X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

TSH 2,5

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 19 listopada 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Dziewczyny, czy to prawda że tsh 2,5 może być przyczyną trudności z zajściem w ciążę? Mam już jedno dziecko (3 latka), 1,5 roku temu ciąża biochemiczna.Teraz staram się rok z przerwą a ciąży nie ma. Moje tsh przed pierwszą ciążą też takie było. Lekarz mówi, że jest ok taki wynik, a ja czytam, że powinno być ok. 1. Jak to jest?


    Hej. Niby ponizej 1 ma byc,ale ja zaszlam jak mialam 4,2 . Powodzenia

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 19 listopada 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka, a w czasie ciąży trafiłaś do endo i leczyłaś się? Gratuluję synka :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w trakcie zbijania TSH. Wyniki mam zupełnie "od czapy", najpierw 5,25 (po poronieniu), potem trochę ponad 3, wtedy zaczełam brać Euthyrox 25, po 6 tygodniach wynik był 4,5 tsh :( Teraz dostałam Euthyrox 50 i raz w tygodniu 75 i kontrola za 4 tygodnie. Moja endo kazała się wstrzymać ze staraniami.

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi ginekolog powiedziała, że tsh powinno być do 2,5 - wtedy jest prawidłowe.Ja mam 2,15 i mówiła że dobre.
    Ogólnie nie ma reguły,jedna kobietka zajdzie w ciążę dopiero jak ma 1 a inna nawet jak ma 5.

    Evaa lubi tę wiadomość


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi endokrynolog powiedziała, że jak będę się starała o dziecko to zbijemy TSH do 2,5.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ