X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Roszponka Autorytet
    Postów: 509 633

    Wysłany: 26 lipca, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tą cytologia... Robiłam we wtorek a od dziś czuję że zaczyna się jakaś infekcja. Czy to może wpłynąć na wyniki?
    I tak rozkminiam, niby zalecenia NFZ są takie, że robić co 3 lata, a jak przy hodzi co do czego to cytologia ważna rok 😒

    starania od 06.2021
    ______________________________
    10/11/12.2022 clo+ovi❌
    05.2023 7/9tc💔
    11.2023 6/7tc 💔 cp P
    05.2024 💔 cb
    ______________________________
    MTHFR hetero, PAI hetero
    Niskie APTT
    PCOS, IO
    Niedrożny lewy jajowód
    ❌❌❌
    08.2024🍀🍀🍀🍀
    17.10 ⏸️
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1895 5325

    Wysłany: 26 lipca, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszponka wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tą cytologia... Robiłam we wtorek a od dziś czuję że zaczyna się jakaś infekcja. Czy to może wpłynąć na wyniki?
    I tak rozkminiam, niby zalecenia NFZ są takie, że robić co 3 lata, a jak przy hodzi co do czego to cytologia ważna rok 😒
    Może tam wyjść jakaś nieprawidłowość, czasami rozmaz jest nieodpowiedni do oceny, no ale wcale nie musi. Nic tylko poczekać na wynik. Większość zaleceń NFZ można sobie o kant 🍑 wytłuc. Powinno się zrobić co roku i to płynną. Koszt niewielki, a profilaktyka jest ważna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca, 13:46

    Emka06, Angi90 , Mart768, Amunicja lubią tę wiadomość

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    1 IVF
    19.08 FET❄️ ❄️
    8 dpt ⏸
    💔 ciąża bezzarodkowa
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1443 2119

    Wysłany: 26 lipca, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałam się również was zapytać o zdanie i szczerą opinię :) pozwolę sobie skopiować co już napisałam :)
    Byłam na wizycie dzisiaj, 6dc. Robimy transfer jeśli wyrobimy się z 10 dpt do 20 sierpnia (pooowinno się udać), bo 20 sierpnia histerolaparoskopia. No i tutaj właśnie hmm rozkmina. Moja dr nie odwołuje ani nie zakazuje, ale zarzuciła takie ziarno że planowała te histerolaparoskopie bo bała się że nie wystymuluję się przez endomendę, ale mówi że stymulacja była naprawdę ładna, wyniki ładne, 4 ❄️❄️❄️❄️ że to super przy endomendzie i po prostu nie wie czy to jest gra warta świeczki teraz. Że to jednak operacja i miesiąc nie będzie wtedy transferu i że po prostu nie uważa że znajdzie tam coś co nam przeszkadza… biopsja CD138 ładna, rezonans oprócz mojej torbieli endometrialnej (3cm od 7 miesięcy) też ok (ale tu się nie opieram na nim za dużo bo nie był w dobrym protokole), no i po prostu tak ze mną dzisiaj szczerze rozmawiała, co bardzo doceniam, lubię rozmawiać z lekarzem o różnych opcjach i sytuacjach i czuć że jest szczera nić porozumienia. Ogółem też powiedziała że jeśli ja czuję że to jest jakiś kolejny krok w leczeniu który teraz chce podjąć i że to mojej głowie pomoże, to robimy bez gadania bo głowa najważniejsza i że ogólnie oczywiście i tak prędzej czy później byśmy to pewnie zrobiły. Tak po prostu myślę że chciałaby najpierw robić wszystkie transfery z tego cyklu IVF i potem ewentualnie histerolaparo.
    My już prawie wszystkie urlopy przesunęliśmy pod zabieg i odwołaliśmy urlop z początku września itp., i kurde już się tak mentalnie wiecie, nastawiłam. Ale to głupie, mogę się od-nastawić, jeśli myślę głupio…
    Docenię każde wasze zdanie i na żadne się nie obrażę ani nie urażę :)

  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2343 2417

    Wysłany: 26 lipca, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa masz moje kciuki za bąbelki walczące 🍀✊️🍀✊️❤️❤️❤️


    Oczywiście nie może być tak pięknie, zrobiłam wszystkie badania z krwi od razu w klinice no i posiewy, ale nie skapnęłam się, że jest tam tsh i morfologia a ja rano zjadłam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ o tyle co na tsh przeczytałam, że nie trzeba być na czczo no to morfologia jednak zalecane bycie na czczo 🤦‍♀️
    Eh no zobaczymy jakie będą wyniki, najwyżej powtórzę u siebie na miejscu.

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 7x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi) + 2 cykle z estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 20 cs
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2599 5673

    Wysłany: 26 lipca, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dinociotki! Przyznaję się bez bicia, że ostatnimi czasy w ogóle nie czytam forum, bo urlopujemy się w Polsce. Nad jeziorem, bez zasięgu i chwytamy chwilę póki jesteśmy jeszcze tylko we dwoje❤️ Przed nami ciężkie decyzje do podjęcia co do porodu i przeprowadzki. Jesteśmy już po połówkowych i powoli zaczynamy kompletować wyprawkę dla małego Człowieka.
    Tak naprawdę już nie taki mały🥹 Nikoś waży 430g, mierzy 24 cm i ma się naprawdę dobrze. Fika, robi salta i dokucza mi podczas odpoczynku😅 Nasz Mikołajkowy cud tak nadrabia, że poród szykuje się najprawdopodobniej na listopad😄
    Ja się czuję teraz naprawdę wyśmienicie i według wszystkich- kwitnę w oczach.
    Pamiętajcie dziewuszki, że ja ciągle przy was jestem! Kibicuje, wspieram i bez zmian żyje nadzieją, że już niedługo każda z was będzie mogła obserwować rosnące serduszko🥹❤️
    Wiem, że to już niedługo! Mówię wam☀️🤞🏽❤️
    Buziaki od Białeczka i Nikosia.
    Z wyluzowanym człowieczkiem zawijamy się na opalanko 😎🌼


    137a3ee4783b0.jpghttps://zapodaj.net/plik-D8NBRFtXnC

    Lola93, Emka06, Angi90 , Mart768, SandraH.97, Amunicja, migotka_, Lipcowa, agentka93, Kania_czubajka, Niaha, Pfry, Clausix lubią tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 02.04- 843 🥹 prog: 12.1❗️
    🍼 04.04- 2611☀️prog: 9.8❗️
    🍼 05.04- pęcherzyk ciążowy🍍
    🍼 12.04- piękniusi zarodek 🪺
    🍼 03.05- 2cm smerfa👶🏼❤️
    🍼 21.05- mały wielki człowiek🤰🏽
    NIFTY: Zdrowy Chłopczyk🩵💙
    🍼 28.06- obrażony Niko😂
    🍼24.07-431g szczęścia🐻 📍🇵🇱
    🍼12.08- wizyta 🥰


    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2981 5586

    Wysłany: 26 lipca, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Dziewczyny, chciałam się również was zapytać o zdanie i szczerą opinię :) pozwolę sobie skopiować co już napisałam :)
    Byłam na wizycie dzisiaj, 6dc. Robimy transfer jeśli wyrobimy się z 10 dpt do 20 sierpnia (pooowinno się udać), bo 20 sierpnia histerolaparoskopia. No i tutaj właśnie hmm rozkmina. Moja dr nie odwołuje ani nie zakazuje, ale zarzuciła takie ziarno że planowała te histerolaparoskopie bo bała się że nie wystymuluję się przez endomendę, ale mówi że stymulacja była naprawdę ładna, wyniki ładne, 4 ❄️❄️❄️❄️ że to super przy endomendzie i po prostu nie wie czy to jest gra warta świeczki teraz. Że to jednak operacja i miesiąc nie będzie wtedy transferu i że po prostu nie uważa że znajdzie tam coś co nam przeszkadza… biopsja CD138 ładna, rezonans oprócz mojej torbieli endometrialnej (3cm od 7 miesięcy) też ok (ale tu się nie opieram na nim za dużo bo nie był w dobrym protokole), no i po prostu tak ze mną dzisiaj szczerze rozmawiała, co bardzo doceniam, lubię rozmawiać z lekarzem o różnych opcjach i sytuacjach i czuć że jest szczera nić porozumienia. Ogółem też powiedziała że jeśli ja czuję że to jest jakiś kolejny krok w leczeniu który teraz chce podjąć i że to mojej głowie pomoże, to robimy bez gadania bo głowa najważniejsza i że ogólnie oczywiście i tak prędzej czy później byśmy to pewnie zrobiły. Tak po prostu myślę że chciałaby najpierw robić wszystkie transfery z tego cyklu IVF i potem ewentualnie histerolaparo.
    My już prawie wszystkie urlopy przesunęliśmy pod zabieg i odwołaliśmy urlop z początku września itp., i kurde już się tak mentalnie wiecie, nastawiłam. Ale to głupie, mogę się od-nastawić, jeśli myślę głupio…
    Docenię każde wasze zdanie i na żadne się nie obrażę ani nie urażę :)
    Ja bym chyba odłożyła histerolaparo w czasie. Jest to ingerencja w organizm, będzie blizna, więc i ryzyko zrostów. Poszłabym w IVF, a jeśli się nie uda to wtedy pogłębiłabym diagnostykę. Dobrze kojarzę, że leczysz się w Angeliusie? U kogo? 😊

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3080 7600

    Wysłany: 26 lipca, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, szczerze to poszłabym kolejnością, o jakiej myśli Twoja Dr, czyli:
    1. Transferować, ale jednocześnie próbować różnej obstawy, bo źle np, że Ci nie dała konkretnego progesteronu do transferu. Mówiłyście o tym? Zbadałaś już coś tam z immuno, jeśli coś z tego wyjdzie - leki będą potrzebne.
    2. Jak się nie uda - pogłębić diagnostykę, zabieg, badania.
    3. Regeneracja, ale nie myślę o miesiącu resetu tylko o konkretnych 3 miesiącach, w tym czasie odpoczywać i wdrożyć suplementację na jakość jajek oraz podrasować Starego i dieta pod to.
    4. Podejście do drugiej procedury.
    Tak to widzę, a jednocześnie wierzę, że wśród ❄️masz tego szczęśliwego Kropeka❤️

    Zrób stopkę 🙏🏻

    Smerfetka_1988, Beezi lubią tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀▫️7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38▫️9 dpt betaHCG 70,43▫️11 dpt betaHCG 162 prog 18,09▫️14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01▫️21 dpt 5t5d GS 0,93 cm + YS🍀
    24 dpt 6t1d CRL 0,47 cm + ❤️ 174 bpm GS 1,44 cm
    krwiak podkosmówkowy 35 mm
    7t5d CRL 1,44 cm +❤️159 bpm🔻krwiak 30 mm

    29.10 wizyta⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2981 5586

    Wysłany: 26 lipca, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Machnęłam ten przeterminowany test i ⚪️ 🤷🏼‍♀️

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1443 2119

    Wysłany: 26 lipca, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Ja bym chyba odłożyła histerolaparo w czasie. Jest to ingerencja w organizm, będzie blizna, więc i ryzyko zrostów. Poszłabym w IVF, a jeśli się nie uda to wtedy pogłębiłabym diagnostykę. Dobrze kojarzę, że leczysz się w Angeliusie? U kogo? 😊
    M.N-R :)

  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1443 2119

    Wysłany: 26 lipca, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Lola, szczerze to poszłabym kolejnością, o jakiej myśli Twoja Dr, czyli:
    1. Transferować, ale jednocześnie próbować różnej obstawy, bo źle np, że Ci nie dała konkretnego progesteronu do transferu. Mówiłyście o tym? Zbadałaś już coś tam z immuno, jeśli coś z tego wyjdzie - leki będą potrzebne.
    2. Jak się nie uda - pogłębić diagnostykę, zabieg, badania.
    3. Regeneracja, ale nie myślę o miesiącu resetu tylko o konkretnych 3 miesiącach, w tym czasie odpoczywać i wdrożyć suplementację na jakość jajek oraz podrasować Starego i dieta pod to.
    4. Podejście do drugiej procedury.
    Tak to widzę, a jednocześnie wierzę, że wśród ❄️masz tego szczęśliwego Kropeka❤️

    Zrób stopkę 🙏🏻
    Rozumiem, tutaj tylko ten punkt 3 mógłby być mniej realny bo i suplementy i dieta i styl życia, wszystkiego się naprawdę skrupulatnie trzymam i ja i stary, myślę że naprawdę tam już jest ekstremalnie mało do poprawy, myślę że już też tak długo grzecznie biorę suplementy i stosuję dietę (i to naprawdę praktycznie bez oszukiwania) że w miarę mam ten organizm ogarniety, ale wiadomo, na pewno zawsze może być lepiej.
    No właśnie zagadam o większą dawkę progesteronu i zobaczymy czy coś zmienią po transferze, ale raczej chyba standardowe leki, na wątkach IVF się te same przewijają. No i czekam na immuno, ale to też po kolei robię ze względu na $, tu tylko problem taki że nie wiem na ile to nagnę do procedury z MZ :(
    A co do stopki wiem, że by się przydała, ale jakoś tak ok 3 miesiące temu usunęłam, rozmawiałam tu z dziewczynami na priv o takiej przypalowej sytuacji związanej z forum i naszą kliniką i unikam większego podawania informacji. Zapomniałam avatar tylko zmienić :)
    Dziękuję za odzew 🩷

    Angi90 lubi tę wiadomość

  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2343 2417

    Wysłany: 26 lipca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie jeszcze pomysły na wzrost mojego endo do owu? Dzisiaj wieczorem wleci czerwone winko, przez ostatni tydzień jadłam suszone morele, może kupię jeszcze orzechy brazylijskie.
    Wgl któraś z Was brała estroferm dopochwowo na wzrost endometrium?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca, 16:49

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 7x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi) + 2 cykle z estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 20 cs
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5939 11444

    Wysłany: 26 lipca, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, na szybko:
    Proszę o usunięcie jaja. 🤷🏻
    W poniedziałek zgłaszam się jednak do szpitala żeby jak najszybciej zakończyć ten rozdział. Potem jeszcze w okresie rekonwalescencji zadziałamy z histerolaparoskopią.

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje (teraz: letrozol, NAC, ACC, estrofem, 2x eutrig HP, luteina)

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 1058 2777

    Wysłany: 26 lipca, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku, bardzo mi przykro,że przez to przechodzisz 🫂 może masz rację, dosyć już żyłaś w zawieszeniu...

    Melduje, że już po wlewie, cztery godziny to trwało 😅 należałam się, teraz spacer i porządny obiad.

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱 zalecenie ivf 🔬

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1% (maj)➡️ 35.7% (październik)
    allo mlr 0.0% (maj)➡️ 48.3% (październik)
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig,accofil)
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig, accofil, encorton)

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️

    ⏳️18.10 histeroskopia
    ⏳️25.10 konsultacja immuno z wynikami badań i plan leczenia
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1895 5325

    Wysłany: 26 lipca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku serduszko pęka 💔 🫂

    I jak się czujesz Migotko? Czy mogą się pojawić po tym jakieś niepożądane skutki?

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    1 IVF
    19.08 FET❄️ ❄️
    8 dpt ⏸
    💔 ciąża bezzarodkowa
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2981 5586

    Wysłany: 26 lipca, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy 😔 Życzę Ci spokoju, bo to życie w ciągłym zawieszeniu to był okropny rollercoaster emocji 🫂

    Początek starań o dziecko: 04/2022

    3 x IUI ❌️

    ➡️ IVF✨️🙏🏻

    „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo.”
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 1058 2777

    Wysłany: 26 lipca, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emeczko, testom po terminie nie ufamy 🫣
    Czekam na testowanie takim bardziej w czasie i trzymam kciuki,żeby tamten się pomylił ✊️🍀

    Rozalka, czuje się okej, normalnie. Mam tylko uważać, żeby czegoś nie złapać, żeby mnie nie przewiało od klimy na przykład. Biorę zwolnienie z pracy to będę w domku 😊 lepiej nie kusić losu.

    rozalaa, Emka06, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱 zalecenie ivf 🔬

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1% (maj)➡️ 35.7% (październik)
    allo mlr 0.0% (maj)➡️ 48.3% (październik)
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig,accofil)
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig, accofil, encorton)

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️

    ⏳️18.10 histeroskopia
    ⏳️25.10 konsultacja immuno z wynikami badań i plan leczenia
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2343 2417

    Wysłany: 26 lipca, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam wyniki morfologii może któraś pomóc z interpretacja? Głównie odnośnie tych niedojrzale granulocyty i as-lymp bo nie mam pojęcia co to jest a internet już mi białaczkę zdiagnozował 🙃 i zastanawiam się czy jutro nie jechać powtórzyć tej morfologii skoro nie była robiona na czczo

    Screenshot-20240726-173337-Microsoft-365-Office.jpg
    Screenshot-20240726-173341-Microsoft-365-Office.jpg
    yes no picture

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 7x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi) + 2 cykle z estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 20 cs
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 1882 1054

    Wysłany: 26 lipca, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy dużo siły 🫂

    Cukruś ja bym chyba powtórzyła. Bo trochę cos ci tam wyszlo ale nwm jakie ma to przełożenie diagnostyczne słyszałam tylko ze granulocytami nie ma się co przejmować... tez mislam parę razy je podwyższone . Tym mcv bym się bardziej przejmowała bo on chyba coś tam odpowiada za anemue utajoną ale już nie pamiętam dokładnie te mch tez masz nisko jednak a jak u cb Ferrytyna i żelazo?

    Emka ja jutro trzymam kciuki za twoja bete ✊️✊️🍀🍀

    Emka06 lubi tę wiadomość

    13 CS (wcześniej 3,5 roku)


    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji ❌
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne ✅️
    __________
    Wrzesień --> cykl stymulowany Aromek+Ovitrelle 🍀
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2343 2417

    Wysłany: 26 lipca, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka96 wrote:
    Siesiepy dużo siły 🫂

    Cukruś ja bym chyba powtórzyła. Bo trochę cos ci tam wyszlo ale nwm jakie ma to przełożenie diagnostyczne słyszałam tylko ze granulocytami nie ma się co przejmować... tez mislam parę razy je podwyższone . Tym mcv bym się bardziej przejmowała bo on chyba coś tam odpowiada za anemue utajoną ale już nie pamiętam dokładnie te mch tez masz nisko jednak a jak u cb Ferrytyna i żelazo?

    Emka ja jutro trzymam kciuki za twoja bete ✊️✊️🍀🍀


    Dawno nie robiłam ferrytyny i żelaza, muszę zrobić. W sumie to mcv i mch mialam zawsze niższe niż widełki. Ostatnio mialam robione miesiac temu na medycynie pracy, lekarz prowadzący z kliniki widział bo pokazałam 2 tyg temu na wizycie i nic nie powiedział, jedynie o tej ferytynie i od tamtej pory zaczęłam pic zakwas z buraków codziennie rano na czczo więc to mch tez podskoczyło (nie wiem w sumie czy to może być skutek picia zakwasu) tylko wtedy ta morfologia była mega krótka i nie było mowy o tych niedojrzalych granulocytach i as-lymp 🫣🤣
    edit. Teraz widze, że to mch podskoczyło o 0.01 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    Pojadę jutro powtórzyć, ale wydaje mi się, że gdyby coś się działo to te wartości byłyby wyższe.


    Jak się czujesz? ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca, 22:40

    👱‍♀️ 25L
    AMH 7,9
    • 2x fertistim • glucophage XR 1500 mg •
    ❌️ PCOS, IO, F5 c.3980A>G hetero, MTHFR c.1286A>C hetero, SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) hetero,
    ✅️ badania hormonalne, przeciwciała przeciwplemnikowe, p/c. p. antyg. jajnika, MUCHA
    ❔️ANA3 - histony graniczny (+) 🔜 reumatolog
    2023 - ✖️ 2x stymulacja CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️ 7x stymulacja lametta 2x1 + ovitrelle (2x pęcherzyk pękł bez ovi) + 2 cykle z estrofem 11-13 dc

    🧔 28L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ❌️ morfologia 0%
    ✅️badania hormonalne
    ✅️ 06/2024 fragmentacja DNA 14%
    ➡️ zabieg usunięcia żpn 10/2024

    obecnie 20 cs
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 1882 1054

    Wysłany: 27 lipca, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Dawno nie robiłam ferrytyny i żelaza, muszę zrobić. W sumie to mcv i mch mialam zawsze niższe niż widełki. Ostatnio mialam robione miesiac temu na medycynie pracy, lekarz prowadzący z kliniki widział bo pokazałam 2 tyg temu na wizycie i nic nie powiedział, jedynie o tej ferytynie i od tamtej pory zaczęłam pic zakwas z buraków codziennie rano na czczo więc to mch tez podskoczyło (nie wiem w sumie czy to może być skutek picia zakwasu) tylko wtedy ta morfologia była mega krótka i nie było mowy o tych niedojrzalych granulocytach i as-lymp 🫣🤣
    edit. Teraz widze, że to mch podskoczyło o 0.01 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    Pojadę jutro powtórzyć, ale wydaje mi się, że gdyby coś się działo to te wartości byłyby wyższe.


    Jak się czujesz? ❤️
    Powtórzyć nie zaszkodzi ☺️

    Tak sobie w sumie ale liczę ze z dnia na dzień będzie lepiej 😇 dziękuję że pytasz ☺️❣️

    13 CS (wcześniej 3,5 roku)


    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji ❌
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne ✅️
    __________
    Wrzesień --> cykl stymulowany Aromek+Ovitrelle 🍀
‹‹ 1086 1087 1088 1089 1090 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ