X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1091 4760

    Wysłany: Dzisiaj, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix
    Ibuprofen może utrudniać/ uniemożliwiać owulację, więc po potwierdzonej owulacji brałabym. Oczywiście ważąc wskazania względem objawów i dolegliwości.
    Mam nadzieję nie złapać wirusa, a w razie czego też przejść łagodnie po przyjęciu czterech dawek szczepienia.
    Dużo zdrowia dla Ciebie. Nawiasem mówiąc, były na forum ciąże po cyklach z covidem 😏 Kciuki zaciśnięte.


    Frutellka
    Wow. Widzę, że masz tę kwestię dopiętą na ostatni guzik 😄👍


    Clausix lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4781 5941

    Wysłany: Dzisiaj, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu dobrze to słyszeć, mam nadzieję; że przejdę to „bezboleśnie” doceniam to już, że nic mi nie jest;)

    Amunicja my to imiona wybraliśmy już ze 3 lata temu tylko dziecka nie udało nam się zrobić 😊 A teraz zrobili nam w laboratorium i chwała im za to! Niezmiernie się cieszę, że ten transfer się udał, przy transferze jeszcze była torbiel uwaga 6cm po pękniętym pęcherzyku - dla mnie to jest naprawdę szok 😊

    Beezi, Amunicja lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Katrina.aaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: Dzisiaj, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny byłam u ginekologa tak 4 dni przed owulacja (jak podała apka) no i ginekolog mówiła że wszystko super jest i na prawym jajniku widać mała kropkę naprawdę mała i prawdopodobnie będzie owulacja z prawego jajnika i tak teraz sobie siedzę i myśle o co chodziło z ta kropka nie wypytałam ani nic jestem dosyć nowa w tych tematach wiec może któraś z was mi objaśni o co chodziło bardziej 🫣 dodam że owulacje miałam mieć 23 no i robiłam testy i była ta kreska nie mocniejsza niż testowa ale była no i wczoraj mówię zrobię kolejny jakos moja intuicja mi podpowiedziała i była kreska mocniejsza niż wcześniej ale dalej nie mocniejsza niż testowa a dzisiaj juz jest słabiutka 🤔 i powiem szczerze zgłupiałam. Przyjmuje od pół miesiąca fertistim podobno jest dobry z tego co ja zauważyłam poprawiła mi się cera i jestem spokojniejsza 🫶

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10471 14220

    Wysłany: Dzisiaj, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrina.aaa wrote:
    Hej dziewczyny byłam u ginekologa tak 4 dni przed owulacja (jak podała apka) no i ginekolog mówiła że wszystko super jest i na prawym jajniku widać mała kropkę naprawdę mała i prawdopodobnie będzie owulacja z prawego jajnika i tak teraz sobie siedzę i myśle o co chodziło z ta kropka nie wypytałam ani nic jestem dosyć nowa w tych tematach wiec może któraś z was mi objaśni o co chodziło bardziej 🫣 dodam że owulacje miałam mieć 23 no i robiłam testy i była ta kreska nie mocniejsza niż testowa ale była no i wczoraj mówię zrobię kolejny jakos moja intuicja mi podpowiedziała i była kreska mocniejsza niż wcześniej ale dalej nie mocniejsza niż testowa a dzisiaj juz jest słabiutka 🤔 i powiem szczerze zgłupiałam. Przyjmuje od pół miesiąca fertistim podobno jest dobry z tego co ja zauważyłam poprawiła mi się cera i jestem spokojniejsza 🫶
    Polecam przejść na wątek miesięczny "wrześniowe przytulanki"

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3 dojrzałe 🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27->16.06 263,26-> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹24.09 18+6 300 g modela 💙
    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 678 870

    Wysłany: Dzisiaj, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Czekam grzecznie na środę, jestem w razie czego w kontakcie z doktor odpisuje na smsy o 3 rano 😂


    Będzie dobrze, mam co do tego dobre przeczucie od samego początku 😊

    Swoją drogą już nie mogę doczekać się powrotu do starań i tego co nasza doktor wymyśli. Ale ogromnie pociesza mnie fakt, że u was tak sprawnie zadziałała to może i u nas się uda 🙏

    Póki co też grzecznie czekam, ale na razie to na laparoskopie.
    Sumiennie łykam garść suplementów a przed pójściem do szpitala jeszcze powtórzę witaminy, homocysteinę żeby sprawdzić czy coś tam drgnęło.

    Aaaa najlepsze, codziennie mi się śni laparoskopia i co noc coś innego znajdują. Dziś znaleźli i usunęli torbiel 😛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 17:39

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4781 5941

    Wysłany: Dzisiaj, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Będzie dobrze, mam co do tego dobre przeczucie od samego początku 😊

    Swoją drogą już nie mogę doczekać się powrotu do starań i tego co nasza doktor wymyśli. Ale ogromnie pociesza mnie fakt, że u was tak sprawnie zadziałała to może i u nas się uda 🙏

    Póki co też grzecznie czekam, ale na razie to na laparoskopie.
    Sumiennie łykam garść suplementów a przed pójściem do szpitala jeszcze powtórzę witaminy, homocysteinę żeby sprawdzić czy coś tam drgnęło.

    Aaaa najlepsze, codziennie mi się śni laparoskopia i co noc coś innego znajdują. Dziś znaleźli i usunęli torbiel 😛

    U Nas całość trwała od maja 2023 oczywiście była przerwa na laparoskopię 😊 Doktor działa bardzo sprawnie także z pewnością nie będzie robić nic po omacku;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
‹‹ 1241 1242 1243 1244 1245
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ