 3tyg, od ostatniej wizyty już mi moja gin zapisala. Teraz szykuje się owu ze "szczęśliwego jajnika" ! (3x z niego zaszłam) także może coś pyknie....

    Tydzień temu miałam wizytę w klinice leczenia nieplodnosci i odnosnie drugiego jajnika, w sensie bardziej jajowodu, mowie lekarzowi że miałam robiona drożność i lewy został udrożniony a on mi na to że mino że został udrożniony to już nie będzie dobrze działać...troche podlamka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    dziewczyny beta 187,5 , progesteron 33,7 !

    pojutrze powtarzam bete, mam nadzieję że ładnie przyrosnie 🙇
    Gratulacje! Piękna beta ❤️ aż dziwne że 3 dni temu był negatyw...

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17073 27201

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    równo rok temu poronilam, po roku pozytyw. tak bardzo chcę żeby bylo dobrze tym razem ✊
    Będzie dobrze ! Ja w tym miesiącu rodzilabym drugie dziecko. Miałam termin na 21 Marca tego roku. Teraz 21 Marca będę rodzić conajwyzej jajo ale i tak mam nadzieję,że to będzie właśnie to jajo ;)

    nick nieaktualny, Susanne, Zulugula, Lalia, dmg111, Koteczka82, TakBardzoCiebieChcę lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9225 15303

    Wysłany: 16 marca 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzalonaOna wrote:
    Gratulacje! Piękna beta ❤️ aż dziwne że 3 dni temu był negatyw...

    może to te testy allegrowe. dziś też ledwo pokazał, to na tym drugi lepiej widać a niby mniejsza czułość...

    💙
    💗
‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ